İphone 6 Ekranı Kırıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ankara da ekran tamiri yapan varmı uygun fiyata?

Dokunmatikde birşey yok sadece ekran catladı.

internetden ekran satın alip ucuza yaptırma şansım varmı ?

Apple 1 kerelik ekranı ucretsiz degişiyor felan dıyorlar ne kadar dogru bılen varmı ?

Daha once internet uzerınden ekran siparişi veripte memun kalan varsa link verirse satın alıyım burda bi telefoncuya taktırıyım.

şimdiden teşekkurler.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Bir kereliğine ücretsiz değil de düşük ücretli diye biliyorum. Tabi bu sanırım Apple Store'dan aldığın üründe geçerli oluyor.

Şafak 1152!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Ekranve dokunmatik üst üste yapışık hocam. Ayrı ayrı değişmiyo. Anca telefoncuda alet edevatvarsa ısıtılıp birbirinden ayrılıyor. Ama ben tavsiye etmiyorum o işi. Isıya maruz kalıyo aonuçta ekran. Sararma vs gibi sorunlar olabiliyo. Bir süre sonra dokunmatikle ekran birbirinden ayrılabiliyo. Set olarak değiştir daha iyi bana göre.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Belirli bir ücret verip cihazı da değiştirebiliyorsunuz ya da ekranı değiştirebiliyorsunuz. 0212 708 37 00 apple zorlu center arayarak detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Hocam merhaba, dokunmatik çalısıyor ve ekranda goruntu var ise revizyon olur. Tam olarak nerede oturuyorsunuz acaba?

Düzenleme: Bu hafta içerisinde enişteme 6 plus veya 6s plus gelmişti. Ekranın ust cami kirilmisti fakat goruntude ve dokunmatik de sorun olmadigi icin cam komple degismisti. Sanirim 100- 150 tl gibi tuttu hocam. Tabii bu musteriye fiyatti. Apple servisini arayip fiyat alirsaniz ve hosunuza gitmez ise yardimci olmaya calisirim zevkle. Kâr almadan yaptirmaya calisirim. :)

absconder tarafından 15/Ağu/16 14:06 tarihinde düzenlenmiştir

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    absconder bunu yazdı

Hocam merhaba, dokunmatik çalısıyor ve ekranda goruntu var ise revizyon olur. Tam olarak nerede oturuyorsunuz acaba?

Düzenleme: Bu hafta içerisinde enişteme 6 plus veya 6s plus gelmişti. Ekranın ust cami kirilmisti fakat goruntude ve dokunmatik de sorun olmadigi icin cam komple degismisti. Sanirim 100- 150 tl gibi tuttu hocam. Tabii bu musteriye fiyatti. Apple servisini arayip fiyat alirsaniz ve hosunuza gitmez ise yardimci olmaya calisirim zevkle. Kâr almadan yaptirmaya calisirim. :)

Gorunut var hocam dokunmatik calisiyor. Ankaradayim ben usta sen telefon isimi yapiyorsun ?

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı
    absconder bunu yazdı

Gorunut var hocam dokunmatik calisiyor. Ankaradayim ben usta sen telefon isimi yapiyorsun ?

Ben yapmıyorum fakat eniştem yapıyor hocam. Yanında bulunuyorum ara ara. İki gün önce aynı şekil gelmişti, cam degişmişti sadece. Goruntu ve dokunmatik çalıştigi surece sikinti olmuyormus.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Tavsiyemi dinlersen, Apple hiç bir zaman yedek parça üretimi yapmaz.

Piyasada orjinal ekran diye iş yapanların alayın yalancı.

Zorlu center a gidip 800 - 900 tl verip yeni cihaz sahibi olmanı tavsiye ederim. 

Ek olarak , Ekran değiştikten sonra sorun yaşaman yüksek ihtimal. 

HoLyCat tarafından 15/Ağu/16 17:24 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Benim telefon turkcell den alınma genpa garantili. Apple Store a götürsem bana ne kadar fiyat verirler acaba?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Hocam senin ekran değişmeyecek. Sadece cam revizyon yapılacak. 6 icin revizyon yapan 100 lira 6s in ise 140 liraymis

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Carsida bi telefoncu buldum 170-180 arasina yapicak . Yapildigi zaman gelismeleri buraya yazarim.

Toplam Hit: 2791 Toplam Mesaj: 29
iphone 6 ekran