İş Fikirleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

internet sitesi vs internet üzerinden birşeyler yapmak istiyorum. iş fikirlerinize acığım ne yapabilirim ne gibi önerileriniz var. blog dısında ne gibi site kurabilirim

Mod not. Konulari gereksiz gizlemeyelim.

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodger
    dodger's avatar
    Erkek

E-ticaret. Kıyas olayına girebilirsin ama alelâde değil kullanıcı eklemek istediği siteyi kendisi ya tik usulü ile ya da link ekleme üzerinden yapacak. Sistem eklenen siteleri kontrol edip tavsiyede bulunacak. Benzeri var mıdır bilmem aklıma ilk bu geldi :)

Se...a...se...deneme..deneme..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    dodger bunu yazdı

E-ticaret. Kıyas olayına girebilirsin ama alelâde değil kullanıcı eklemek istediği siteyi kendisi ya tik usulü ile ya da link ekleme üzerinden yapacak. Sistem eklenen siteleri kontrol edip tavsiyede bulunacak. Benzeri var mıdır bilmem aklıma ilk bu geldi :)

ucuzu akakce.

eticaret e parası olmayan gırmesın  .  fızıkı magazası olmayan hıc gırmesın. 

yanı xml ıle satıs yaparak para kazanacaz dıye paralamayın kendınızı. bu sekılde yapacaksanız da cok reklam butcesı ayırın mın gunluk 2 3 bın tl para kazanmak ıstıyorsanız. yoksa iadeler vs gelır batarsınız

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWRE
    EWRE's avatar
    Erkek

insanların soy ağaçlarını yapabildiği bi site olabilirmi ?

karda iz bırakan makineye ne denir... karizmatik (fikret espri corp.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

soy ağacı olayı ilginç fakat biraz modasi geçmiş duruyo sanki. soy ağacını olusturmak için vakit harcayan 3 5 kişiyi geçmez sanırım çünki kendi fikrimce aile kavramı ülkemizdede git gide önemini yitiriyo olarak görüyorm dısardan baktığımda.

e ticaret olayı için @hipokondriyak arkadasın dediğine katılıyorm emekten fazlası gereken bir durum bu maddiyat vs vs

@dodger arkadasın belirttiği olay da ilginç güzel de bir fikir  fakat tek basıma altından kalkabileceğim olay değil..

günlerdir düşünüyorum.kar amacıda gütmüyorum öyle hit kazanma sonra reklam koyma vsvs olaylarında hiç değilim acıkcası faydalı olabilecek birşeyler yapmak istiyorum elimden geldiğince fakat birşey bulamadım. e kitap olayına gireyim dedim belli baslı lazım kitapları metaryalleri net ortamına dökeyim dedim telif olaylarından korktum. youtube üzerinden inventor autocad solid vs olaylarına gireyim dedim cok sacma geldi dolusuyla karsılastım. Basit bir wordpress acıp free lisans öğrenci lisansı falan olan app leri falan toplayım dedim 1 tane yabancı dilde bitanede türkçe dilde siteyle karşılastım.

düşündüm düşündüm hala bi adım atamadım ve hala da fikirlerinizi bekliyorm. iyi geceler

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

tazedirekt kapanmış

https://www.tazedirekt.com/

freshdirect türkiyede tutarmı diye girişilmiş bir işti

eriklinin eski sahibinin deneme yanılmalarını izlemek güzel

şimdi kafamda tek bir iş var hobi ve iş

topraksız sera olayı

tabi sermaye lazım...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

pm den dönüş yaparmısın ilginç geldi anlatmak istersen bu konuyu dinleyebilirim senden RETRET dostum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

pm den dönüş yaparmısın ilginç geldi anlatmak istersen bu konuyu dinleyebilirim senden RETRET dostum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ptchicko
    ptchicko's avatar
    Erkek

Topraksız tarım konusu güzel ancak ciddi bütçeleri olan bir konu. Bu konuda yapılmış bir fizibiliteyi inceleme imkanım oldu. Rantabl yatırımın 100 dönüm ve üzerinde olmasını gerektiriyor. Japonların yaptığı bir araştırmada, İzmir-Dikili'den Çanakkale-Küçükkuyu ilçesi arasındaki sahil kesiminin tüm dünyada topraksız tarım için en uygun bölge olduğu ve şiddetle tavsiye edildiği belirtilmiştir. Bu doğrultuda Dikili de 56 dönüm üzerine ilk tesislerini kuran bir firma şu anda 1500 dönümlük alana kadar yatırımlarını arttırmış ve arttırmaya devam etmektedir. Bölgenin en büyük avantajı kiralanabilir durumda pek çok kamu arazisi bulunmkta ve bölgede hemen her yerden jeotermal enerji kaynağına erişilebilir durumda olmasıdır. Aynı zamanda Türkiye'nin en büyük Büyükbaş Hayvan çiftliklerinin bölgede olması gübreye (sıvılaştırarak verilecek besin) ulaşımın rahat olamsını getirmekte.

Türkiye Kalkınma Bankası'nın anonim şirketlere önemli destekleri bulunmaktadır.   

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bende tavuk çifliği kurcam ama öyle doğal kendi halinde taze köy yumurtası dükkana koysam yine satılır :D bakalım yakın köylerde boş arazi arıyorum kümes yapmakta zaten bişey yok 1000 tavukla sanırım kar edebilirim :)

Full Destek Notebook Onarım Merkezleri...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    ptchicko bunu yazdı

Topraksız tarım konusu güzel ancak ciddi bütçeleri olan bir konu. Bu konuda yapılmış bir fizibiliteyi inceleme imkanım oldu. Rantabl yatırımın 100 dönüm ve üzerinde olmasını gerektiriyor. Japonların yaptığı bir araştırmada, İzmir-Dikili'den Çanakkale-Küçükkuyu ilçesi arasındaki sahil kesiminin tüm dünyada topraksız tarım için en uygun bölge olduğu ve şiddetle tavsiye edildiği belirtilmiştir. Bu doğrultuda Dikili de 56 dönüm üzerine ilk tesislerini kuran bir firma şu anda 1500 dönümlük alana kadar yatırımlarını arttırmış ve arttırmaya devam etmektedir. Bölgenin en büyük avantajı kiralanabilir durumda pek çok kamu arazisi bulunmkta ve bölgede hemen her yerden jeotermal enerji kaynağına erişilebilir durumda olmasıdır. Aynı zamanda Türkiye'nin en büyük Büyükbaş Hayvan çiftliklerinin bölgede olması gübreye (sıvılaştırarak verilecek besin) ulaşımın rahat olamsını getirmekte.

Türkiye Kalkınma Bankası'nın anonim şirketlere önemli destekleri bulunmaktadır.   

agrobay sanırım bahsettıgın yer<.

topraksız tarım ıcın gereklı olan hiçbirşey yer altında bıle yapabılırsın gunesı kullanmayıp kendı ısıgımı kullanacagım dersen .

bu bolgenın enerjı arastırma sonucu enerjı verımlılıgı konusunda en ıyı bolge oldugu tespıt edılmıs olabılır. 

ruzgar / jeotermal elverıslı oldugu ıcındır buyuk ıhtımalle.

fakat kendı kendıne yetebılen bır cıftlık yapmak mumkun 10 sene ıcınde sehır yasantısını tamamen terk edecegım ve tamamen kendı kendıne yetebılen bır cıftlıkcık yapacagım. 

bızım ulkede yaygın degıl fakat kenyada bıle cıftlıklerde bıogaz kulllanıyorlar herseyden biyolojik kütlesi olan her canlı bıtkı pazar artıkları yemek artıklarından gaz elde etmek ve bu gazı ıster ocak / ısıtma sıstemlerı ayrıca elektrık donusumu saglayan jenaratorlerde kullanmak mumkun.

topraksız tarım ıcınse yerın olsun yeter ki öyle cok buyuk butcelere gerek yok bu konuda arkadasa katılmıyorum

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 1968 Toplam Mesaj: 13
site fikir