folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İnternet Tarayıcıları Hakkında

İnternet Tarayıcıları Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

100 Liralık ram için dert ettiğinize değmez kardeşim alın 8GB takın sıkıntı çıkmaz tarayıcıda Full HD video aç 20 tane sekme aç yine bilgisayar sıkıntısız çalışır. sistem kendini ayarlar merak etmeyin. yıl olmuş 2016 2 GB ram li bilgisayar falan kullanmak için kasacaksanız o bilgisayarı iade edin lütfen.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

"yorum yazıp yazmamak konusunda tereddüte düştüm

çünkü "Arkadaş alt tarafı düz metin göstercek bana 2-3 resimli. 4-5 sekme açınca zaten ramler 1 gb ye vuruyor" diyen bi adama bir şey öğretebilir miyim emin değilim"

Şu söz ile girizgah yapan kişiye tepki verdik diye suçlusu, arsızı biz olduk ya pes. Tavsiye olarak normalde ders vermeye, hoca olmaya vs. niyeti varsa üslubu değiştirmesi gerektiğini öneriyorum. Şimdi bunu da dedik diye yine biz suçlu çıkacağız ama olsun ben yine içimde tutmayayım.

Verdiği üst düzey bilgilerden ötürü teşekkür ediyorum. Tartışma gereksiz yere uzamasın çok mantıksız bir konu üzerinde duruyoruz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

austen, aç gözlerini iyi oku

ben de diyorum ki konu başlı başına taşak?

arkadaş tarayıcıları öyle itin götüne sokup çıkarmış, öyle bayağılaştırmış, kendi programlarıyla karşılaştırmış ki,

bu mantalitede bir adama uzun uzun yazıp açıklasam, kabul edeceğinden, öğreneceğinden tabi ki emin olamam?

ben gene de yazdım? bir ihtimal dedim?

işim öğretmenlik değil, ayrıca tavsiye de istemedim?

günümüzdeki web ile, 2000'li yıllardaki 256 mb ramli xp'de gezdiğin web aynı değil

bunu yabancı bi forumda yazsan taşak konusu olursun, ben insan gibi cevap vermeye çalıştım

biz bu soruyu 2000'li yıllarda 256 ramli pcde opera ile gezmeye çalışırken IRC'de soruyorduk da, ağzımıza sıçıyorlardı :)

sene 2016, bu soruyu sormak abese iştigal eder

istediğin kadar koskoca posttan ilk cümlemi çekip çekip kendini haklı çıkarmaya çalış

durum değişmeyecek

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

son olarak kendi yazdığınız programlarla karşılaştırmadan önce bir ön bilgi

9 Haziran 2016 Perşembe 19.30 itibariyle chromium projesinin

toplam klasör boyutu: 3.1 GB

doğrudan kaynak kodla alakalı olabilecek dosyaların boyutu ve sayısı

--------------------------------------------------------------------------------

1 adet a dosyasi: 0.00 MB

911 adet c dosyasi: 26.19 MB

14 adet exe dosyasi: 4.90 MB

15514 adet h dosyasi: 64.81 MB

2246 adet py dosyasi: 16.29 MB

29 adet dll dosyasi: 3.17 MB

175 adet sh dosyasi: 1.43 MB

9 adet so dosyasi: 0.13 MB

180 adet cpp dosyasi: 1.06 MB

13 adet pl dosyasi: 0.10 MB

toplam boyut: 118.09 MB

toplam dosya: 19092

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

"yorum yazıp yazmamak konusunda tereddüte düştüm

çünkü "Arkadaş alt tarafı düz metin göstercek bana 2-3 resimli. 4-5 sekme açınca zaten ramler 1 gb ye vuruyor" diyen bi adama bir şey öğretebilir miyim emin değilim"

Şu söz ile girizgah yapan kişiye tepki verdik diye suçlusu, arsızı biz olduk ya pes. Tavsiye olarak normalde ders vermeye, hoca olmaya vs. niyeti varsa üslubu değiştirmesi gerektiğini öneriyorum. Şimdi bunu da dedik diye yine biz suçlu çıkacağız ama olsun ben yine içimde tutmayayım.

Verdiği üst düzey bilgilerden ötürü teşekkür ediyorum. Tartışma gereksiz yere uzamasın çok mantıksız bir konu üzerinde duruyoruz.

adamın haklılığını tekrar tekrar vurguladıgın için teşekkürler. soru sorup bilgi öğrenmek var , bilgiye düşman olmak var. Bu konu öğrenmek için den ziyade biraz düşmanca 

Toplam Hit: 3422 Toplam Mesaj: 25
internet tarayıcıları yanan beyin