folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder İş Bankası Adıyla Yeni Bir Saldırı Geliyor Dikkatli Olun

İş Bankası Adıyla Yeni Bir Saldırı Geliyor Dikkatli Olun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    slanger bunu yazdı

geyik yapmalık konu değil editledim o yüzden. sadece iş bankası adıyla beklemeyin phishinge her zaman dikkat edilmeli ve insanlara phishingin ne olduğunu anlatmalı böyle söylemek yerine.

bana diyorsan şayet  bunu pishing ile ilgili dökümanı ilk yazıp dökümanlara koyan benim hocam dökümanlardan bakabilirsin

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Bana da zip içinde js dosyası olarak geldi. İsteyen varsa atabilirim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

hangi bilgileri istiyolar ? mesela adama int subesi kullanici adi sifresini verdm, sms onayi olmadan nasil girecekki

black implies white, self implies other, life implies death.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

hangi bilgileri istiyolar ? mesela adama int subesi kullanici adi sifresini verdm, sms onayi olmadan nasil girecekki

O işin maskesi Bir bilgi istemiyorlar senin pc ne crypto locker virüsü gibi virüs sokacaklar keylogger ya da rat yerleştirecekler olay bu 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 15588 Toplam Mesaj: 15
spam