İos 12 Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

ben şu an yükleme ekranındayım yükleyenler varsa alalım yorumları

https://m.youtube.com/watch?v=bNtuJFgyX1U

crystalmeth tarafından 17/Eyl/18 21:58 tarihinde düzenlenmiştir

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Söyleyeceklerim SE ve aynı işlemciyi kullanan 6S içindir.

Betadan beri kullanıyorum. Telefonun nefes aldığını hissediyorsunuz. Kameranın açılması çok hızlanmış. Çat diye açılıyor. Zaten bu sürüm performans odaklı. iOS 11’de yedikleri 💩 düzelttiler. Bu arada force touch desteği olmayan modeller için yazılımdan olarak gelmiş. Klavyedeki boşluk tuşuna basılı tutunca imleci rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. 

Birde sonunda güncelleme kapatma seçeneği gelmiş. Eskiden sürekli uyarı vermemesi için Apple Watch profili yüklerdik. JB çıkarsa JB yapar telefon bozulana kadar bu sürümde kalırım. Allah’a şükür durumum var ama Apple’ın planlı eskitme tuzağına düşüp yeni modellere 10-12 bin lira verecek kadar aptal değilim. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Betadan beri kullanıyorum. Telefonun nefes aldığını hissediyorsunuz. Kameranın açılması çok hızlanmış. Çat diye açılıyor. Zaten bu sürüm performans odaklı. iOS 11’de yedikleri 💩 düzelttiler. Bu arada force touch desteği olmayan modeller için yazılımdan olarak gelmiş. Klavyedeki boşluk tuşuna basılı tutunca imleci rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. 

Birde sonunda güncelleme kapatma seçeneği gelmiş. Eskiden sürekli uyarı vermemesi için Apple Watch profili yüklerdik. JB çıkarsa JB yapar telefon bozulana kadar bu sürümde kalırım. Allah’a şükür durumum var ama Apple’ın planlı eskitme tuzağına düşüp yeni modellere 10-12 bin lira verecek kadar aptal değilim. 

En son beta 2 de geri döndüm.

ciddi sorunlar vardı. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Betadan beri kullandım bende. Baya baya memnunum bu sürümden. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

sağ elim kırıkzar zor yazıyorum şuanda  :D bende indiriyorum an itibari ile sabah unutmazsam yazarım izlenimlerimi .:D

iPhone 8plus kulanıyorum

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

dostum senin apple urunleriyle alakali reviewlari surekli takip ediyorum, sen yetkili bir abiye benziyorsun

bende de SE var. Gonul rahatligiyla ios12 yi yukleyeyim mi simdi?

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walwo
    walwo's avatar
    Erkek

6S'e dün akşam yükledim pek bir fark göremedim sanki 11.x.x gibi bir versiyon olmuş, ekstra bir fark görürsem mesajı editlerim

Arkadaşa bakıp çıkıcam :|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek

iphone 6 plus var bende de kasar mı beni acaba, ulan yaa adamlar hiç güven vermiyor :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Hiç bir fark göremedim valla,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Dün gece çıktığı gibi yükledim. Genel olarak sistemin response time iyileşmiş. Artı olarak shotcuts süper olmuş. Onun dışında uygulamakapatmanın tekrar kolaylaşması ve kilit ekranındaki bildirimlerin gruplandırması hoş özellikler.

Bunlar iphone x te gözüme takılanlar.

Onunda dışında 11.4.1 gibi jailbreak olmayan versiyonda olanlar update yapıp shsh bloblarını alsın. 12 ye jailbreak yakın gibi duruyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek

ip 5s e hiç beklemiyordum ama update almış. Sanırım Apple'ın en uzun ömürlü telefonu oldu ip 5s update konusunda. 

Yükleyen var mı 5s e ? Yüklesem ölür mü ? :D 

HC
Toplam Hit: 5024 Toplam Mesaj: 38
ios 12