İphone Vs X5

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek

iphone kesinlikle hocam ben 3gs kullanıyorum ve tablet almaya karar verdim geçenlerde androidinde ios kadar olmasada en azından ona yakın bi derecede stabil olduğunu düşünüyordum ve gittim aldım bi android tablet ilk günden soğudum aletten hocam ios u kullanmaya yarım saatte alışmıştım ama bunu alalı 5 6 gün oldu halen alışamadım. bunu kardeşime verip bi ipad almayı düşünüyorum en az bi 5 sene de android e bulaşmayı düşünmüyorum bidaha.

Abra Kadabra
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Google bunu yazdı:
    -----------------------------

iphone kesinlikle hocam ben 3gs kullanıyorum ve tablet almaya karar verdim geçenlerde androidinde ios kadar olmasada en azından ona yakın bi derecede stabil olduğunu düşünüyordum ve gittim aldım bi android tablet ilk günden soğudum aletten hocam ios u kullanmaya yarım saatte alışmıştım ama bunu alalı 5 6 gün oldu halen alışamadım. bunu kardeşime verip bi ipad almayı düşünüyorum en az bi 5 sene de android e bulaşmayı düşünmüyorum bidaha.

hocam iPad2 aldı annem. Mükemmel alet.

MacBook almak istiyorum bi projeden bedavaya getirebilicem. Onun yerine iPad alıp, birde klavye alıp herşeyi ondan mı yapsam diye ciddi ciddi düşünüyorum.

Taşıması kolay, iOs zaten sağlam. Mantık kısmı mükemmel (içgüdülerinle kullanabiliyor insan, bunun araştırmasını yapıyorlar zaten). Yani daha ne ?

edit : hoş mac os 10.8'i görünce yine aklım çelinmedi değil :) adamlar iOs'u Mac'lere taşımış.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

scampjackal bunu yazdı:

hocam iphone ile x5 kıyaslanırmı naptın sen fiat palio ile bmw 3  serisini karşılaştıran bi murid vardı ona hatırladım bi an :D 

Hocam abartmayın isterseniz bu kadar. x5 dediğiniz telefon şu anda fiyat performans açısından piyasadaki tek telefondur.

kullanamadığım uygulama açamadığım oyun yok.

Bunun yanında özelleştirmede cabası.

30 saniye içerisinde işlemci frekansımı editleyebilir veya birçok seçenek içerisinden kullanımıma yatkın romu yükleyebilirim.

iPhone küçümsemiyorum ama arada en azından arada uçurum olmadığını bilmek lazım.

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

iphone a  karar ver sana da iphone satiim :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Şu anda nakit alamam :) telefonu satarım 490 civarına üstüne biraz ekler öyle alırım yada direk takas üstüne nakit alırım :) Fiyatlarda bayağı düşmüş şu sıralar. İphone 4ler bile alınabilecek durumda. Ama 3gs benim işimi fazlasıyla görür :)

Şöyle garantili bir tane bulup alırım :)

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

Google bunu yazdı:

hocam iPad2 aldı annem. Mükemmel alet.

MacBook almak istiyorum bi projeden bedavaya getirebilicem. Onun yerine iPad alıp, birde klavye alıp herşeyi ondan mı yapsam diye ciddi ciddi düşünüyorum.

Taşıması kolay, iOs zaten sağlam. Mantık kısmı mükemmel (içgüdülerinle kullanabiliyor insan, bunun araştırmasını yapıyorlar zaten). Yani daha ne ?

edit : hoş mac os 10.8'i görünce yine aklım çelinmedi değil :) adamlar iOs'u Mac'lere taşımış.

hocam os x 10.8 benimde aklımı çekdi notification center filan harika olmuş biraz daha durup bi mackbook pro almayı düşünüyorum yada bi imac o konuyada karar veremedim işim gereği windows kullanıyorum zaten o yüzden notebookum var en mantıklısı imac gibi geliyor.

Abra Kadabra
Toplam Hit: 1814 Toplam Mesaj: 17