folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İnsan Olmadığı Zaman Dünya Daha Da Güzel Olacak !..

İnsan Olmadığı Zaman Dünya Daha Da Güzel Olacak !..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

samaccc tarafından 16/Haz/18 10:27 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İnternette okuduğumda kadarıyla köpek ot biçilen yerde yatıyormuş ot biçme makinesi kesmiş. Eğer birisi yaptıysada ben vicdanını sikeyim onun. 

mkyb tarafından 16/Haz/18 09:50 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İnternette okuduğumda kadarıyla köpek ot biçilen yerde yatıyormuş ot biçme makinesi kesmiş. Eğer birisi yaptıysada ben vicdanını sikeyim onun. 

Kasıtlı yapıldığı doğrulanmış. 

https://twitter.com/5_n_1_k/status/1007695153816096768/photo/1

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Bunu yapanı bulalım hep beraber bacısını sikelim nerdeyse gidip girtlagını keselim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Ülke ruh hastası kaynıyor aq. Köpeğin bakışları yüreğime dokundu orospu çocukları nasıl kıymışlar

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    samato bunu yazdı

Evet bu vahşet.

"Ancak" asıl vahşet: insanın 'kendisine' göstermediğimiz şefkati, diğer tüm mahluklara göstermemiz.

Böylesine toplu bir şekilde üzülmemizin sebebi; kalplerimizi içinin 21.  Yüzyilda nefret, kin ve duyarsızlıkla dolmuş olması.

Bu gibi olaylar günah çıkartmamız için fırsat .

Beğenin yada beğenmeyin, Koyu(bold) yazılan yer dâhâ önemli gibi geliyor bana. @@,) ``/)

RitmFarbRacourci tarafından 16/Haz/18 14:31 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

ne diyim bilemiyorum, hayvan bu haliyle yaşayacağına hayata veda etmesi en iyisi oldu. 

makine mi bilmiyorum ama bir insan evladı yaptıysa onun ben ta amına koyim. 

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yavruya bunu yapan yaşamamalı...

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek
    samato bunu yazdı

Evet bu vahşet.

Ancak asıl vahşet insanın kendisine göstermediğimiz şefkati diğer tüm mahluklara göstermemiz.

Böylesine toplu bir şekilde üzülmemizin sebebi kalplerimizi içinin 21.  Yüzyilda nefret , kin ve duyarsızlıkla dolmuş olması.

Bu gibi olaylar günah çıkartmamız için fırsat .

İnsan doğası gereği hakkını savunabilen bir varlık. Örgütleri var, dernekleri var, ailesi - arkadaşları var... Kanun var, hukuk var ve kanunsuzluk, hukuksuzluk varsa yine buna tepki gösterecek diğer insanlar var. İnsan egemen bir dünyada yaşıyoruz. 

İnşaatları yapan insanlar, ormanları talan eden insanlar, hayvanların yaşam alanlarını işgal eden insanlar... 

Yemek bulamayan, doğası katledilen, daima saf ve masum kalabilen hayvanlar ise daima zulme maruz kalıyor.

Evet insanların da hakkını savunmak gerekiyor. Atladığın nokta şu: Hayvanların hakkını koruyup onlar için mücadele eden kişiler, insanlara yapılana da tepki gösteriyor. İnsan olmak; hiçbir canlıyı ayırt etmeden hepsinin hakkını korumak için mücadele etmeyi gerektirir. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

+ 18

Köpeğin ayaklarını keserken videosu olduğu iddaa ediliyor

Sesi dinlemeyin

https://www.facebook.com/dersimyasam/videos/2209124202437186/

samaccc tarafından 16/Haz/18 16:38 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 3494 Toplam Mesaj: 27