folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İsrail 2 Asker İçin Lübnanı Si..Yo Bizim Her Gün Ölüyo Biz Mal Mal Bakıyoruz

İsrail 2 Asker İçin Lübnanı Si..Yo Bizim Her Gün Ölüyo Biz Mal Mal Bakıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek
    İsraili kast etmemiştim zaten.
    Benim kast ettiğim
    İngiltere
    Almanya
    Fransa...
    Hem israille Abd bence aynı devlet bi farkLarı yok.
    Ama yahudileri millet olarak ayırmak lazım.
    Devlet olmasalar biLe tarihleri boyunca kuyu kazmaktan asLa vazgeçmemişLerdir.
    PeygamberLerine biLe...

Bilgi Güçtür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek
    Mesajı gönderirken hata verdi. Aynı mesaj iki defa yollanmış oldu. Ben de ikincisini editledim :D

Bilgi Güçtür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _Sword_
    _Sword_'s avatar
    Erkek
    Ben herzaman için savaşa karşıyın ne biz nede bi başkası savaş yapmaı yapanın Allah belasını versin masum halk ölüyo yaa varmı bunun güzel yanı İsrael de kendini bi bok sanıo almış amerikayı arkasın babalar gibi ama gün gelcek bunların hesabını Allah a vercekler

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir benim ödülümde lanetimde bu!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRReSs
    ToRReSs's avatar
    Erkek
    @mtz
    turkiye israilin 1/4 u kadar guclu olsaydi olurdu
    -----------------------------------------------------------------------
    dai kusura bakma ama ben buna g...tmle gülerim:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    dai kusura bakma da bende gülerim :D

Selamet dilimizde güller hep nickimizde biz gideriz cennete hey cennete By rene
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twin
    twin's avatar
    Erkek

Bu arada bu markaların hepsnini gelirleri israil ordusuna gidiyor haberiniz olsun şuan dünyadaki bütün pisliklerin bütün en büyük ticaret merkezlerinin hepsinin altında yahudilerin israilin parmağı var başka söz söylemiyorum Selametle

x
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    Türkün türkten baska dostu yoktur!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek
    şİmdi herkez kendine göre bişiler uyarlamış kimileri tr neden israil karşısında zayıf kalıor demiş işte yönetenlere suc atmış onların yaltakcısı olduumusu söylemiş ama birde kendimise baksak nasıl olur acaba? twin arkadaşımısın dedii gibi israilden ne kadar nefret etsekte yaptıklarını onaylamasakta onlardan vazgecemiorus(?) neden ? nedeni cok basit (bende dahil) israil mallarını kullanmadan edemiorus ; bir coca cola,nestle.mcdonalds bunlardan hangimis vazgecebiliorus?bilmiormuyuski bunları tükettiğimis zaman israile yardımda bulunuorus?neden suc hep başkaları üzerinde aranıor?neden böle bir politika izliorus hiç düşündüsmü?6 milyonluk ülke tüm dünyayı yönetior neredeyse amerikayla birlikte.. ya biz ne yapıorus?gelişmek için ne yapıorus onlara karşı koymak için..kimimis kahve köşelerinde okey atıor bazılarımısda böle kendi capımısta yorum yapıorus bişi olcağındanda diiil ya :)

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sıktı artık bu kürt muhabbetleri
    israil muhabbetleri
    vs muhabetler..

Siyasilerimizde Sizin gibi yaptıgından dolayı.. Türkiye bu halde zaten..

hayla aynı fikirdeyim : ) çok gereksiz şeyler bunlar..
    konuşmakla olmuyor
    madem bu kadar milliyetcisiniz bu kadar delikanlısınız yeri geldiğinde vatan için ölmeye hazırım diyorsunuz ( Ki bunu herkez yapar ama sizin gibi değil! )

yükleyin üzerinize kilolarca patlayıcı madde.. gidin pkk nın israilin oldugu yerlerde intikam komandolugu yapın..

ama burda boş boş muhabbet etmeyin : )

davulun sesi uzaktan hoş gelir..

uzaktan böyle ahkam kesmeyin delikanlı olun madem bu kadar mertsiniz cesursunuz gidin olayların içine girin :D

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    Ne askeri?
    -İsrail ortadoğuda güçlü bir lübnan istemediği için yapıo tüm bunları (1)
    -Nasrallah'ın kellesini istiyo(2)
    -2000 yılındaki yenilginin intikamını almak istio(3)

Asker bahane şimdiye kadar hiç bi ülke 2 askeri için savaşa gitmez.
    Giderse Türkiye gibi devletler gider vs İran ama İsrail de o kadar askeri maneviyat yok lafla torba dolduruoz dediğin gibi.
Toplam Hit: 3814 Toplam Mesaj: 30