folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İnsanların Hayatlarında Dönüm Noktaları Vardır Peki Ya Sizinki ?

İnsanların Hayatlarında Dönüm Noktaları Vardır Peki Ya Sizinki ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

tahribatin kendisi :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

UP. Hadi Gençler yok mu arttıran. 

Living Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

düşündüm düşündüm aklıma gelmedi lan. olsaymış güzel olurmuş diye düşünmedim de değil. :/

. . .. . ... .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

kotalı ADSL'den kurtulmam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

babama hayır dediğim gün

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

o okuldan mezun oldugum an. Meger ne enerji depolamisim ki, ayagimdaki pranga cikar cikmaz yolculugum amerikaya kadar uzandi. Gelecek yil NASAya basvuruyorum. Insallah uzay var sirada.

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Üniversiteye başlamam bi dönüm noktası olabilir .

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amare
    amare's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

Başlık gayet açık ve net. İnsanların Hayatlarında Dönüm Noktaları Vardır Peki Ya Sizinki ?

geyik misin la sen bu ne böle :) seviyeyi yükseltme 

seni tanıdığım gün hayatımın dönüm noktası o gündsen sonra bir daha ben ben olamadım insanlara bakış açım değişti  ne bileyim evrimdir , dinazorların hakkın rahmetine kavuşması bing bang gibi olaylar benim için tüm geçerliliğini yitirdi sen öyle bir varlıksın gözümün perdesini kaldırdın başka boyutlarıda görmeye başladım velhasılı kelam seni tanıdığım günü hayatımdan çıkardım :) 
    kardeşim acil sana kız bulalım everelim seni

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    amare bunu yazdı
    ArmadA bunu yazdı

Başlık gayet açık ve net. İnsanların Hayatlarında Dönüm Noktaları Vardır Peki Ya Sizinki ?

geyik misin la sen bu ne böle :) seviyeyi yükseltme 

seni tanıdığım gün hayatımın dönüm noktası o gündsen sonra bir daha ben ben olamadım insanlara bakış açım değişti  ne bileyim evrimdir , dinazorların hakkın rahmetine kavuşması bing bang gibi olaylar benim için tüm geçerliliğini yitirdi sen öyle bir varlıksın gözümün perdesini kaldırdın başka boyutlarıda görmeye başladım velhasılı kelam seni tanıdığım günü hayatımdan çıkardım :) 
    kardeşim acil sana kız bulalım everelim seni

senin ben cibiliyettini ya :) 

bu az daha çok örneğe ihtiyacım var acaba anket tarzında bişiler hazırlayıp soru cevvap şeklinde yapsam nasıl olur? 

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hayatımın bir dönemini siken, icimdeki bazı insani duyguları köreltip, bazılarını da atesleyen, su an su saatte uyuyamıyorsam, aklım sürekli gecmise gidiyorsa bunun bir numaralı sebebi olan, 6.5 sene önce tanıstıgım orospu cocugu insan.

buna dönüm noktası denir mi tartısılır ama hayatıma dogrudan etki ettigi kesin.

bu arada itü taskısla kampüsüne beni davet edebilecek biri varsa pm atabilir, olay cıkartmayacagımın sözünü verebilirim.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
Toplam Hit: 9332 Toplam Mesaj: 62