folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder İnternetten Büyük Bir Aşk Olacağına İnanırmısınız?

İnternetten Büyük Bir Aşk Olacağına İnanırmısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TaNKaY
    TaNKaY's avatar
    Erkek

slm dostlarım..biliyorum hack sitesini love sitesine dönüştürdük ama fena da olmuyo arada bi işe yarıyo stres felan atıyoruz..neyse konuya geçelim ;

Ben avcılarda oturuyorum..2 ay önce k.çekmeceden bi kızla tanıştım nette..sonra msnler felan alındı

daha sonra hergün hergün muhabbetler derken biz birbirimize aşık olduk şu an ben onun üstüne dünyada kız görmüyorum oda benim..ama bazen karamsar kalıyorum sonuçta netten bi aşk bana saçma gibi gelsede kabullenmek istiyorum bunu çünkü onu çok seviyorum..Ona deli gibi aşığım..sen bitanesin DUYGU...

ben hiçkimseyim hiç kimse mükemmeldir dolayısıyla ben bi mükemmelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nedim
    nedim's avatar
    Erkek

bende sana katılıyorum bir gün gelecektir internetten büyük bir aşk olacağına inanırım

KARANLIK ŞEHİR
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkish1905
    turkish1905's avatar
    Erkek
    tankay kardeşim sen seviosan seveye devam et melekler seninle muylusan hiç bişyii kafana takma allah mesud etsin ne diyelimm ....

istemeden gelmişiz mecburen yasıyoruzz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aacemmi
    aacemmi's avatar
    Erkek

üstat gönlünü ferah tut ben netten bi kızla tanıştım yaşı benden büyük çok iyi arkadaş olduk falan derken o kızın en iyi arkadaşıyla evliyim şuan bide kızım var yani nasipse olur

Yol uzun olabilir. Önemli olan yolun neresinde olduğumuzdur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    Ben internette bir tek Tahrbiat aşkına inanırım .gerisi yaLan..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkish1905
    turkish1905's avatar
    Erkek
    gusel iş valla bendea arayıstayım bulursanız banada yollayınuheuheuheuheuehuehuehueheuheuheuehuehueheuhe

istemeden gelmişiz mecburen yasıyoruzz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _ServanteS_
    _ServanteS_'s avatar
    Erkek

zaten kardeşlerim bunlar nadir olan şeyler diğil örneğin siberalem.com da her yıl yüzlerece çift evleniyorlar düşünün profil izliyor görüyor paralı oluyor ama üyelik.Yinede dünya güzeli bir sevgiliniz oluyor.

Katılıyorum kardeşime... Sanalda Aşk her zaman mümkün bencede

_________________________________________________________________________________

Umutların Bittiği Yerde Türklerin Kudreti Başlar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

servantes sende sayfa duzeniyle bi ask yasamissin... kacamak olmus biraz... vur kac gibi...

aman abicim erkek cikmasin da asik olduunuz eleman...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeRviii
    MeRviii's avatar
    Dişi
    sanal aşka inanıorum mantıklı gelmio belki evet ama bikere başıma geldi sanalda yüzünü bile görmediğim birine deli gibi aşık olmuştum..reelde hayatıma girenlerde hep onun sesini,gülüşünü onun msjlarını arıodum..ben gerçek hayatta kimse için gözyaşı dökmediğim halde onun için saatlerce ağlıodum..kimseye söleyemiosun kimse anlamıo..o bile inanmıoki başkası inansın..tamam dokunamıosun öpemiosun sarılamıosun ama ben bunun sayesinde maneviyatın ne kadar önemli olduğunu anladım yaa..verdiğim çabaya değmio ama olsun pişman deilim ben onu çok seviyorummm!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebulmadi
    ebulmadi's avatar
    Erkek

baba aynı olay benim de şu an başımda.haklısın olmuyor gibi ama tatlı konuşmalar sıcak dakikalar insanı etkiliyor.ben inanıyorum.walla baba kızı gördüyen beğendiysen  sorun yok ben neyapacam bilmiyom.darısı benim başıma. SERPİL SENİ SEVİYORUMMMMMM

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hugo
    hugo's avatar
    Erkek
    olabilirde olmayabilirde duruma göre değişir takılma hayatı yaşa veriyorsa vur olsun bitsin.
Toplam Hit: 4229 Toplam Mesaj: 32