İş Teklifi-2000 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Arkadaşlar genel olarak anladığım kadarı ile bu işe olumlu bakıyor ve destekliyorsunuz,bir kaç arkadaş vazgeç gibisinden fikirlerinide belirtmiş ama genel kanı git konuş ve olursa iş başı yap tarzında.Kısmet olursa pazartesinden sonra konuşmaya gidicem,burada tüm yorumlarını esirgemeyen arkadaşlardan gerektiğinde yardım isteyeceğim,şimdiden hepinize teşekkür ederim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    FahrenHeiT bunu yazdı

işe bilenler iş bulamıyorken işi bilmeyen nasıl böyle iş buluyor ilginç :D

ben staj bile bulamıyorum stajyer lazımsa beni al

Kısmet valla ne diyeyim :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

cozumpark i yer imlerine ekle herhangi bir sikinti olursa banada yazabilirsin sistemi kurduktan sonra bakar misiniz bu bilgisayarin kulaklik girisi nerede gibi sorularla karsilasirsan sakin gulme yatarak para kazanma sistemine hos geldin bu arada.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

cozumpark i yer imlerine ekle herhangi bir sikinti olursa banada yazabilirsin sistemi kurduktan sonra bakar misiniz bu bilgisayarin kulaklik girisi nerede gibi sorularla karsilasirsan sakin gulme yatarak para kazanma sistemine hos geldin bu arada.

-kulaklik girisi- iyimiş valla :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

sen gir işe en kötü referans olur başka bir iş için ki quantum bilgisayarı taktırmıyacaklar sana dedikleri gibi maxiumum sunucu ayarlarını yapıp şirket için bir kaç iş verirler

onlarıda yazarsın buraya cozumparka stackoverflow'a fln birşekilde halledilir ihtiyacın varsa gir baktın çok yükleniyolar bırakırsın derslere vakit ayıramıyorum veya başka birşey

"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Server Win. ise Active Directory'e bak.
    Ata üni. de mühendislik lab. ında böyle bir sistem kurmuşlardı, işler sorunsuzca hallediliyordu.
    (1 server - ~200 client)

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 3169 Toplam Mesaj: 27