folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İsminizi Didikleyin..

İsminizi Didikleyin..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

EFE Türkiye'de en çok kullanılan 1034. isim (... 1032. çınar, 1033. deren, 1034. efe, 1035. elem, 1036. elmas, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı EFE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

--------------------

9.815 Efe'nin Efe'si Benim Ulennn :D

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

ozanda 210. isimmiş :)

amerikadada her yıl 4 tane ozan dünyaya geliomuş xd :D

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    26. Serdar :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

SERBAY Türkiye'de en çok kullanılan 2307. isim,

SERBAY adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 29-04-2008 23:53 itibariyle yaklaşık 2,129 kişinin isminin SERBAY olduğu ve SERBAY isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

way behh!..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    D0wn3R
    D0wn3R's avatar
    Erkek
    İlkercan diye bi tek ben mi varım koca dünyada:S ve sakın dalga geçmeyin biliorm 3-5 yaşındaki çocuğun ismiymiş gelio kulağa 18 yaşındayım a.Q

Kanın her şartta tadı aynıdır... Sadece farklı bünyelerde farklı reaksiyon gösterir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    isimlerde bile ne kadar mükemmel bir araplaşma var görebiliyoruz burdan,1.si mehmet .. gerçi mehmet Türkçe ama Muhammed'in Türkçeleştirilmişi..ama yinede arap isimleri statüsünde benim gözümde.. sonrasında ali geliyor musfata ahmet murat derken Türkçe bir isme rastlıyoruz .. çok orantısız bu olay ,  bizim gibi köklü soylu tarih'in belkide en soylu milleti olarak anlamsız arap kahramanlarının isimlerinin revaçtalığı ve Türk kahramanlarının Türk mit'inin isimlerdeki pasifliği ve hakettiği değeri görmeyişi çok huzur bozucu

dont think twice its all right
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

Lemuria bunu yazdı:
    -----------------------------
    isimlerde bile ne kadar mükemmel bir araplaşma var görebiliyoruz burdan,1.si mehmet .. gerçi mehmet Türkçe ama Muhammed'in Türkçeleştirilmişi..ama yinede arap isimleri statüsünde benim gözümde.. sonrasında ali geliyor musfata ahmet murat derken Türkçe bir isme rastlıyoruz .. çok orantısız bu olay , bizim gibi köklü soylu tarih'in belkide en soylu milleti olarak anlamsız arap kahramanlarının isimlerinin revaçtalığı ve Türk kahramanlarının Türk mit'inin isimlerdeki pasifliği ve hakettiği değeri görmeyişi çok huzur bozucu

hocam Muhammed sevgisi nedir Ali sevgisi nedir Bekir, Osman sevgisi nedir bilmiyorsan böyle konuşmamalısın. Senin arap kahramanı dediklerin hepimizin kahramanı. konuştuğun lafı bi tart öyle konuş lütfen. 

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

ahahahah ilk 14 isim erkek ismi :D:D:D

kızlara da osman adını falan mı koyuyo bizim millet yaw :D

bu arada benim adım birinci (H)

ama değiştirmeyi düşünüyorum, 18imi geçiim daha öztürkçe bi isim bulup mahkemeye gidecem :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:

ahahahah ilk 14 isim erkek ismi :D:D:D

kızlara da osman adını falan mı koyuyo bizim millet yaw :D

bu arada benim adım birinci (H)

ama değiştirmeyi düşünüyorum, 18imi geçiim daha öztürkçe bi isim bulup mahkemeye gidecem :D

bu site yanlış aslında :D fatma isimli kişi sayısı 6milyon. erkek lerin birincisi mehmet 4 milyon. tie verisi bu.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

Türkiye'de en çok kullanılan 1440. isim...

Vay lan ben biliyordum fena değil adım.Maşallah eheueheee :)

Ee oğlum bugüne bugun Osmanlı Torunuyuz o kadar da olsun.Zor olsun adımız gibi. 

Toplam Hit: 10434 Toplam Mesaj: 79