folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder İş Kurdum Araç Konusunda Yardım.

İş Kurdum Araç Konusunda Yardım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

reno trafic güzeldir kutu gibi aşağıdan yukarı doğru daralmaz vs.. ama yürüyeni nazlıdır.. transit ise ayakkabı kutusu gibidir tilki gibi heryere girer yüke de girer

bulamazsan h100 veya L300 ama ben L300 alırdım.. daha ciğerli daha sağlam hele aragazının tadı hiçbirinde yok..

yunusdogan tarafından 24/Oca/21 01:29 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

reno trafic güzeldir kutu gibi aşağıdan yukarı doğru daralmaz vs..

bulamazsan h100 veya L300 ama ben L300 alırdım.. daha ciğerli daha sağlam hele aragazının tadı hiçbirinde yok..

trafic pahalı kaçtı.  benim bütçeye motoru düzgün bi araba anca kia pregio buldum zaten l300 - h100 ile aynısı 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    khonyalim bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

reno trafic güzeldir kutu gibi aşağıdan yukarı doğru daralmaz vs..

trafic pahalı kaçtı.  benim bütçeye motoru düzgün bi araba anca kia pregio buldum zaten l300 - h100 ile aynısı 

lübnanda kullanmıştım o da güzel araba

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

öncelikle hayırlı olsun  araç   olarak   bu ilandaki gibi kapalı kasa actyon sport öneririm  bagajı çok geniş   900kg yük yükleye bilirsin   bende 4x4 modeli var şehir içi km 65 kuruş yakıyor 
    ilandaki gibi 4x2 alırsan daha az yakar 
    avantajı geniş bagaj hacmi   , ucuz yedek parça  az yakması ve  arka süspansiyonlu olduğundan   konforlu sürüş keyfi 
     dez avantajı  ruhsatta hususi kamyonet olarak geçiyor  1 köprüden geçemiyorsun   2 veya 3 köprülerde sıkıntı yok 
    aracın hikayes,  araç güney kore malıdır  mercedes çelik satan ssangyong firması üretimi   motor tasarımınıda mercedes yaptı bir çok motor parçasını mercedesten temin ede bilirsin 

ilan sahibini tanımam  örnek olarak attım :)
    SsangYong / Actyon Sports / 2.0 SXDI 4x2 / bu fiyata başka yok özel plakali sahibinden.comda - 896920920

volkan tarafından 24/Oca/21 01:44 tarihinde düzenlenmiştir

onekine?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    volkan bunu yazdı

öncelikle hayırlı olsun  araç   olarak   bu ilandaki gibi kapalı kasa actyon sport öneririm  bagajı çok geniş   900kg yük yükleye bilirsin   bende 4x4 modeli var şehir içi km 65 kuruş yakıyor 
    ilandaki gibi 4x2 alırsan daha az yakar 
    avantajı geniş bagaj hacmi   , ucuz yedek parça  az yakması ve  arka süspansiyonlu olduğundan   konforlu sürüş keyfi 
     dez avantajı  ruhsatta hususi kamyonet olarak geçiyor  1 köprüden geçemiyorsun   2 veya 3 köprülerde sıkıntı yok 
    aracın hikayes,  araç güney kore malıdır  mercedes çelik satan ssangyong firması üretimi   motor tasarımınıda mercedes yaptı bir çok motor parçasını mercedesten temin ede bilirsin 

ilan sahibini tanımam  örnek olarak attım :)
    SsangYong / Actyon Sports / 2.0 SXDI 4x2 / bu fiyata başka yok özel plakali sahibinden.comda - 896920920

vallaha aradık ettik. bi sürü araç gezdim bindim ettim. parasına göre arasında en iyi gördüğüm Kia Pregio 2005 Model bi panelvan pazartesi günü aldım. bi bakıma soktum araba 200 k km de fena bakılmamış kozmetiği güzel, sağlam tanıdığım bi ustamda yürüyen, şase, motor kontrol ettirdim. bi bakıma yaptırdım arabayı. çok şükür arabayı bakımdan aldığım günden bu güne boş kaldığı günü olmadı her gün bi işimiz oldu. arabadan memnunum kullanan edeni varsa bana şuna buna dikkat et diye tavsiye verirse sevinirim. araçta 2,5 TCİ turbolu motor mevcut. 

ayrıca viral reklam yapayım :D satışlarımın çoğu şu anda let go dan instagram reklamları ile organik bi şekilde sıfırdan büyüyor sayfa, kazandıkça reklam vericem biraz da vakit harcamam lazım ürünlerin fotoğrafları yeni sezon falan fistan. neyse instagramdan Sarem Home Furniture diye takip edersiniz artık :D ayrıca istanbul içinde veya çevresindeki dostlarıma, hocalarıma ihtiyaçları mukabilinde. gayet uygun fiyatlarla mobilya ayarlarız evelallah. 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Hocam selamlar. gayet uygun fiyat diyince merak ettim. Örnek verebilir misin? Misal piyasadaki şu ürün şu kadar bende bu kadar şeklinde. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babayarisi
    babayarisi's avatar
    Erkek

BMC megastar da bakabilirsin hocam sağlam araçtır

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    selo-g bunu yazdı

Hocam selamlar. gayet uygun fiyat diyince merak ettim. Örnek verebilir misin? Misal piyasadaki şu ürün şu kadar bende bu kadar şeklinde. 

Hocam Misal açılır kapanır Mutfak Masası ve 4 sandalye takımı, piyasada 1450 den aşağı çok zor bulursun ben tahribat a 1200 e bırakırım. 
    veya genç odası takımı komple 1. sınıf mdf malzeme (karyola, şifonyer, komidin, 3 kapılı dolap, çalışma masası) 6 k tl den aşağı zor bulursun tahribata özel 4500 e ayarlarım, 
    yatak odası takımları, koltuk takımı fiyatları, zigon, dresuar, orta sehpa, ayakkabılık, portmanto, çok amaçlı dolap vb. aklına ne gelirse 

Toplam Hit: 5979 Toplam Mesaj: 49
tavsiye şirket mobilya araç