folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder "İnternetsiz Ev Kalmasın" Diyerek Sürekli Aranıyorum

"İnternetsiz Ev Kalmasın" Diyerek Sürekli Aranıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

az önce aradı beni de. dedim ne zaman bitiyor taahhüt. 28 haziran dedi. (taahhütsüz kullanıyorum). biraz taş taş geçeyim dedim. yüzüme kapattı kevaşe.

Naber la?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

En son bi tanesine patladım ben internet kullanmıyorum diye hop karşıma çıkan soruya bak digitürk kullanmıyor musunuz :)

Bu firmaların hepsi şerefsiz birbirine satıp duruyor bilgileri..

Kendine İyi Bak ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Koduklarım iMessage'dan bile yazmaya başlamış.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ADSIZ
    ADSIZ's avatar
    Erkek

Aynı sıkıntı bende de var. Bazan eğlecesine aynı numarayı iki kere arayıp konferans yapıyorum. Genelde şöyle bir muhabet oluyor.

+ internet başvuru merkezi

- burası da internet başvuru merkezi

.

.

.

+ sibel kapat kapat hatlar karıştı

Müsait bir zamanda da su arıtmacılarla internetçileri konuşturacağım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

bu linkten numaraların hangi firmaya ait oldugunu bulabilirsiniz.
    sonrası size kalmış
    https://www.btk.gov.tr/uploads/ntsfiles/NPR.pdf

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı

beyler bu tek bana mı oluyor? günde en az 2 kez arıyorlar. yüz numara engellemişimdir ve halen başka başka numaralardan aranıyorum.

bin defa açıp numaramı silin dedim. sikleyen yok. iyice bıktırdılar. artık sorgusuz sualsiz küfür ederek bağlanıyorum operatöre. öyle olunca da anında kapatıyorlar. ama yine de silmiyorlar numaramı ağzını yüzünü siktiklerim.

e-devlet'den ticari elektrik ileti merkezine de şikayet ediyorum ama nafile halen devam ediyorlar.

bunlardan kurtulmanın başka bir yolu yok mu?

bazen gece geç saatlere kadar çalışıyorum. sabah 09:00-09:30 arasında bunların telefonuyla kalkıyorum. veya öğlen biraz uzanayım diyorum hopp yine telefon. sapık gibi yapıştılar bırakmıyorlar.

Telefon numarası nedir? Bana da taahhütünü bitti fahiş fatura almamak için şu tuşa basın diyor benim taahhütüm bağlantım yok oysaki... Hangi şirket onu da bilmiyorum. 2169900572

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Beni de taahhütünüz bitti faturanız 100 tl olacak diye arıyorlardı. Ben zaten 150 tl ödüyorum aq keşke olsa

Bi ara iş yetiştirmeye çalışıyorum kan ter içindeyim kargo falandır diye açtım yine aynı muhabbet.. ya dedim bi gidin allah aşkına ya.. beyfendi ne biçim konuşuyosunuz siz benim nerden aradığımı biliyo musunuz falan diye carladı :)

Burada çalışan insanlar farkında mı acaba hergün kendilerine ana avrat sövüldüklerinin? Parası değiyor mu o kadar küfre merak ediyorum.

Altan naptın oğlum :|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı

engel listesinin export edilip import edildiği ve bunları insanların birbiri ile paylaştığı bir uygulama yapılabiliyorsa, yapanınız olursa iyi iş yapar gibi geliyor bana.

Ben de bıktım.

Rehber erişimi istemeyen, şöyle bir uygulama çok iyi olur gerçekten.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Aqduklarım gece 2-3 de aramaya başladı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Xiaomi kullanırken direkt spam filtresi vardı kafam acayip rahattı.

iPhonea geçince programsız olmayınca 1 2 ay baya kafa ağrıttılar. sonra ekşide bir program keşfettim numara aralığı falan da eklenebiliyor. ogünden beri rahatsız eden olmadı.

Şu ana kadar engelleyemediğim tek bir sms var o da Ağrı milletvekili Ekrem Çelebi no yok bişi yok engelleyemedim gitti amk.

Call protect: Robo Blocker adı. Çok memnunum.

0850 484lü no engellemeye çalışırken keşfettim :D

edit: 

aha buldum orosbu çocuklarını da. yani orospu çocuğu olduklarını düşünüyorum.

https://prnt.sc/oCQp19E1k7MQ

joe_black tarafından 12/Haz/22 14:06 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3580 Toplam Mesaj: 46
internetsiz ev kalmasın