folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İnternet Servis Sağlayıcı Tavsiyesi

İnternet Servis Sağlayıcı Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı
    efsane_212 bunu yazdı

Bulunduğunuz bölgenin altyapısı ne kadar hız desteliyor v.s.. bilgilere aşağıdaki linkten sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz..

http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

FIBER/VDSL   82MBps
    ADSL   17MBps

demekte hocam, vdsl kaç mbit hıza kadar destekliyor acaba? birde bu bağlantı hızını sağlayabilmesi durumunda tavsiye edeceğiniz paket var mı acaba? 82 mbit hızdan bahsediyorum :) 

5-6 TANE numara salladım hemen hemen hepsine aynısını aynı değerleri verdi. sallamasyon olmasın  !

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    efsane_212 bunu yazdı

Bulunduğunuz bölgenin altyapısı ne kadar hız desteliyor v.s.. bilgilere aşağıdaki linkten sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz..

http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

FIBER/VDSL   82MBps
    ADSL   17MBps

demekte hocam, vdsl kaç mbit hıza kadar destekliyor acaba? birde bu bağlantı hızını sağlayabilmesi durumunda tavsiye edeceğiniz paket var mı acaba? 82 mbit hızdan bahsediyorum :) 

5-6 TANE numara salladım hemen hemen hepsine aynısını aynı değerleri verdi. sallamasyon olmasın  !

vdsl 57 diğeri aynı. Erzurum.

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

https://www.fixnet.com.tr

8 aydır falan 50mb 200gb kotalı tarifesini kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım telefonla destekde oldukça iyi pingim çok yüksek diyinçe ne dediğimi anlayan biri çıkması güzel.

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    venom88 bunu yazdı

https://www.fixnet.com.tr

8 aydır falan 50mb 200gb kotalı tarifesini kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım telefonla destekde oldukça iyi pingim çok yüksek diyinçe ne dediğimi anlayan biri çıkması güzel.

Bende fixnet 32mbit vdsl kullanıyorum.
    Güzel tarafı benim tarifede Akk ve taahhüt yok.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    efsane_212 bunu yazdı

Değerlerin gerçeğe yakın olduğuna emin olabilirsin.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyotosays
    coyotosays's avatar
    Erkek

Uzun uğraşlar sonucu nakil edilemeyen ttnet hattımı teknik iptal yaptırdım ve yeni bir internet bağlatmak istiyorum evin bulunduğu bölgede fiber ve uydunet yok. Fakat kutuya 9 metre mesafede olduğundan 54mbps bağlantı desteği  çıkıyormuş. Fixnet telefon aboneliği olmadan bağlantı yapmıyor. Bunların dışında internet +tv olarak hangi servis sağlayıcıyı öneririsiniz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

telekomun vdsl destekliyor dediği dairede superonline adsl destekliyor diyebiliyor, hatta başka firmalar sizin oraya internet verilmiyor bile diyebilir.

tamamen telekomun insafına kalmışsınız.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyotosays
    coyotosays's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

telekomun vdsl destekliyor dediği dairede superonline adsl destekliyor diyebiliyor, hatta başka firmalar sizin oraya internet verilmiyor bile diyebilir.

Superonline'a sordum bağlantı hızını onlar dedi fakat fiber olmadığından tv veremiyolarmış

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    coyotosays bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Superonline'a sordum bağlantı hızını onlar dedi fakat fiber olmadığından tv veremiyolarmış

tamamen türk telekoma bağlı durum.

türk telekomun bi bayisine git, orda sistemlerinden evinin durumuna baktır, kendin de gör kaç KB/s desteklediğini ve santrale olan uzaklığını felan.

ondan sonra tercih edeceğin firma ile görüş, ordan da teyit et ondan sonra sözleşmeyi yapın.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2090 Toplam Mesaj: 20
ttnet vodafone superonline