folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İp Adresi Üzerinden Kişiye Erişim(Yasal Veya Bilgisayar Üzerinden)

İp Adresi Üzerinden Kişiye Erişim(Yasal Veya Bilgisayar Üzerinden)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

yaw böle bişey üzücü tabi de şimdi okudum ben yazdıklarını fakat adam sizle ortak şeyler yazmış falan yani bu durumda bi yerinden atmamış yazdıklarını..

yakın biri olma ihtimalini düşün derim.. bi de şöyle bişey var tabi, benim gibi abuk bi yöntemle bağlanıyosa napacaksın anten v.s. ip benim deil net benim deil sahibi en az 750 metre çevremde koca mahalleyi sorguya mı çekeler boş iş.. umudun kırılmasında hacım inş bulursun.. geçmiş ola..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gazili_tarzan bunu yazdı:
    -----------------------------

yaw böle bişey üzücü tabi de şimdi okudum ben yazdıklarını fakat adam sizle ortak şeyler yazmış falan yani bu durumda bi yerinden atmamış yazdıklarını..

yakın biri olma ihtimalini düşün derim.. bi de şöyle bişey var tabi, benim gibi abuk bi yöntemle bağlanıyosa napacaksın anten v.s. ip benim deil net benim deil sahibi en az 750 metre çevremde koca mahalleyi sorguya mı çekeler boş iş.. umudun kırılmasında hacım inş bulursun.. geçmiş ola..

ne insanlar var yaaaaa

bakiimm

vallaha var  :)

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

Diğer ilgilenen arkadaşlara da teşekkür ederim.

Kuzene geldim şu an, ondan biraz geç cevap veriyorum.

Annemle teyzem birlikte çalışıyorlar telekomda,  teyzem yardımcı olabilecek birisini önerdi.

Onunla konuşmayı düşünüyoruz sabah olunca.

İnanmamış olan arkadaşlara açıkçası bir şey diyemiyorum, onlar da haklılar sonuçta.

Ama az biraz kendilerini benim yerime koysunlar eminim anlarlar.

Abim ve yengem söz konusu olan, doğal olarak yapılan her şey ailemi üzdüğü kadar beni de üzdü.

@Martech

Herhangi bir olay olsa hiç umrumda olmaz ama hacı, bunu yapan kişinin yanına yaptıkları kar kalmasın.

Tanıdık biri olma ihtimalini düşünüyoruz biz de şu an, yoksa nerden bilebilir bu kadar şeyi.

@3mr3

Yarın yetişirse benim derslerden sonra suç duyurusunda bulunmayı planlıyoruz.

Emin ol olaylar anlattığım gibi.Güvenemsen bile saygı duyarım sonuçta.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    bunu yapan kesin tanıdık birisi nolursa olsun yapanı ögrenmen gerek bence çünkü ileride sana zararı dokunucak bir kişi bu

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    Mc_cO_By bunu yazdı:
    @3mr3

Yarın yetişirse benim derslerden sonra suç duyurusunda bulunmayı planlıyoruz.

Emin ol olaylar anlattığım gibi.Güvenemsen bile saygı duyarım sonuçta.

yok güven ile alakası yok yanlış anladın beni yardımcıda olurum ip konusunda
    demek istediğim şu adamı bulursun o problem değil sonrasında daha çok canın sıkılabilir
    o yüzden dedim suç duyurusunda bulun hiç uğraşma sıkma canını diye zaten sıkılmış

sırıtma la.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    en yakın karakola git ve elindeki tüm delilve bilgilerle git şahit varsa onuda a yanına git efendi efendişikayetçi ol onlarda bilişim büro amirliğine sevk etsinler olayı gerkeni onlar yapar hattabilgisayarını alıpincelerler belki

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

Bugün içerden 4-5 kişi bulduk yardımcı olabilecek.

Herifin oturduğu semti falan da bulduk ama çekirge yine sıçradı, 12-13 saat değişmeyen ip biz sorgulamayı yapmadan bi kaç saat önce değişti.

Anlaşılan uslanmamış, bu gece yine  rahatsız etmeye kalktı biraz.

Taktik değiştirmiş, ben öylesine ekledim, canım sıkılıyodu, istanbuldayım arkadaşım yok falan diye laf salatası yapıyor.

Bu şerefsizlikleri yapabileceği bi cafe bulduk verilen adreste, içerde müşteriler olduğu halde cafe kapalı falan muhabbetine sarıp beni almadılar içeriye.

Ama aldım yeni ip adresini de, tek ümidim şu an ip bi daha değişmesin.

Sabah yeni bi sorgulama daha yaptırmaya çalışıcam, inşallah dün olduğu gibi bugün de yardımcı olurlar.

Gelebilecek her türlü yardıma hala açığım.

Tekrar hepinize teşekkürler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mc_cO_By bunu yazdı:

Bugün içerden 4-5 kişi bulduk yardımcı olabilecek.

Herifin oturduğu semti falan da bulduk ama çekirge yine sıçradı, 12-13 saat değişmeyen ip biz sorgulamayı yapmadan bi kaç saat önce değişti.

Anlaşılan uslanmamış, bu gece yine  rahatsız etmeye kalktı biraz.

Taktik değiştirmiş, ben öylesine ekledim, canım sıkılıyodu, istanbuldayım arkadaşım yok falan diye laf salatası yapıyor.

Bu şerefsizlikleri yapabileceği bi cafe bulduk verilen adreste, içerde müşteriler olduğu halde cafe kapalı falan muhabbetine sarıp beni almadılar içeriye.

Ama aldım yeni ip adresini de, tek ümidim şu an ip bi daha değişmesin.

Sabah yeni bi sorgulama daha yaptırmaya çalışıcam, inşallah dün olduğu gibi bugün de yardımcı olurlar.

Gelebilecek her türlü yardıma hala açığım.

Tekrar hepinize teşekkürler.

haklıyken haksız durumu düşersin  neden şikayet etmiyorsun hakkımızı ancak bu şekilde savunabiliriz her işimizi kendi bildiğimize göre halledersek ne olacak bizim halimiz

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

arkadaş döwmeye gitmiyo yapan kişinin tanıdık olduğunu düşünüyo ;)

ailede rezil edilmesi dışlanması ona yeter de artar eğer öyleyse tabi :|

ip adresi ev adresini gösterecek şekilde kayıtlıdır telekomda :) hangi üye hangi ipleri kullanmış hepsi kayıtlı :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu terbiyesiliği yapan şahsen benimtanıdğım ya da akrabam olamaz şayet akrabamsada öyleakrabanın a.k o saaten sonra zaten akrabam değildir yine direk şikayetederim şikayetimden ancak bana köpek gibi yalvardıktan sonra vazgeçerim oa aile büyüklerinin hatrına

Toplam Hit: 6241 Toplam Mesaj: 33