folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder İskopicx İn Baheneleri Zzzzzzz

İskopicx İn Baheneleri Zzzzzzz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ewt hackedın bahanesi burda beyler

türkmenkagan yanımdaydı laptopunu bırakmıştı ben biryere gidecem dedi çıktı gelene kadar olan oldu. Zaten daha öncede kendi admin şifremi vermiştim gerek olursa kullanırsın demiştim. 1 ay içinde 5 moderatör şifresiyle edit. Hiç normal değil
    demekki panelden girilip şifreler belirli yerlere aktarılıyordu. Tarafımdan işyerimden kovulmuştur. Herkes hiyanetin cezanı çekecek. Utanmadan sağda solda hackledik diyorlarya satış=hacked oldu. Ben her zaman diyorum mavideniz.org ana sayfaya index atıldığı anda site kapatılacaktır. Böyle lamer işlerle foruma mesaj yazmak meta atmak lamer ötesi şeyler. Foruma girip bu işi yapanların iplerini banlamış ve loglamıştım. Bilişim suçlarına iletilmiştir. İnternet cafe değil ev veya işyeri ipi bulunmaları ve yargılanmaları kesindir

ben gülmekten koptum 

muhbir-tbt@hotmail.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Mal bu adam ,aldigi her nefes dunyaya zarar...bunun mavideniz domaini kaptirmadan onceki forumunda 1sayfa cevap dosedim ,agzini acip 1satir birsey diyemedi..icimi kustuydum adama...o cevabi verince baya bir tebrik aldiydim :) ...en guzel rene'nin tanimi "bu adam o.cocugu"  ...yani birakin kendi kucuk dunyasinda sictigi boklarla oynasin...CD satsin hacker yetistirsin :) iskoya artik birsey demiyorum ben ,isko gibi mallara kanan insanlar öküz...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

İce orospu etti.

Bi kelime vardır yiyemeyeceğin ..altına yatma die..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

İce orospu etti.

Bi kelime vardır yiyemeyeceğin ..altına yatma die..

-----------------------------

sorma hoja utanmasa server beni sattı dicek

ulan isko sen zaten e-5 te satılmışın 

muhbir-tbt@hotmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    iyice bokunu çıkardı bu adam ya.hükümet yalanlarından beter yalan sölüyor.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    :D :D :D :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    iskoo koşşşş :)

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    simdi konusma seklinden insanin ne oldugunu anlayabilirsiniz. yazdigi text lerden yani. tam anlamiyla salakca konusuyor. hicmi akil fikir yok sende arkadas ? adam index basmis basmamis ne farkeder? meta atmis atmamis ne farkeder? girmis siteni darmadagin etmismi ? etmis. burda kac uye var ? bu uyelerin %99,5 sana orospu cocugu diyorsa vardir bi hikmet sende. orspu cocu :)

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    ben cevap yazmiyim imzama bakın :P

kendinize ayığ olunuz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    ulan bi insanda hiçmi yüz olmaz en kötüsüde böle cocuk gibi sikayet edio ya polise falan daha ne diyim

Amphetamine Logic.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    bu adam bide 45 yaşında.düşünsenize babanız yaşında adam oturmuş pc başına salak salak işler çeşitli yüzsüzlükler ipnelikler vs.vs peşinde.yok abi düzelmez bu.bunun olayı tamamen psikolojik.çocukluğuna inmek lazım inşaat ameleleriyle arasında geçen duygusal bi yakınlaşma olabilitesi yüksek.

... sorcerer & musket ...
Toplam Hit: 6199 Toplam Mesaj: 47