folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder İphone'da Değişen Parçaları Cihazın İçini Açmadan Görme

İphone'da Değişen Parçaları Cihazın İçini Açmadan Görme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iPhone'nun fabrika çıkışlı parçalarının seri numaralarıyla şuanda üstünde takılı olan parçaların seri numaralarını karşılaştırıp şu parça değişmiş diye gösterir. Batarya değişimine kadar gösteriyor.

İndirme Linki : http://www.3u.com/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Eline sağlık. Aynısının mac ler için olanı var mı acep ya da bu mac i de gösterir mi

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sadece iOS cihazları gösterir. Ayrıca cihazınıza uygun JB çıkmış mı diye buradan bakabilirsiniz : http://www.3u.com/firmwares

iOS 13.5 için JB 2 saat sonra geliyormuş bu arada : https://unc0ver.dev/

mkyb tarafından 23/May/20 22:13 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Sadece batarya orijinal değilmiş, onu da ben değiştirmiştim zaten. Puan %95 çıktı :D Değişim cihazıymış bu arada bunu bilmiyordfum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

itools da var alternetif 

eengineer tarafından 23/May/20 23:09 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kakaO
    kakaO's avatar
    Erkek

benim ekran değişmişti bildi 97 verdi. telefonu garantide sıfırlamışlardı değişim cihazı yazıyor. güzel uygulama. teşekkürler hocam.

zafer yakındır!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

her şey orijinal ama %98 verdi.

batarya %86 diyor, telefonda %85 diyor, ama bana hiç de bu rakamlar doğruymuş gibi gelmiyor.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

2.el tel alırken mantıklı 

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı

Sadece batarya orijinal değilmiş, onu da ben değiştirmiştim zaten. Puan %95 çıktı :D Değişim cihazıymış bu arada bunu bilmiyordfum.

Değişim cihazı olduğunu nereden anladın hocam Disassembled yazmasından mı? Eğer oradansa bence batarya değiştiği için sökülmüş cihaz anlamında belirtiyordur onu.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek

2. el cihaz alınacağı zaman çok iş görür. Teşekkürler

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ayrıca bu sitede var :

http://www.chipmunk.nl/klantenservice/applemodel.html

Toplam Hit: 6164 Toplam Mesaj: 39
apple apple