folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İnsan Olmadığı Zaman Dünya Daha Da Güzel Olacak !..

İnsan Olmadığı Zaman Dünya Daha Da Güzel Olacak !..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

konu biraz clikbait gibi oldu ama ne irademe hakim olabiliyorum ne'de gözyaşlarıma,

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/bacaklari-kesilen-yavru-kopek-kurtarilamadi-2468595/

şu yavrunun bakışlarından çok, bacakları kesilince geçirilen saniyeler mi , dayanılmaz acılarmı, gözlerindeki tarifsiz duygularmı, söylenmiş hiç bir söz içimi rahatlatmıyor.

DevilKingtr tarafından 16/Haz/18 01:41 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Yaşasaydı daha çok üzülürdüm .. Ah ah insanoğlu ekmekte çıkan küf gibi dünyanın en büyük hastalığı. 

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

O köpeğe onu yapan nasıl bir yaratık olabilir, öldümü o köpek? Yüreğim parçalandı yahu..

Lan bu dünyada yediği bir lokma ekmek, içtiği bir yudum suydu.. gözlerim doldu bee..! hayvanlara ve insanlara kötü davranan kötü insanların yüceltilecek hiç bir tarafı olamaz..! 

ShockMan tarafından 16/Haz/18 01:43 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Evet bu vahşet.

Ancak asıl vahşet insanın kendisine göstermediğimiz şefkati diğer tüm mahluklara göstermemiz.

Böylesine toplu bir şekilde üzülmemizin sebebi kalplerimizi içinin 21.  Yüzyilda nefret , kin ve duyarsızlıkla dolmuş olması.

Bu gibi olaylar günah çıkartmamız için fırsat .

samato tarafından 16/Haz/18 01:41 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bu çocuğa yapılnalrı asla kabul etmiyorum böyle orspu çocukluğu olamaz!!

bana bunu yapanları versinler elimdek tüm herşeyi veririm

yazdıklarımdan midenizin bulanmasından sorumlu degilim.

bana vahşi deyin barbar deyin bunu ona yapanalrdan en farlın var deyin ama ...

ellerinin tüm eklemlerinde neşterle yavaş yavaş keserim, ellerindeki her sinire zevkle neşter atarım özel iğneler saplarım oda yetmez bana kollarına kadar neşnerte ince ince soyarım üzerine hafiften nuster gibi tuz serperim bağırdıkça ağzına kocaman bir kütükle vururdum o kolları derisiz kaldıkça güneşte bekletip acı çektikçe ara ara neşterle çizikler atıp yeniden tuz basardım ama parmak eklemlerini tek tek kopartırdım..  gramda canım acımazdı o yavruya yapılanların yanında bile kalırdı , en haffi deri göz ve çevresi olduğundan gözlerin enradındaki deriyi kaldırıdım am gözlerine bant koyardımki  gözleri zarar görmeyip olacakları görsün , yavaşça kezzapı dökerdim o yandıkça ben keyif alırdım,  ayak parmaklarına indikçe önce kezzap döküp biraz bekleyip sonra eklem yerleinden neşterle keserdim off e zevkli olurdu...

midesinin üzerine fare koyup onuda kova içne alıp ıstırdım o fare kazımaya kçamaya çalıştıkça  derisini kazırdı.... mükemmel zevk çığlıkları kulağıma geldi şuan..

düşünsenize gögüs kafesindeki tüm kemikleri tek tek kırdığınızı size yalvarır bakışlarla baktığını o yavrunun fotosunu gösterip huzur bulduğunuzu.. 

devamını getirecek tüm müridlere açığım ...

KaptaN tarafından 16/Haz/18 01:51 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Ağzıma küfür etmek bir ton şey söylemek geliyorda hiçbişey diyemiyorum. Canavar orospu çocukları. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

ya bu yavruya galiba yanlışlıkla bi iş makinası yapmış gibi bişey gibi okudum inş doğrudur yani buna inanmak istiyorum.

çünkü nasıl olduğu önemli değil bi insan yapmış olamaz yani kurt adam falan saldırmıştır yani insan yapamaz aga yani yapmamış olsun çünkü son umutlarım da tükenmesin artık.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek

Böyle bir vahşete be söylenebilir. Boğazım düğümleniyor. 

Dante_
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

İnsan gerçekten hayret ediyor.. Yani bu nasıl bir psikoloji? İnsan eline bıçağı alıp ufacık yavru bir köpeği acı çektire çektire uzuvlarını nasıl kesebilir? Feryatlarından bağrışlarından kan'dan hiç korkmaz mı üzülmez mi? Hiç merhamet etmez mi? Gerçekten bunu yapan orospu evladının nasıl bir tipe duygu yapısına sahip olduğunu merak ediyorm.. Böyle bir şeyi insan nasıl yapabilir ya? Şu amk dünyasında insandan daha zararlı bir canlı gerçekten ve gerçekten yok..

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

ya kimyasal uyustucu/uyarıcı

ya da sevgisiz büyüme. 

tabi lan
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

Memleket ruh hastası kaynıyor arkadaş. Kafa kesen köpek kedi kesen ne ararsan var. Yazık şu hayvancağızdan ne istediniz be

Toplam Hit: 3452 Toplam Mesaj: 27
patileri kesilen köpek