İphone 6 Çalındı Fikir Alışverişi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heredotcomp
    heredotcomp's avatar
    Erkek

Arkadaşlar herkese merhaba bugun saat 3 civarında annemin telefonu çalındı kendisinin avmde küçük bir standı var abdest almaya giderken çekmeye koyuyor sonra kilitleyip anahharı dolabın bir köşösine bırakıyor hırsız büyük ihtimal takip etmiş ben telefon kaybulduktan 10 dk sonra iclouddan ses çalı ve kayıp modunu etkinleştirdim karokola gidip suç duyurusunda bulunduk gece saat 01:11 de mail geldi telefonu açmış hırsızımız hemen iphonumu bula girdiğimde baktımki konum servisleri kapalı diyor ama telefon açık tekrar ses çaldım kayığ moduna aldım ama konum bulamadım şimdi iclouda girdiğimde telefonun ismini dediğiştirmiş bakalım bundan sonra ne olacak daha önce başına gelen arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak için açtım konuyu paylaşımlarınızı bekliyorum iyi geceler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek

Kayıp moduna alınca bildiğim kadarıyla apple dan başka kimse açamıyor telefon ondan sonra çalanında işine yaramaz.Bulmanız çok zor savcılık pek takip etmiyo bu konuları sallıyo.

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İyide hocam niye telefonun zil sesini çaldırıp hırsızı kuşkulandırıyorsun ? Şimdiye telefonu parçalamadıysa dua et. Telefonun konumuna bakacaktın haritadan zaten muhtemelen sabaha bir telefoncuya satmış olurdu telefonu veya satmışta olabilir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heredotcomp
    heredotcomp's avatar
    Erkek

Kayıp moduna alıncada ekrana mesaj gidiyor bu telefon kayıp modundadır o telefonu ancak parça parça satacak yoksa kullanamaz 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çalanın fikri de vardır hacı, gitti o telefon su için siz.

3000 liraya telefon alıp çekmeceye bırakıyorsunuz hocam, sizinki akıl işi değil.

geçmiş olsun, savcılık onu bulana kadar zaten telefon 4 el falan değiştirmiş ya da parçalanmış olur

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Alışveriş merkezi kameralarında bir şey yok mu ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heredotcomp
    heredotcomp's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Alışveriş merkezi kameralarında bir şey yok mu ?

ya zaten ona deli olduk bir tane kamerada adamın yüzü belli olmuyor öyle dandik avmde değil ama kamera sistemi boktan

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

hocam geçmiş olsun, olan olmuş bi tavsiyem olmayacak ama böyle olaylar yaşandığı zaman jailbreak bir kurtarıcı olabiliyor. bioprotect ya da touch id olmasa bile benzeri bir tweak tüm ayarlara erişimi engelleyebiliyor. bu nedenle tavsiyemdir.

la?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam sen savcılığa dilekçe ver xxxx imei nolu telefonum çalındı diye umudunuda yitirme :

http://www.dailymotion.com/video/x1elwrc_calinti-telefon-10-yil-sonra-sahibine-teslim-edildi_news

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum/Calinan_iphone_5_sonrasi_Hirsiz_bilgi_ve_res-190129

inş. seninkinin sonuda mutlu biter hocam. bütün tecrübeler yaşanmışlıklarıyla benim konumda var hocam ben buldum benimki geldi darısı başına

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antiix
    antiix's avatar
    Erkek

Kardeşim bende 15 eylülde çaldırdım 5s  telefonumu telefonunu kayıp modundan çıkar telefonu kullanılır hale getir, kayıp modunu durdurmazsan telefonu birdaha bulamazsın sen karakola git imei sini bildir savcılığa ver çalan vatandaş kendi hattını taktığı an bulunma ihtimali kolaylaşır benim tavsiyem budur.

Toplam Hit: 2924 Toplam Mesaj: 28
iphone hırsız çalıntı bilgi apple