folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İnsanların Hayatlarında Dönüm Noktaları Vardır Peki Ya Sizinki ?

İnsanların Hayatlarında Dönüm Noktaları Vardır Peki Ya Sizinki ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

O' nun  gelip benle tanistigi 17haziran gunu

I am Jack's inflamed sense of rejection
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı

Ultra süper zeki TBT Fenomeni asım konustu beyler.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı

sayende bi dönüm noktası buldum kendime :) forumca zaten 17 haziran aslında hepimiz için bi dönüm günü :)

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

11 nisan 2007..

annemi kaybedişim. ve bir daha hiçbir şeyin aynısı gibi olamayacağını uzun zaman içinde anlamak.

12 şubat 2011

trafik kazası geçirmem. 

ev, elde avuçta ne varsa bazı orospu çocuklarının beni sömürmesi, kendimce yaşadığım yerden göç başlatmam. sonra tekrar s1ktiğim yerine geri dönmem.

14 ocak 2013

dj_alper'in beni tekirdağa dönerken araması, tam da ; hah iştende ayrıldık, ne bok yicez olm ev iş yok falan filan derken.. hayatımı temelli kurtaracağım formülü bana anlatması.. ( yatıp kalkıp ne kadar dua etsem, ne kadar iyi dilekte bulunsam azdır bu müride, abime... )

tarihler ilginç gelebilir ama, aynen böyle :)

sonra, a.koduğumun karısının onlarca duyguya rağmen başkaları için beni görmemesi.. silmesi.. 

bunun tarihi yok beyler k.bakmayın :R

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı

Dikkat edin o gelip tanışıyor.Bu adam üstad +99999999999999

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Aslında bahsettiğin şey bir nokta değil de süregelen bir değişimdir.

Bir banka soygununun ortasında kalırsın ve belki yaralı kurtulursun. Bu bir dönüm noktası değildir. Sonrasındaki değişimdir esas olan. Artık daha temkinli ve daha ürkeksindir. Elbette ki bünyeye göre değişiklik gösterecektir. Kötülüğü şah damarında hissedersin.

Gerçekten hatrı sayılır bir firmada inanılmaz bir maaşla çalışmaya başlarsın ve belki bunun bir dönüm noktası olarak yorumlarsın. Fakat miktarı belli olmayan bir ihtimalle tekrar eski çöplüğüne dönme ihtimalin de vardır. Ve hayır, bu da bir dönüm noktası değildir.

Geri dönüşümlü bir dönüm noktası olabilir mi ?

Eğer bir dönüm noktası arıyorsan söyleyeyim. Her insanın ortak bir dönüm noktası vardır. Burada bu yazıyı okuyan hiç kimse artık o eski saf ve temiz ufaklık değildir. İstese de olamayacaktır. Ne kadar dikkat edersen et, ellerin kirlenir. İşte hayatında farkına varabileceğin en keskin değişim budur.

Vicdanın her sızladığında not al. Senin dönüm noktaların, kötülükle biraz daha tanıştığın o anlardır.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı

ne yüzsüz adamsın lan tbtye say söv bırakacam de sonra gel yaz.

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    CnkGn bunu yazdı
    asiminnesli bunu yazdı

ne yüzsüz adamsın lan tbtye say söv bırakacam de sonra gel yaz.

asıl saçmalık bunun hala burada olması 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Uyusturucu kullanmayi birakip universite okumaya karar vermek benim hayatimdaki en buyuk donum noktasi oldu. Su anda birakali 2.5 yil oldu ve hayal ettigim istedigim yerdeyim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

Benimki 16 yasinda oldu. bir anda amerikaya gitmeye karar verdim. Ailem destek cikti 3 gun sonra herseyi hazirladim, tasindim. Su anda hayatimdan memnunum. Kendi isyerlerim var, gelirim iyi, hersey yolunda hayatimdan memunum

badass tarafından 26/Mar/13 10:45 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 9315 Toplam Mesaj: 62