folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Istanbul Bekara Kiralık Daire (Aranıyor) (Düzenli Ev Arkadaşı Da Olur)

Istanbul Bekara Kiralık Daire (Aranıyor) (Düzenli Ev Arkadaşı Da Olur)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

ev 30+ yaş üstü olmasın hocam depremler sıklaştı

Ne 30u hocam 15+ eve bedava verseler çıkmam deprem bölgesinde yapilacak binalar hakkında yönetmelik 2007 de yürürlüğe girdi 20 yaş demek öncesinde yapıldı demek.

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    numune bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı

Umraniyeye bak hocam hem yakin hem o fiyata bulursun bir daire.

Ümraniyede 2 ay arkadaşa ev baktık 5k ya zor bulduk

Ümraniye Levent ile yarışıyor haberiniz olsun. Birde Ümraniyenin neresi o da önemli. Ümraniye de çok çingene vs var dikakt edin :)

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Merkez yerleşke mi yoksa çarşı yerleşke mi? Ona göre ya marmarayla gidip gelebileceğin bi yer bakabilirisin. yada metrobüsle. İkiside uzun sürecektir yolculuk olarak ama başka bulabilir misin bilmiyorum 5k artık ufak para..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    OdiN bunu yazdı

Merkez yerleşke mi yoksa çarşı yerleşke mi? Ona göre ya marmarayla gidip gelebileceğin bi yer bakabilirisin. yada metrobüsle. İkiside uzun sürecektir yolculuk olarak ama başka bulabilir misin bilmiyorum 5k artık ufak para..

Merkez yerleşke hocam tek araçla gideyim de 45dk sürsün problem değil ben haritadan bakarak yakındaki semtleriin yanına kiralık daire yazıp aratiyorum ama daha bana uyan bi ilan göremedim karliktepe miydi neydi bi yer gördüm baya uzak ama tek araçla gidiliyor orayı arattım 23k daire görünce sayfayı kapattım:D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

ev 30+ yaş üstü olmasın hocam depremler sıklaştı

Ne 30u hocam 15+ eve bedava verseler çıkmam deprem bölgesinde yapilacak binalar hakkında yönetmelik 2007 de yürürlüğe girdi 20 yaş demek öncesinde yapıldı demek.

Hocam o fiyata zor ya :( marmaraya yakın kartal pendik felan bakın isterseniz 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

koronanın zirvesinde ev tuttum. kiramı ve evi söylesem nazarınızdan evim yıkılır heralde :P

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Ben de Sarıyer tarafında ev bakıyorum aylardır yok maalesef.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Geçiçi ucuza kalmak için oraya yakın temiz, güzel Üsküdar Diyanet Evi var. Aklında bulunsun. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Soruyu değiştirmek daha mantıklı gelmeye başladı kiralık daire aramaktan şöyle ki ben uskudari yazılım da çap yapabilmek için istiyordum başka şehirde aynı ana dalda okuyup çapı bilgisayarda yapma seçeneğim var. Dolayısıyla bilgisayar muh. İle yazılım muh. Arasındaki fark nedir bu etiketler işe alımda ne kadar etkilidir yazılım neticede kendini geliştirme alanı ama etiket faktörü var mı bu sektörde?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 3071 Toplam Mesaj: 37
kiralık ev daire bekar