folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnsanları Yiyen Uzaylılarla Karşılaşsak Ne Olur ?

İnsanları Yiyen Uzaylılarla Karşılaşsak Ne Olur ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

1 uzaylı 1 kere yiyince doyuyor mu ? doyuyorsa kaç kilo insanı yiyor ? Yediği insanı 70kg mı kabul ediyoruz hocam ? 

Edit: İnsanı 70 mi alcaz örtmenim :D 

Fiziksel olarak ufak, beyin olarak gelişmiş canlılar. Çok fazla yemiyorlar. Ortalama 70-75 iyidir. Bir kısmını yiyip gerikalanı yolluk yapacaklar sanırım. :)

yolluk derken bu adamlar nerde oturuyor kendi ufolarıyla mı gelmişler yokda ışınlanma teknelojileri var mı ışınlanmaya öğrenci akbili basılıyor mu ?

Şişmanları vermek şuan için daha faydalı ama tam tanıyamadık uzaylıları :/

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Ne mi yapardık ?

Ne yapacağımızı bilemezdik.

Ama daha sonra yapılabilecek en doğru  şeyi yapardık.

Ve asla doğruluğundan emin olamazdık.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

1 trilyon ışık yılı uzaklıktan gelebilmiş teknolojiyi yapıp da açlık sorununu çözememişlerse bizi kekliyorlardır diye düşünürdüm.. s*ktir çekip göndermek lazım..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DNA-X
    DNA-X's avatar
    Erkek

1-neden insan ?

2-koduğumun uzaylısı illa illa insan eti diyosa bunda art niyet ararım.

3-tamam tırstık ve razı olduk diyelim hapisaneler sapık pedofili katil dolu talebi karşılar.

4-oda yetmedi diyelim uzaylı kardeşlerimize orta doğunun yolunu tarif ederiz İŞİD,EL NUSRA,PKK artık kim kimi yerse bir taşla iki kuş

Hâla çömez.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Nerdeee,  doğuya gidin kanlari bozuk ama idare edin derdik. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Bahsettiğin şeyler etçil diye düşünüyorum bu nedenle insanlar yerine kendilerine hayvanları vaad edebilirdik. Hayvanları yiyip gitsin kavatlar.

the man who gets tired after eating a ban
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overbite
    overbite's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Sarı öküzü verirsek kaybederiz

ulan bir susar mısın?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    albertinajeffley
    albertinajeffley's avatar
    Dişi
    Cesnist bunu yazdı

Ver suriyelileri.

o kdr cnm skkın su  capse guldurdun ya ne diyim:)

azcık o guzel beynınızı kullansanız hıc fena olmazdı hanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı

Hazır Kurban Bayramı’ndayız ve vejetaryenlik tartışmaları yine alevlenmişken, bilimkurgu soslu bu soru da aklınızın bir köşesinde dursun isterim.

Şimdi, gecenin bir vakti dev bir Alien armadası Taksim’e inip, “bir trilyon ışık yılı uzaktan geldik, çok açız ama savaşarak gezegeninizi yok etmeyecek kadar çevreci bir ırkız. Kendi aranızdan bize üç beş milyon insan seçip verin, karnımızı doyuralım yolumuza devam edelim,” deseler…

Ne yapardık veya ne yapmamız gerekir?

Adamlar dizisini yapmış hocam "http://www.imdb.com/title/tt1830617/"

Hayırlısı...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Once hosgeldiniz derdik. Sonra biz size biraz et takdim edelim tadina bakin hangisi hosunuza gidiyorsa ondan bir dahaki gelisinizde istediginiz kadar veririz derdik. Sonra kasaplardan bir mikdar et alip icine de RETRET'in :) o meshur mushil ilacini doker gonderirdik. Daha da gelmezler bunlarin eti bozuyor diye...

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
Toplam Hit: 5115 Toplam Mesaj: 48
insan yemek uzaylı