Iphone İçin Servis

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek

Merhaba dostlar iPhone 6s ekranı kırıldı istanbuldayım güvenilir servis değişim için nereyi önerirsiniz formda bu işi yapan var mı? Bir sorum daha olacak ekran koruyucu için buff dufiian ve spinglen olmak üzere bazı markaları öneriyorlar sizin bu konuda tavsiyeniz var mı herkese şimdiden teşekkür ederim cevap ve yardımlar için

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Ben Kartal'daki KVK'ya yollamıştım. Memnun da kalmıştım ama normalden tuzlu yapıyorlar orjinal teknik servis oldukları için hocam

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

Hocam çıkma ekran takan yerler var. Dh de bu işi yapanlar var. Bi bak istersen, sıfırla değiştireceğim dersen Yazıcıoğlu iş hanında sanırım 3. Kattı genç biri var. Merdivenden çıkınca sağındaki ilk dükkan. Daha önce değiştirmiştim. 

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam kırılmaz ekran koruyucu diye satılan zımbırtılar fasa fiso. Telefon çerçeveden darbe alırsa her türlü gitti zaten. O kırılmaz ekran koruyucular telefon ekranları 2.5D yani kavisli olmadan işe yarıyordu. Sağolsun Apple trendsetter firma olarka iPhone 6 ile ekranı su damlası misali bombeli yaptı diğer tüm firmalarda aynısını uyguladı. Sen o ekrana ekran koruyucuda çeksen kenarları yine boşta kalıyor.

Spigen'in kenarları çıkıntılı kılıfları onlardan al derim. Telefon yere düşse bile ekran içeride kalıyor yerle temas etmiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı

Ben Kartal'daki KVK'ya yollamıştım. Memnun da kalmıştım ama normalden tuzlu yapıyorlar orjinal teknik servis oldukları için hocam

Hocam aynen dediğiniz gibi tuzlu olmasın diye malum KB’m ve zorlu apple tuzlu 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı

Hocam çıkma ekran takan yerler var. Dh de bu işi yapanlar var. Bi bak istersen, sıfırla değiştireceğim dersen Yazıcıoğlu iş hanında sanırım 3. Kattı genç biri var. Merdivenden çıkınca sağındaki ilk dükkan. Daha önce değiştirmiştim. 

Fiyat konusunda bir bilginiz var mı hocam birde bu Apple’ın orijinal olmayan ekran için uyarı gönderdiği falan söyleniyor. U konuda bir Bilginiz var mı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hocam kırılmaz ekran koruyucu diye satılan zımbırtılar fasa fiso. Telefon çerçeveden darbe alırsa her türlü gitti zaten. O kırılmaz ekran koruyucular telefon ekranları 2.5D yani kavisli olmadan işe yarıyordu. Sağolsun Apple trendsetter firma olarka iPhone 6 ile ekranı su damlası misali bombeli yaptı diğer tüm firmalarda aynısını uyguladı. Sen o ekrana ekran koruyucuda çeksen kenarları yine boşta kalıyor.

Spigen'in kenarları çıkıntılı kılıfları onlardan al derim. Telefon yere düşse bile ekran içeride kalıyor yerle temas etmiyor.

Araştırıyorum hocam ben zaten genel olarak kılıflı ön kapalı kullanıyorum fakat bu son kırılma sonrası daha iyi koruma olsun diye sordum 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Servis olarak Gsmiletişim'in ismini çok duyuyorum internette. 6 ay garanti kağıdı veriyorlarmış. Ama sahiplerini tanımam cihaz yaptırmadım.

https://www.gsmiletisim.com/urun/iphone-6s-ekrani-kirildi-degisim-fiyati-ne-kadar

140 lira gayet uygun bir rakam. İç ekranla birlikte değişiyorlarmış.

https://www.youtube.com/watch?v=ZCSk46x2q_w

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Servis olarak Gsmiletişim'in ismini çok duyuyorum internette. 6 ay garanti kağıdı veriyorlarmış. Ama sahiplerini tanımam cihaz yaptırmadım.

https://www.gsmiletisim.com/urun/iphone-6s-ekrani-kirildi-degisim-fiyati-ne-kadar

140 lira gayet uygun bir rakam. İç ekranla birlikte değişiyorlarmış.

https://www.youtube.com/watch?v=ZCSk46x2q_w

Hocam sanırım en uygun yer burası yorumlara baktım iyi gözüküyor bakalım haftasonuna kadar daha güvenilir ve tanıdığı olan bir yer çıkmazsa haftasonu burada yaptırayım çok teşekkür ederim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

arkadaslar bu isin uzmani https://www.teltaks.com dur.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Ekran değiştikten sonra parmak izi çalışmadığında bu sefer parasını versen de yetkili servisten hizmet alamama durumu var. Yan sanayi olup sonradan sorun çıkarmasındansa orijinal olsun kafan rahat olsun derim.

Toplam Hit: 2648 Toplam Mesaj: 22
ıphone apple elma armut kel mahmut ekran kırık ist