folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder İphonumda Mistik Bir Biçimde Ortaya Çıkan Resimler

İphonumda Mistik Bir Biçimde Ortaya Çıkan Resimler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

slm müridler.bu sefer aklım duracak sanırım...bilgisayarıma format atmıştım.doğal olarak içindeki herşey silindi.itunes de dahil.daha sonra itunes yükledim.iphonu bilgisayara takınca itunes backup ve sync yaptı.sonra ayfonu bilgisayardan çekip galeriye girdiğimde birde ne göreyim.benim çekmediğim alakası olmayan 1000 tane fotoğraf gelmiş.fotoraflar istanbulda ege diye birinin babasının fotoğrafları.adam çocugunun fotolarını çekmiş şimdi bende o fotolar.nasıl oluyor anlayabilecek olan var mı ?

not: bilgisayar ve ayfon 2. el değildir...

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRYLMZ
    EMRYLMZ's avatar
    Erkek

Hiçbir fikrim yok bende şaşırdım.:S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

itunes'ın librarysinde kaldığı içinir. itunes'un librarisine nasıl girmiştir? evdekilerden biri foto makiinesi falan bağlamıştır. falan fistan işte. başka bir izanı olamaz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

kayseri gold pc den sıfır foto makinası aldım 2gb sd kart takttılar hediye eve geldim birde ne göreyim kayseri goldu bilenler varsa oradaki müşteri temsilcisi ayşeyide bilir onun birbirinden sexi fotoları karta atılmış dosya gizlenmiş ama benim pc de gizli dosyalar görünsün diye ayarlı olunca bütün resimler pat diye ortaya çıktı sıfır ürün lerde bile böyle şeyler oluyor hacım

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

şu kayserili meşhur ayşe'nin seksi fotolarından bikaç tane koysan da gözümüz şenlense.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mertsezgen
    mertsezgen's avatar
    Erkek

Aynen hacı koy bikaç foto gözümüz açılsın  :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

vukuat bunu yazdı:
    -----------------------------

kayseri gold pc den sıfır foto makinası aldım 2gb sd kart takttılar hediye eve geldim birde ne göreyim kayseri goldu bilenler varsa oradaki müşteri temsilcisi ayşeyide bilir onun birbirinden sexi fotoları karta atılmış dosya gizlenmiş ama benim pc de gizli dosyalar görünsün diye ayarlı olunca bütün resimler pat diye ortaya çıktı sıfır ürün lerde bile böyle şeyler oluyor hacım

Paylaş Su Resimleri :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

vukuat bunu yazdı:

dediklerini ispatlaman için yoğun istek var :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

gaza gelip bunları paylaştıktan sonra ceza evinde ziyaretime de gelirmisiniz :D

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

Triumph bunu yazdı:

şu kayserili meşhur ayşe'nin seksi fotolarından bikaç tane koysan da gözümüz şenlense.

:D :D :D :D

Hoop.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Triumph bunu yazdı:

itunes'ın librarysinde kaldığı içinir. itunes'un librarisine nasıl girmiştir? evdekilerden biri foto makiinesi falan bağlamıştır. falan fistan işte. başka bir izanı olamaz.

daha öncesinde kullanıodum teli böle bişi yoktu..sonra bilgisayara format attım simdi var :D keske birinin seksi pozları olsaydı :D

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 4500 Toplam Mesaj: 40