folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Istanbul Bekara Kiralık Daire (Aranıyor) (Düzenli Ev Arkadaşı Da Olur)

Istanbul Bekara Kiralık Daire (Aranıyor) (Düzenli Ev Arkadaşı Da Olur)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taskafa
    taskafa's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

ev 30+ yaş üstü olmasın hocam depremler sıklaştı

Ne 30u hocam 15+ eve bedava verseler çıkmam deprem bölgesinde yapilacak binalar hakkında yönetmelik 2007 de yürürlüğe girdi 20 yaş demek öncesinde yapıldı demek.

bi de merkezi yer yazmış, yakın olcakmış 5k olcakmış hem de faturalar dahil bi de bi de yeni bina olcakmış ulan ya 

dalga geçmeye konu açmış, yok yok tbt ruhu ayağına bi tane malın evi vardır bana bu şartlarda verir bi ümit diye açmış 

çakalsın güzel seviyorum böyle adamları

yoksa 3 iq ile sahibindene bakıp o fiyata evi geç oda olmayacağının farkına varamayıp buraya konu açtığını düşünmek istemedim, yukarda yazdığım daha olası

taskafa tarafından 25/Tem/22 14:11 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    taskafa bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

ev 30+ yaş üstü olmasın hocam depremler sıklaştı

Ne 30u hocam 15+ eve bedava verseler çıkmam deprem bölgesinde yapilacak binalar hakkında yönetmelik 2007 de yürürlüğe girdi 20 yaş demek öncesinde yapıldı demek.

bi de merkezi yer yazmış, yakın olcakmış 5k olcakmış hem de faturalar dahil bi de bi de yeni bina olcakmış ulan ya 

dalga geçmeye konu açmış, yok yok tbt ruhu ayağına bi tane malın evi vardır bana bu şartlarda verir bi ümit diye açmış 

çakalsın güzel seviyorum böyle adamları

yoksa 3 iq ile sahibindene bakıp o fiyata evi geç oda olmayacağının farkına varamayıp buraya konu açtığını düşünmek istemedim, yukarda yazdığım daha olası

Büyük oyunu çözdun usta yakında KGB den gelir alırlar seni bu IQ ile bak her yerde belli etme bu dehayi 

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek

evim aile apartmanı olmasa gel bana ev arkadaşı ol derdim de işte şartlar müsait değil 3+1 evde tek başıma takılıyom garip garip :D 

hem up olsun.

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Soruyu değiştirmek daha mantıklı gelmeye başladı kiralık daire aramaktan şöyle ki ben uskudari yazılım da çap yapabilmek için istiyordum başka şehirde aynı ana dalda okuyup çapı bilgisayarda yapma seçeneğim var. Dolayısıyla bilgisayar muh. İle yazılım muh. Arasındaki fark nedir bu etiketler işe alımda ne kadar etkilidir yazılım neticede kendini geliştirme alanı ama etiket faktörü var mı bu sektörde?

Bunu başka bir başlıkta sorsan daha iyi olurdu bir sürü insan yararlanırdı.

kısaca cevap vereyim; Bilgisayar mühendisliği(eğer science olanı değilse) yazılım mühendisliğiyle ilk iki yıl aynı. Yazılım mühendisliğinde genelde bilgisayar'da seçmeli ders olan proje yönetimi, kod kalitesi gibi dersler zorumlu(üniversiteden üniversiteye değişiyor). Bilgisayar mühendisliğindeyse ekstradan donanım derslerin var.

Yazılım mühendisliğini, bilgisayar ile çap yapmak bana mantıksız geliyor, fark derslerinin çoğu bizim üniversitede seçmeli dersti.

Sektörde kendini geliştirmek önemli ama ilk tercihte tabii ki bir üniversiteye, bölüme bakıyoruz

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    zengo bunu yazdı

evim aile apartmanı olmasa gel bana ev arkadaşı ol derdim de işte şartlar müsait değil 3+1 evde tek başıma takılıyom garip garip :D 

hem up olsun.

hacı 2 öğrenci kardeşiz marmara ve iü hukukta :p sadece yatmadan yatmaya eve geliriz düşünürsen ev arkadaşı bi pmlesene bana 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Gidin bir karavan alın daha mantıklı bekarsanız.

Kiralar kira değil kredi borcu gibi.

DrKill tarafından 20/Ağu/22 06:05 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

ev yok amk ciğerim soldu ev aramaktan 1+0 1+1 ev arıyorum tekrar buraya da yazayım toplu taşımaya yakın olsun yeterli bütçe 4000-4500

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bu ev işinin iyi boku çıktı ha. Böyle herşeyi sineye çeken bir halk olursa durum daha da kötü.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

ev yok amk ciğerim soldu ev aramaktan 1+0 1+1 ev arıyorum tekrar buraya da yazayım toplu taşımaya yakın olsun yeterli bütçe 4000-4500

Sana dedim gel bizim orda tut mk

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    AslanAmca bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

Sana dedim gel bizim orda tut mk

Bizim ora dediğin yer 15 K biraderim ne yapayım otobana mı düşeyim köprü altına mı gideyim 

No way out
Toplam Hit: 3068 Toplam Mesaj: 37
kiralık ev daire bekar