folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder İnstagram Like-Follow Sorunu

İnstagram Like-Follow Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

yaklaşık 2 aydır devam eden bir sorun. like yapınca aşağıdaki uyarı çıkıyor. arkadaş ekleme yapılmıyor. yorum yapılmıyor. çözümü nedir sizce?

denediğim çözümler 1-insta silip yükledim. 2.hesabı dondurdum açtım 3.insta silip instaander yükledim. 4. tarayıcıdan giriş yapıp denedim yine aynı sorun. 5. farklı cihazlardan denedim yine aynı sorun ile karşılaştım. 6. instagrama yardım bildirimnde bulundum. 7.post atıp yorum beğeni kastım. 

Aylar sonra gelen edit: sorun hala devam ediyor. Kurum hesabı olduğu için hesabımı silemem. 

murdery tarafından 12/Oca/21 15:50 tarihinde düzenlenmiştir

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Web browserdan giriş yapıp başka uygulamalara yetki vermişmisin diye bir bakmanı öneririm büyük ihtimal başka bir uygulama senin adına like filan yapıyordur

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Aynı sorun bende de var yaklaşık 1 aydır. Anlamadım neden olduğunu da. Çok fazla beğeni takip mesaj şu bu yapmıyorum. Sadece girip bakıyorum o yani. 1 aydır hiçbir şey yapamıyorum. Senin yaptıklarını ben de denedim ama çözüm olmadı. Destek desen dönmedi, Mail attım cevap yok. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Web browserdan giriş yapıp başka uygulamalara yetki vermişmisin diye bir bakmanı öneririm büyük ihtimal başka bir uygulama senin adına like filan yapıyordur

Instagram hesabına hiçbir uygulamanın erişmesine izin vermedin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Aynı sorun bende de var yaklaşık 1 aydır. Anlamadım neden olduğunu da. Çok fazla beğeni takip mesaj şu bu yapmıyorum. Sadece girip bakıyorum o yani. 1 aydır hiçbir şey yapamıyorum. Senin yaptıklarını ben de denedim ama çözüm olmadı. Destek desen dönmedi, Mail attım cevap yok. 

benimki de kişisel hesabımdı. paylaşım konusunda çok aktif değilim sadece gir beğen yapıyorum o da abartı değil.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

1 haftadır instagramda çok fazla bot hesap kapatıldı arada sizin hesapta kaynamış olabilir eğer hesap hareketleri hep giden yönlü ise hesaba gelen dm hesaba gelen beğeni izlenme yoksa hesabınızın amirliğinden şüphelenip kapatmışlardır 

Aşağıdaki linkten günde en az 5 kere olmak üzere peşpeşe form gönderip beklemekten başka çare yok hocam

https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    Coiner bunu yazdı

1 haftadır instagramda çok fazla bot hesap kapatıldı arada sizin hesapta kaynamış olabilir eğer hesap hareketleri hep giden yönlü ise hesaba gelen dm hesaba gelen beğeni izlenme yoksa hesabınızın amirliğinden şüphelenip kapatmışlardır 

Aşağıdaki linkten günde en az 5 kere olmak üzere peşpeşe form gönderip beklemekten başka çare yok hocam

çok teşekkür ederim hocam sağolasın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Coiner bunu yazdı

form'da bu konu ile ilgili hatayı bulamıyorum. haliyle de sorunu iletemiyorum.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

Bundan 2 3 ay önce bende aynı sorunu yaşadım iletişime geçmeyi felan denedim baktım olmuyor hesabı kapattım instagramsız hayata geçtim. Yaşım zaten ilerlemişti facebook kullanıyorum artık :D

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

ya iki gündür instagramda fotolar falan yüklenmiyor net normal herşey normal instagram mallaştı çıldırcam. (desktop olanı, telefon kullanmıyom zira) 

SweetyVolty tarafından 21/Kas/20 15:37 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Instagram bir süredir kullanıma kısıtlamalar getiriyor. Sanıyorum ki bot aktivitesi oldukça yüksek bu dönem.

λ
Toplam Hit: 2380 Toplam Mesaj: 22
instagram