folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İsminizi Didikleyin..

İsminizi Didikleyin..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corelsnake
    corelsnake's avatar
    Erkek

Odysseus bunu yazdı:
    -----------------------------
    ENİS Türkiye'de en çok kullanılan 324. isim

P ilen başlayan ismin hiç yok sıralamada deli dumrul

SERDAR Türkiye'de en çok kullanılan 26. isim ek bilgi olarakda yazlıan bir yazıyı c/p ediyorum ilgimi çektide 

SERDAR adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 8.54 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 2,597 SERDAR yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada SERDAR sayısı her yıl 22 kişi artıyor.

Kıtaları aşmış gidiyorum abi gördüğünüz gibi ehuhe 

Önümden Yürüme Seni İzlemeye Bilirim, Arkamdan Yürüme Sana Yol Gösteremeye Bilirim, Yanımda Yürü ve Dostum Ol...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

war mı la benim gibisi:p

koskocaa Türkiye'de  1 tane bulamadım la kendime adaş..Endemikmiyim neyim:D 

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı:

Rekor bende olucak, vurcam kırbacı :)

Serkan

Bi krbaçla kaçtı;)Serkan 26 serdar 27 

Kod yazmakla adam olunmaz:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bluename
    bluename's avatar
    Erkek
    2. isism olmuşum bee

SENİNKİ YEŞİLDİ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Aradığınız EMİRCAN kelimesini isim veritabanımızda bulamadık. Bu arada sadece ilk adınızı aradınız ve isminizi de Türkçe harfleri doğru kullanarak yazdınız değil mi? Mesela AYŞE yerine AYSE ararsanız ismi bulamayız tabii ki! Bir de bazı arkadaşlar abartıp iki ismi aynı anda arıyor, olmaz, öyle yapmayın. Adınız Mehmet Emin'se Mehmet'i ayrı, Emin'i ayrı ayrı arayın, hepsini beraber aramayın.

Ama adınızı doğru yazıp aramış olsanız bile ismi biz bulamadık demek isimsiz kaldınız, mahfoldunuz demek değil. Sadece bizim isimleri derlediğimiz yaklaşık 30.000 kişilik veritabanımız içinde 1 tane bile EMİRCAN isminde kişi yok demek.

Ama biz ismi bulamasak da yine de aşağıda sizin için didikledik. Önce size bir istatistik çıkartalım: EMİRCAN kelimesi Türkiye'de en çok kullanılan 2472 ad arasında yer almayacak kadar nadir bir isim ve yaygınlık oranı 30.000'de 1'den az.

Bu durumda da EMİRCAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-04-2008 13:10 itibariyle 2,129'den az kişinin isminin EMİRCAN olduğu ve EMİRCAN isimli kişi sayısının her yıl taş çatlasa 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

!!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    texas
    texas's avatar
    Erkek

MUSTAFA Türkiye'de en çok kullanılan 3. isim (... 1. mehmet, 2. ali, 3. mustafa, 4. ahmet, 5. murat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 56 kişiden birinin adı MUSTAFA ve ismin yaygınlık oranı binde 18. ehehe :D

MUSTAFA Türkiye'nin en yaygın 3. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 3. ad ise Michael ismi. MUSTAFA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1. John 2. David 3. Michael 4. Robert 5. James isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.'den alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

in the end , there will be only chaos"... Everything must come to be END..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

AYTEKİN Türkiye'de en çok kullanılan 384. isim. Ülkemizde yaklaşık her 1,732 kişiden birinin adı AYTEKİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.58.
    --
    tüm aytekinlerin aq Tek Aytekin benim la :| La aytekine illa Aytekin :D

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek

SERKAN Türkiye'de en çok kullanılan 27. isim (... 25. deniz, 26. serdar, 27. serkan, 28. gökhan, 29. özgür, ...). Ülkemizde yaklaşık her 223 kişiden birinin adı SERKAN ve ismin yaygınlık oranı binde 4.48.

SERKAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-04-2008 23:06 itibariyle yaklaşık 318,005 kişinin isminin SERKAN olduğu ve SERKAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 5325 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SERKAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SERKAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

SERKAN Türkiye'nin en yaygın 27. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 27. ad ise Lynn ismi. SERKAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 25. Andrew 26. Daniel 27. Lynn 28. Kenneth 29. Allen isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    vay babağn.. :D 5. sıradaymışız :D:D:D

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    benmkide 310,,  eh idare eder =)

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
Toplam Hit: 10438 Toplam Mesaj: 79