folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder İnternetten Büyük Bir Aşk Olacağına İnanırmısınız?

İnternetten Büyük Bir Aşk Olacağına İnanırmısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek

Valla kiz arkadasimi yaklasik 1.5 yildir gormedim sadece mail ve msn konusmasiyla bi de arada bi ariyorum ama ii gidiyo :)

Da hic gormedigin bi kiza asik olmak sacma bisi

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    MeRvEeE bunu yazdı:

yüzünü bile görmediğim ]gülüşünü [

demıssın ?????

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeRviii
    MeRviii's avatar
    Dişi

öle mi demişim tuh ağzımdan kaçırdım nası yakaladın :D büyük çelişki :))

yau sesini gülüşünü demişim sırıtmasını değil akıllım :b gülünce ses çıkar dimi :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek
    TaNKaY bunu yazdı:

slm dostlarım..biliyorum hack sitesini love sitesine dönüştürdük ama fena da olmuyo arada bi işe yarıyo stres felan atıyoruz..neyse konuya geçelim ;

Ben avcılarda oturuyorum..2 ay önce k.çekmeceden bi kızla tanıştım nette..sonra msnler felan alındı

daha sonra hergün hergün muhabbetler derken biz birbirimize aşık olduk şu an ben onun üstüne dünyada kız görmüyorum oda benim..ama bazen karamsar kalıyorum sonuçta netten bi aşk bana saçma gibi gelsede kabullenmek istiyorum bunu çünkü onu çok seviyorum..Ona deli gibi aşığım..sen bitanesin DUYGU...

tankay bende avcılarda oturuyorum ama avcılarında küçükçekmecenin de karısına da kızınada guven olmaz dostum ama gonusl işi senın ısın sana bol şanslar

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

Benim saf kardeşim Deli kardeşim akıllı Pireden Küçük olan kardeşim bak canım sanal aşk diye bişi yoktur nahhhhhhhhhh BUraya Yazdım .

bende senin gibi aşık oldugumu zannettim daha sonra mail - msn - sms gibi şeylere gdöndü sonuç ne oldu

ne oldu söylesene

bir hiç sıfır - kız kürt çıktı üstüne kaşar çıktı ben napam msn den Aşk olmas olmas kardşim nah buraya yazdım...

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ravda
    ravda's avatar
    Dişi
    tabiki hayır ...

Sevgi Sözcüklerdemidir, kalp atışlarında mi?...yoksa kalp atışlarının dili titrettigi duada mi?......bilemedim ama beni duanla sev olur mu?..yani sevildiğin gibi....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    olur olur.

ftw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    bundan 5 yil once msn yahoo ortalikta yokkken bi icq vardi ondan bi hatuna asik olmustum hatun da almanya daydi vesselam bunu antalya ya getirttim sonunda aramizda 6 ay delidolu gecti ama ask denilen olayi ilk orda sanal olarak yasamistim.sonrami oda arsive gitti.saygim var eywallah ilk sanal askimdi nede olsa...yasandi bitti saygisizca....

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    manyamışsınız a.q. o zaman netten evlenin çocuk yapın la olmaz mı???

hız emniyettir...!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    aşk o kadar basit bişey değil sanaldan aşık olunmaz hoşlanırsın en fazla
Toplam Hit: 4226 Toplam Mesaj: 32