Iphone 5 Kullanan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Selamlar,

40 yaşında bir teyzemiz var, akıllı telefonlardan pek anlamaz, tuşlu telefon kullanıyor. Ama eşinin iphone 5S'i, kızının iPhone 7 modelini kullana kullana facebook, whatsapp gibi uygulamları öğrendi, oyun açıp oynuyor.

iphone 5S'e parası yetmediği için iphone 5 alabiliriz. 

http://www.hepsiburada.com/yenilenmis-apple-iphone-5-32-gb-6-ay-garantili-p-HBV000008OJQP

Uzun vadede sıkıntıları olabilir lakin whatsapp, facebook'dan başka pek bir uygulama kurmayacak

Alınır mı?

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

749 lira ona verene kadar temiz garantisi devam eden bir 5s bul hocam. iphone 5 artık bu saatten sonra alınmaz. Yazılım desteği ve yavaşlığı o paraya değmez artık. Hatta temiz bir iPhone SE bulursan o teyze için ömürlük olur.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

ios 10 yüklü ikinci el temiz bir 5s bulursanız işini fazlasıyla görür bence.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

1-2 senedir 5 kullanıoyrdum, bozuldu da 5s e geçtim. 5- 5s arasında bile bariz performans farkı var uygulamalarda, temiz bi 5s bulursanız ona yönelin bence 5 yerine.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iphone 5'in seneye Whatsapp desteğide kesilir. 5S'in desteği 2018'de kesilecek ama 2019'a kadar götürür. Özetle paranız azsa iPhone alınmaz.

1.200'e falan 16 GB SE'ler bulunuyor ondan alın. SE ve 6S altı iPhone alınmaz artık.

mkyb tarafından 09/Kas/17 12:57 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

iphone 5'in seneye Whatsapp desteğide kesilir. 5S'in desteği 2018'de kesilecek ama 2019'a kadar götürür. Özetle paranız azsa iPhone alınmaz.

1.200'e falan 16 GB SE'ler bulunuyor ondan alın. SE ve 6S altı iPhone alınmaz artık.

Neden kesilsin hocam birader iPhone 4S kullanıyor whatsaap mevcut

-
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

O fiyata ozelliksiz temiz Android telefonlar alınabilir. Android'e iostan daha kolay alisacaktir hem.

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Atlas bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Neden kesilsin hocam birader iPhone 4S kullanıyor whatsaap mevcut

Apple 32 bit cihazlarına desteği kesti. 1-2 seneye kalmaz iPhone 5S'ten aşağı ki modeller çöp olacak.

İlla ucuz ama basit arayüzlü bir şey alacağım diyenler varsa Xiaomi Mi4 alsın. 650 liraya Snapdragon 801 işlemci, 3 GB ram ve 1080p ekran. Taş gibi telefon. 2014'te çıkmasına rağmen Hala gideri var.

mkyb tarafından 09/Kas/17 14:19 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı

O fiyata ozelliksiz temiz Android telefonlar alınabilir. Android'e iostan daha kolay alisacaktir hem.

Ben dr xiaomi önermeye gelmiştim lakin androide kesinlikle daha kolay alışmayacaktır :D iostaki minimalizm kimde var

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    maserati bunu yazdı

Ben dr xiaomi önermeye gelmiştim lakin androide kesinlikle daha kolay alışmayacaktır :D iostaki minimalizm kimde var

Xiaomi ve Huawei. Özellikle Xiaomi'nin kullandığı Miui rom en esnek Android romu. Şekilden şekile sokabiliyorsunuz.

https://www.youtube.com/watch?v=M4TuUgy94pQ

mkyb tarafından 09/Kas/17 18:37 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

bende de iphone5s var. hoparlörü çalışmıyor. Yerine Lg G4 olmayı düşünüyorum. Sizin konunuzu görünce aklıma geldi. Uygun fiyata bulabilirsem android G4 dönmeyi düşünüyorum. 

5s alırken annem ve kendim için almıştım. İpad kullanmaktan aşinalığı olduğu için zorluk çekmedi. Bende diğer hocalar gibi 5s ve üstü tasviye ederim ki , güncellenme almamış bir 5s bulursan hiç kaçırma. 

Toplam Hit: 1961 Toplam Mesaj: 16
iphone 5