folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder İnternet Cafede Bedava Keyfne Bak

İnternet Cafede Bedava Keyfne Bak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    ben genelde gittigim cafede şifreyi deniorm :W bazılarında oluyor öle takılıom 1-2 saat :F

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    oo yaşa hocam

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

qaMbLer bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben genelde gittigim cafede şifreyi deniorm :W bazılarında oluyor öle takılıom 1-2 saat :F

ara sıra sayısaldan 6 da tutturuyomusun usta :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    bende cafe işletiyorum akınsoft cafeplus kullanıyorum. Şahsen öyle birşeyi yakalasam onu yapanın ceplerini boşaltırım cep telefonunuda ikiye ayırır gönderirim. Oynamak istiyosa açarım zaten ona masa. sen oynamak istersen sende gel başımın gözümün sadakası olsun açayım birkaç saat takıl

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    bana da mı kızıyonuz ben açmadım öyle benımkı sadece teori :D

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    ayrıca anamakineden bağlantıyı kessen bile akınsoft süre sınırı bitince masayı kilitliyor. Clientte kilitlenmez belki ama server'de kilitli gösteriyor. Masa kilitlendiğinde de uyarı gönderip duruyor sen hesabı kapat diyene kadar. Hesap kapalıyken yani masa sarı olduğu zaman sen oturmaya devam edersen adam anlar parasınıda alır senden ne kadar oturduğunu bile öğrenebilir hesap kesilme saatinden canım. tinasoft kullanmıyoruz artık o kadar eski değil cafe işletme yazılımları acemi değil

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    SyspioniC sorması ayıp şifreyi bilmeden nasıl çıkış yapıcan ? Ayrıca çıkış yapıncada ana makineyi uyarıyor masa bilmem kaç client programından çıkış yaptı diye.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı:

chelishky bunu yazdı:
    Bu yüzden genelde çalıştır kısmına izin verilmiyor çoğu kafede,cmd çalıştıramıosun malesef :(
    evet. bu yüzden çalıştırı kullacanak olsak ulaşamıyoz :|

ama tabi bu güvenlik için çözüm mü değil :D

öncelikle benım bildigim cplus ı kapasan cafe programı kapanıyo ama senin dakkalar gidiyo yine. hesabın acıkken makınaya res attın, açılana kadar senin dkların gitmiyomu? gidiyor. bu da onun gibi.

onun için ne yapıcaz ? once cıkış yapıp sonra cplus ı kapalıcaz :D denemeye vaktım olmadı ama şöyle olucak. bi bat dosyası hazırlayıp şu kodları kullanıcaz

@echo off
    taskkill /f /im tbt.exe
    taskkill /f /im tbt.exe
    (...) 15tane tbt.exe satırı olsa yeter
    taskkill /f /im tbt.exe
    taskkill /f /im tbt.exe
    taskkill /f /im cplus.exe

tbt.exe lerin amacı vakit kazanmak. varolmayan tbt.exe ler kapatılmaya çalışılması bize 1-2sn kazandırcak

bat dosyamızı açar açmaz cıkış yapıcaz. BINGO! cplus kapanıp masaüstü tekrar geldi :D

sanıyorum ana makinede bizim pc uygun olarak görünecek.

ama haram tabii :Ç

not: ne kadar dandik yazılım bu cafeplus :| en azından cplus işlemi antivirüs işlemleri gibi olsa, kapatmaya çalışınca "erişim engellendi" diye bi uyarı cıksa :|

Kapalı zannedilipte senin oturduğun masaya müşteri yönlendirilse o cafeden canlı çıkabilirmisin ? :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

DrKeworks bunu yazdı:
    SyspioniC sorması ayıp şifreyi bilmeden nasıl çıkış yapıcan ? Ayrıca çıkış yapıncada ana makineyi uyarıyor masa bilmem kaç client programından çıkış yaptı diye.
    hocam cıkış dediğim hani cafede üyeliğin varsa üye cıkısından bahsediyom.

VBDream bunu yazdı:
    Kapalı zannedilipte senin oturduğun masaya müşteri yönlendirilse o cafeden canlı çıkabilirmisin ? :)

o riski göze alamayan denemesin o yöntemi :D

ayrıca bu cplus.exe nin kolay kapatılmasına takıldım ben insan bi önlem alır bu ne :|

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı:

hocam cıkış dediğim hani cafede üyeliğin varsa üye cıkısından bahsediyom.

zaten üyeliğin varsa öyle bir hile yapmana gerek yok. Ayrıca yine aynı şey olur üyelik sisteminde de yönetici herşeyden haberdar oluyor :)

Cplus.exe nin kapatılmasıda kötü tabi ama o kapatılınca sadece kendini kandırıyosun bi nevi :D  keşke kapatılmasaymış :)

Toplam Hit: 9664 Toplam Mesaj: 33