folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Internetten Para Kazanın Gerçekten. Autoclicker İle Hiç Uğraşmadan

Internetten Para Kazanın Gerçekten. Autoclicker İle Hiç Uğraşmadan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    black_lord
    black_lord's avatar
    Erkek

Internetten Para Kazanın Gerçekten. Autoclicker ile Hiç Uğraşmadan
    Arkadaşlar birçoğunuz bux.to ve buxa.in sitelerini biliyorsunuz. Ben bu sitelerden gerçekten para kazanan biriyim . Ayda 35$ alıyorum.Ve günde 0 dakika vererek. Nasıl mı? Autocliker, Kendi linkleri tıklıyo siz hiçbişey yapmıyorsunuz.

Paypal gibi bir sistem olan alertpay ile ödüyorlar. Buxa da paypalla.

Bux to ya benim refferal linkim olan http://bux.to/?r=Rodcix tan üye olabilirsiniz. (not: referral linkin size bir zararı yok . Aksine Bana bir faydası vardır. Lütfen burdan üye olun.)

Autoclicker(Otomatik tıklayıcı) = http://autoclickers.uni.cc/download/Bux.to_Autoclicker.zip ( Virüs programları virüs gibi görebilir.ben elle tıklıyorum)

Autoclicker = http://autoclickers.uni.cc/download/Buxa.in_Autoclicker.zip

Bu siteler bildigim en güvenilirleridir.

Sadece bir paylaşımdır Modlar Silmez ise sevinirim.,

Bu Kısımdan aşağısı Alıntıdır
    rapid-share'da beklemekten sıkıldınız mı ? Bende sıkılmıştım, reklamlara tıklama başına para ödeyen siteler buldum ve artık her ay günde 5-10 dakika ayırarak, kredi kartı vermeden üstelik bedava rapid-share premium üyeliğimi alıyorum. Artık sizde bu şekilde premium üyeliğinizi alabilirsiniz. Sadece rapid-share mi ? Hayır. Bu siteler Paypal veya alert-pay aracılığı ile ödemelerini yapıyorlar, Paypal ve alertpay ile satış yapan her yerde kazandığınız paraları harcayabilirsiniz. Mesela online oyunlarda premium üyelik alabilirsiniz.ebay ve amazon.com dan alışveriş yapabilirsiniz...

Bux.to'ya üye olmak ve kazanmaya başlamak.

. Bu gibi birçok sistem var ama bu sistemden para alınarak ödeme yaptığı kanıtlandı. Sizde bizim gibi kazanabilirsiniz. Üye olmakta çok kolay, sadece PayPal üyeliğinizin olması gerekiyor. Eğer PayPal üyeliğiniz yoksa aşağıda PayPal'a nasıl üye olacağınızı anlatan bir makale bulunmakta, okuyarak PayPal'a üye olduktan sonra buradan devam edebilirsiniz. Şimdi üye olmayı anlatmaya devam edelim. Öncelikli aşağıdaki link yardımı ile siteye giriyoruz. Aşağıdaki link benim referansım ile üye olmanızı sağlayacaktır. Sizde bu şekilde arkadaşlarınızı üye yaparsanız daha fazla kazanacaksınız.

BUXTO YA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ alttaki linki kopyalayıp adres satırına yapıştırınız…
    http://bux.to/?r=Rodcix
    Açılan sayfada "JOIN NOW" a yada sağ yukarıdaki "Register"e tıklıyoruz ve önümüze gelen formu doldurmaya başlıyoruz. Kullanıcı adınızı, parolanızı, mail adresinizi ve paypal accountunuzun kayıtlı olduğu mail adresini yazıyorsunuz. Onaylama kodunuda yanındaki kutucuğa yazdıktan sonra "Register" butonuna basarak üyeliğinizi tamamlıyorsunuz. Üyeliğinizin tamamlanması için mail adresinize onay maili yollanacaktır. Bunun için mail adresinizi yanlış vermediğinizden emin olun. Mail adresinize gelen mail ile üyeliğinizi onayladıktan sonra parayı nasıl kazanacağıza gelelim.

Sisteme "Login" e tıklayarak kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapıyorsunuz. Daha sonra "Surf Ads" e tıklayarak gelen linklere tek tek tıklıyoruz ve açılan sayfada yukarıdaki 30 sn'nin bitmesini bekliyoruz.

Sayım bittikten sonra siteyi kapatabilir ve diğer linklerden birine tıklayıp aynı işlemi tekrarlayabilirsiniz. Siteleri tek tek açmanız gerekmektedir. 2 siteyi aynı anda açarsanız sistem açtığınız reklamlar için size para vermeyecektir. Her görüntülediğiniz site için 1 cent kazanacaksınız. Kazandığınız parayı "My Stats" linkinden görebilirsiniz. Kazandığınız para 10$ olduğunda "My Stats" bölümünde paranızın yanındaki "Cash Out" butonu ile PayPal hesabınıza ödeme talep edebilirsiniz.

Ufak bir hesaplama ile ne kadar kolay para kazanıldığını daha iyi anlayabilirsiniz.

Günde 10 reklam tıklarsanız = $0.10
    10 arkadaşınız 10 reklam tıklarsa = $1.00
    Haftalık kazancınız = $7.70
    Aylık kazancınız = $30.80
    Hatta siz tıklamayın program yapsın o işi
    kullanıcı adı ve şifrenizi girdiğinizde size verilen tüm reklamları arka planda çalışarak tıklıyor ve siz çalışırken aynı zamanda para kazanmanızı sağlıyor.

Artık sıra geldi para kazanmaya. surf ads linkine tıklayarak Karşımıza çıkan bütün linklere sırayla tıklıyoruz. Açılan sayfaların üstündeki sayaç sıfıra kadar sayıp “ Done ” yazısı çıktığında işlem tamamdır sayfaları kapatabiliriz. Hergün bu linklere tıklayarak para kazanıyoruz. Hesabımızdaki para miktarını görmek için MyStats’a tıklıyoruz.
    Parayı paypal’e aktarmak için CashOut’a tıklıyoruz, sonra Convert to Cash via PayPal linkine tıklıyoruz. Ve kazandığımız para paypal hesabımıza yatmış oluyor 10$ ı aştıktan sonra parayı paypal hesabımıza aktarabiliriz.
    Bu parayla ne mi yapabiliriz? Her şeyi. Ben **** Premium şifresi almak için kullanıyorum. Dolayısıyla kredi kartımı hiç işe karıştırmadan tamamen yasal yollarla **** şifresi alıyor ve gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Eğer **** şifreniz varsa sizde başka sitelere üye olmak için kullanabilirsiniz.kolay gelsin bol kazançlar......not:buxto dan tıkladığımız linkleri tek tek acalım yoksa hesabımız bloklanır... reklamlara tıklayıp uğraşmak istemeyenler için Bux.to Autoclicker yazılımını indirmek için aşağıdaki linke tıklatın.(Dosyada herhangi bir virüs yada keylogger yoktur. Ayrıca dosya adresi resmi sitedir.)
    http://autoclickers.uni.cc/download/Bux.to_Autoclicker.zip

Buxa.in de ise günde 1$ kazanç elde edebilir . 2$ olunca hesaba gecirebilirsiniz.Bux.todan sonra en iyisidir
    Üye olmak için=http://buxa.in/?r=erdal_ozdemir537@hotmail.com
    Autoclicker = http://autoclickers.uni.cc/download/Buxa.in_Autoclicker.zip

sitede paypaş hesabı açma resimli anlatımı var ordan halledin    hosuma gitti bu iş rapid premium alırım ben bununla :D 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek
    ben hiç kazanamadım sen de kazanamazsın. iş ekip işiyken millet aman ha referral linkten üye olmayın diyor. türkiyede böyle bir düşünce tarzı varken hiç kimse buralardan para kazanamaz. hel tbtden sana hiç iş çıkmaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    black_lord
    black_lord's avatar
    Erkek
    bilmem ben refferal linki verirm yapan yapar be onların bileceği iş ama hoşuma gitti gerçektende çalışıyor ya 10 dolar olunca paypala aktarıyor beyler bu arada tek kendinize düşünmeyin üye olurken referer link kullanında bizimde çabamıza değsin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    hala inanıyormusunuz bunlara, ilginc dogrusu. adam senin uzerinden essek yukuyle para kaldırıyor sende para kazanacam umuduyla babayı alıyorsun.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    10 pc den günlerce bıkmadan usanmadın tıkladım, bir ay sonra bıktım:D 6 dolar yaptım öyle bekliyo :S ödemeyi de 1,5 ayda yolluyorlarmış:S

///______________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    black_lord
    black_lord's avatar
    Erkek
    adamın birinin paypal hesabına yatırıldı bende arkaşın refererinden üyeyim yaza kadar rapid alırım heral :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek

DkN bunu yazdı:
    -----------------------------
    hala inanıyormusunuz bunlara, ilginc dogrusu. adam senin uzerinden essek yukuyle para kaldırıyor sende para kazanacam umuduyla babayı alıyorsun.
    -----------------------------,

hehehehehehe

sen de kazan elinden mi alıyo referral den üye olunca. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    black_lord
    black_lord's avatar
    Erkek

10 dolar olunca yatırıyorlar dostum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    black_lord
    black_lord's avatar
    Erkek
    az önce üye oldum 0.23 dolar oldu 4 günde 1 dolar 40 günde 10 dolar buna refereden gelen hariç iyi bence beyler lütfen üye olurken refferal linki kullanın hadi kalın sağlıcakla
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    mugato bunu yazdı:

DkN bunu yazdı:
    -----------------------------,

hehehehehehe

sen de kazan elinden mi alıyo referral den üye olunca.

hayır yanlıs anladın parayı refere eden kaldırmıyor. soz meclisten dısarı, enayilere reklam tıklatan site sahibi kaldırıyor. 

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

valla 10 dolar için uğraşmaya değmez parasız kalınca gidiom pederin yanına akşama kadar çalışıom dükkanda 20 lira alıom

millet internetten para kazanmayı bi b.k sanıyo 20 ytl ye 2-3 gün uğraşıp site kuran  .....lar biliorum.değmez valla çalışana Türkiye'de iş çok 

Toplam Hit: 2869 Toplam Mesaj: 14