folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder İnsanoğlu Şu An İçin Ay' I Yörüngesinden Çıkara Bilirmi

İnsanoğlu Şu An İçin Ay' I Yörüngesinden Çıkara Bilirmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Dünyadan aya müdahale ederek ayı yörüngesinden çıkara bilirmi sizce insanoğlu arkadaşlar bu müdahale nükleer bomba ile ola bilir, o büyüklükteki bir gezenege başka nasıl müdahale edilir hayal edemiyorum, yoksa atılacak nükleeer ler sadece ayın yüzeyinde krater mi acar, ya da bir şekilde antimadde yi kullanmayı başarırsak o zaman işin rengi değişirmi,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

ay yörüngesinden çıkar veya patlarsa zaten dünya yok olur. bildiğim kadarıyla 2.dünya savaşsında rusya amerikayı korkutmak için ay a bomba göndeririz gibi şeyler yapmıştı

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

yok artık

her geçen gün daha uçuk konular çıkıyor.

illa patlatacaklarsa marsı falan yapsınlar bari

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

antimaddeyi kullanırsak ne oalcağını kimse bilemez. antimaddenin ne olduğunu bile kimse bilmiyor. var olduğunu biliyoruz da açıklayamıyoruz ki. yeterince güçlü bombalarda yörüngecen çıkartırsın da bunun dünyaya etkisi sanırım ölümcül olur.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

Death%20Star%20Approaching.

Koca hestiy aya bedenem ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Bi tane film vardi oyle iste  ayda bisiler oluyordu yorungeden mi cikmstii ne iste 3 4 tane  astronot yolluyorlar ayin yuzeyine sondajlar acip nukleer bomba  yerlstiriyorlardi  hatta bi tanesi kor falan oluyordu nukleerler patliyordu ama sadece bolgesel bi patlama oluyordu :) 

Tabi o bi film ama bunu dusunen seneryo yazan adam bunu arastirmistir olabilirligini o yuzden ben pek sanmiyorum 

Ay veya baska bi gezegeni yorungesinden cikartmak heleki nukleer bombalarla felan hic sanmiyorum cunku cunku her gezegenin bi cekim gucu var bi tanesini degistirsen hepsinide etkiler gibi geliyor bana 

Nev-i Şahsına Münhasır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    simdi dunyanin ve gunesin cekim gucunu goz onunde bulundurursak mevcut ve gelecek teknolojiler ile dunyanin 1/4'u kadar buyuklukte olan ayin dunyadan ve gunesten bagimsiz hale getirilebilecegine ihtimal vermiyorum.
    Oldu ya gidip ay parcalamak icin sondajla 30 tane hidrojen bombasi yerlestirildi diyelim. Parcalandigi taktirde az bir kismi dunyaya duser, ancak cok buyuk kismi gokyuzunde parcalanmis ve daginik bir sekilde dunya yorungesinde donmeye devam eder.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gel-git olaylarından su baskınları oluyor sen tutup ay yok olsa ne olur diyorsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    ValentinoRossi bunu yazdı
    simdi dunyanin ve gunesin cekim gucunu goz onunde bulundurursak mevcut ve gelecek teknolojiler ile dunyanin 1/4'u kadar buyuklukte olan ayin dunyadan ve gunesten bagimsiz hale getirilebilecegine ihtimal vermiyorum.
    Oldu ya gidip ay parcalamak icin sondajla 30 tane hidrojen bombasi yerlestirildi diyelim. Parcalandigi taktirde az bir kismi dunyaya duser, ancak cok buyuk kismi gokyuzunde parcalanmis ve daginik bir sekilde dunya yorungesinde donmeye devam eder.

Sondaj sistemini güzel düşünmüşsün üstat, 

Edit:Arkadaşlar ayın yok olması durumunda dünyada oluşacak etkileri merak etmiyorum, Ayı yok edecek gücümüz varmı yokmu onu merak ediyorum,

Robinson_Crusoe tarafından 19/Mar/14 12:58 tarihinde düzenlenmiştir

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Yok hocam bütün nükleer bombaları göndersen yörüngesi 2 cm bile kaymaz.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

su aki teknolojiyle yorungeden cikarma mumkun. nukleet silahlarla cok buyu kzararlar verilebilir. ay kutlesinden kaybedecegi icin de yorungesi degisecektir. tabiki de donemye devame decektir ama degisik acilarla donecektir ki bu da duya icin felaket olur.  ayrica birakin ayi dunyada oakdar patlama yapsalar ayni anda dunyayi bile mahvedebilirler.

Dj_DooM3 tarafından 19/Mar/14 13:01 tarihinde düzenlenmiştir

Shaban Interactive Pro.
Toplam Hit: 7585 Toplam Mesaj: 63