folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder İş Kurdum Araç Konusunda Yardım.

İş Kurdum Araç Konusunda Yardım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

hayırlı olsun 190lık dedikleri uzun kasa transit al

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

İveco  bak

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Hocam L300 tavsiye ederim . Tam ekmek teknesi, bakımını yap arkana bakma. Hyundai bir kaç firmada kullandım hepsinde illAllah ettim. Şu an Transporter kullanıyorum çok memnunum ama bütçeni katlar malesef. 

İndia İndia !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun umarım hedefine ulasirsin. Araçtan anlamam ama belki mobilya için kapını bir gün calabilirim. 

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    erdiburak bunu yazdı

Hayırlı olsun umarım hedefine ulasirsin. Araçtan anlamam ama belki mobilya için kapını bir gün calabilirim. 

Hocam her zaman beklerim fiyat olarakta elimden geleni yaparım. 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı

Hocam L300 tavsiye ederim . Tam ekmek teknesi, bakımını yap arkana bakma. Hyundai bir kaç firmada kullandım hepsinde illAllah ettim. Şu an Transporter kullanıyorum çok memnunum ama bütçeni katlar malesef. 

Hocam L300 ler yaşlı duruyor ben mekanikçi adamım normalde hiç bi şekilde kaportaya takılmam ama motordan çok ürküyorum. Yani motor rektefe olsa ilacı belli ama beni sanayi sanayi sorun aratacak araba da istemiyorum açıkçası hocam

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

iletişim adresini gönderirsen İOSB bölgesinde çevrem var haber vereyim baksınlar size gidecek birşey olursa whatsapp dan atarım bakarsınız

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

Hocalarım Tekrar Merhaba, vallaha aradık ettik. bi sürü araç gezdim bindim ettim. parasına göre arasında en iyi gördüğüm Kia Pregio 2005 Model bi panelvan pazartesi günü aldım. bi bakıma soktum araba 200 k km de fena bakılmamış kozmetiği güzel, sağlam tanıdığım bi ustamda yürüyen, şase, motor kontrol ettirdim. bi bakıma yaptırdım arabayı. çok şükür arabayı bakımdan aldığım günden bu güne boş kaldığı günü olmadı her gün bi işimiz oldu. arabadan memnunum kullanan edeni varsa bana şuna buna dikkat et diye tavsiye verirse sevinirim. araçta 2,5 TCİ turbolu motor mevcut. 

ayrıca viral reklam yapayım :D satışlarımın çoğu şu anda let go dan instagram reklamları ile organik bi şekilde sıfırdan büyüyor sayfa kazandıkça reklam vericem biraz da vakit harcamam lazım ürünlerin fotoğrafları yeni sezon falan fistan. neyse instagramdan Sarem Home Furniture diye takip edersini artık :D ayrıca istanbul içinde veya çevresindeki dostlarıma ihtiyaçları mukabilinde. gayet uygun fiyatlarla mobilya ayarlarız evelallah. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek
    khonyalim bunu yazdı

Hocalarım Tekrar Merhaba, vallaha aradık ettik. bi sürü araç gezdim bindim ettim. parasına göre arasında en iyi gördüğüm Kia Pregio 2005 Model bi panelvan pazartesi günü aldım. bi bakıma soktum araba 200 k km de fena bakılmamış kozmetiği güzel, sağlam tanıdığım bi ustamda yürüyen, şase, motor kontrol ettirdim. bi bakıma yaptırdım arabayı. çok şükür arabayı bakımdan aldığım günden bu güne boş kaldığı günü olmadı her gün bi işimiz oldu. arabadan memnunum kullanan edeni varsa bana şuna buna dikkat et diye tavsiye verirse sevinirim. araçta 2,5 TCİ turbolu motor mevcut. 

ayrıca viral reklam yapayım :D satışlarımın çoğu şu anda let go dan instagram reklamları ile organik bi şekilde sıfırdan büyüyor sayfa kazandıkça reklam vericem biraz da vakit harcamam lazım ürünlerin fotoğrafları yeni sezon falan fistan. neyse instagramdan Sarem Home Furniture diye takip edersini artık :D ayrıca istanbul içinde veya çevresindeki dostlarıma ihtiyaçları mukabilinde. gayet uygun fiyatlarla mobilya ayarlarız evelallah. 

Satışın bol olsun.

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    Mezantalac bunu yazdı
    khonyalim bunu yazdı

Satışın bol olsun.

sağolasın hocam 

Toplam Hit: 5978 Toplam Mesaj: 49
tavsiye şirket mobilya araç