İphone 6 Pil Değişimi Mevzusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Arkadaşlar iphone6 pili bozuldu şarj tutmuyor kapanıyor vs. 

Baktığım zaman servis 312 tl gibi bir fiyat yazmış geçen doğubank tarafına gittim doğubank kapanmıştı o caddedeki bir telefoncuya sordum 120 tl dedi. 

Telefoncuların taktığı pile güvenebilir miyim ama servis de çok para istiyor. 

Sizin önerebileceğiniz bir şey var mı ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Deji marka pil al kendin tak evde. Tornavida falanda gönderiyorlar zaten. YouTube'ta videoları var. 10 dakika bile sürmez.

80 liralık batarya zaten. 1 yılda garantisi var. iPhone 6'yı zaten maksimum 2 sene daha kullanbilirsin. Orjinal bataryaya o kadar para vermeye değmez.

mkyb tarafından 25/Nis/19 17:24 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Servislere de çok güvenmesem de servis dışındaki piller ortalama 6 ay sonra şu anki pilin gibi belki daha da kötü olacaktır, deji nasıldır bilemem 1 sene garanti diyor ama. Telefonu en az 2 sene daha kullanıcam dersen orjinal pil almakta fayda var. 200tl değişim kampanyasını kaçırdığıma çok üzülüyorum ben de bazen 1 günü tamamlayabiliyorum bazen 2 2 düşüyor öğleden sonra kullanmaya korkuyorum.

Şafak 1152!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Deji marka pil al kendin tak evde. Tornavida falanda gönderiyorlar zaten. YouTube'ta videoları var. 10 dakika bile sürmez.

80 liralık batarya zaten. 1 yılda garantisi var. iPhone 6'yı zaten maksimum 2 sene daha kullanbilirsin. Orjinal bataryaya o kadar para vermeye değmez.

ben öyle yaptım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ek olarak alabiliyorsan Aliexpress'ten Nohon marka batarya al. Orjinale en yakın değeri sunan marka o. Ama 1 ay kargo bekleme muhabbeti bayıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

Deji pil taktım tavsiye ederim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Deji pillerde ısınma sorunu var diyorlar ne kadar doğru ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek

Hocam bence git orijinal al. Telefonu kullanırken patlar matlar allah korusun. Bende de 6s var orijinal batarya taktırmayı düşünüyorum. Ayrıca alacağın yan sanayi bataryanın seni ne kadar idare edeceği de belli değil

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bryce
    Bryce's avatar
    Erkek

289 liraya orjinal serviste taktırdım bende. Batarya işi sakat orjinal olmayanı taktırsaydım şarja bırakmaya maçam yemeyebilirdi :D

RESPECT !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek
    kiNki bunu yazdı

Hocam bence git orijinal al. Telefonu kullanırken patlar matlar allah korusun. Bende de 6s var orijinal batarya taktırmayı düşünüyorum. Ayrıca alacağın yan sanayi bataryanın seni ne kadar idare edeceği de belli değil

https://urun.n11.com/batarya/iphone-6-batarya-mucize-batarya-deji-P162419833

Bu ürünü 03/10/2017 tarihinde almışım. Hala çatır çatır kullanıyorum. Bence fazla para verme.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasiftt
    yasiftt's avatar
    Erkek

kardesm bı telefoncu olarak soylyrm. apple orjınal urununu dısarıyya hıc bır zman satmaz. takacagın tek batarya ttec. zaten apple ın tek lısanslı urunu 2 yyıl degısım garantısı war. ırtıbata gecersen gonderebılırım sana

Toplam Hit: 4066 Toplam Mesaj: 45
şarj i̇phone 6 pil