İrc.Tahribat.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcagla87
    mcagla87's avatar
    Erkek

süper olumuş ....

Eski Yeninin Efendisidir - Su sesi, Para sesi, Fan sesi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek

irc irc diyip irc açtırdınız hani la kimse yok. mirc fln yüklemeye üşeniyosanız mibbit vb. web-irc kullanın.

https://chat.mibbit.com/?url=irc%3A%2F%2Firc.tahribat.com

ZINDIK tarafından 30/May/14 20:54 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ZINDIK bunu yazdı

irc irc diyip irc açtırdınız hani la kimse yok. mirc fln yüklemeye üşeniyosanız mibbit vb. web-irc kullanın.

https://chat.mibbit.com/?url=irc%3A%2F%2Firc.tahribat.com

Servisler yok, eggdroplar yok. Unreal kursaydi hepsini kurardim.. Ek olarak bazi densizler yonetici nickleri ile giriyor.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bunun yerine yan kısıma açmalı kapamalı chat yapılsa isteyen ordan yazsa konuşsa görmek istemeyende kapalı kalsa ?

hem böylece çok basit konular için chat kullanılır foruma gereksiz konu açılmaz forum daha temiz ve düzenli olur...

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek

evet irc oldschool işi oldu artık. ayrı bir kültürü var.

@HolyCat aynen, irc sunucusunun şu anki hali pek iyi değil kanal boş ise ilk giren operator oluyor..

edit: evet tahribat.com'a entegre birşey olsa aynen çok iyi olur fakat ne holi ne rene'nin böyle birşeye zaman ayırır mı bilmiyorum..

+IRC'den önce Holiyle nodejs ile kriptolu chat uygulaması yapmıştık. Geliştirecek olan varsa onun kaynak kodlarını paslayayım.

http://i.imgur.com/ymRfIGe.jpg

ZINDIK tarafından 30/May/14 21:56 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    hocam arada bakıyorum ama dedigim kimse yok. murathanda eli ayagı kesti, la bu arada tbt lakabi neyse bu murathanın :Pb

birde girerken tbt kullanıcı adı ve şifreyle girsek güzel olurdu. arada iyi sohbetler oluyordu.
    ;|

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 7888 Toplam Mesaj: 57