İstanbul Bilişim Rezaleti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstraker
    mstraker's avatar
    Erkek

istanbulbilisim.com.tr'den 10.12.2013 tarihinde aldığım yazıcı bozuk çıktı ve tekrar gönderdim.
    13.12.2013 tarihinde teslim aldılar.
    Değişim de istemiyorum ayıplı mal iade talep ediyorum diyorum hala diyorlar ki biz size geri döneceğiz.
    10 gündür teknik diye başlayan hikayeler.
    Kalite anlayışı bu olmasa gerek ve müşteri hizmetleri leş gibi yemin ederim tam bir 1 saat 45 dk telefonda bekledim.
    Şikayet var'dan şikayet ettikten sonra beni aradılar.
    HP firması diyormuş ki içerisinde garanti belgesi yok, yahu banane HP firmasının ne dediğinden ben ürünü senden aldım ve seni tanırım.
    ben garanti belgesini koydum diyorum herşeyi koydum ki ürün bozuk çıkınca kutuyu bile tam açmadım diyorum, aldığım gibi yolladım.en son bana HP ile irtibat kurmamı söylediler.  

Açıkcası ben artık direkt faturam ve kargo fişim ile hakem heyetine başvurmak istiyorum. 

Bu durumda sizce ne yapmalıyım ?

what makes you think i am not?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

pinpon topu gibi oradan oraya gönderiyo şuursuzlar..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    longway
    longway's avatar
    Erkek

Bende ibletle bakıyordum istanbul bilişim in sayfasındaki yorumlara.Telefon almayı düşünüyordum vazgeçtim :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Zamanında hpden aldığım 6915 cep bilgisayarı vardı, aynı boku yediler,

hiç firmayla iletişim kurmayacaksın, direk tüketici haklarına cakacaksın durumu, %1000 lehine sonuçlanır zatenç

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

valla hepsi değil ama büyük bi çoğunluğunun müşteri memnuniyeti malı satana kadar .

örn: airties 4440239 numaralı telefonu var ama sadece var cevap veren yok . en azından ben arayınca açan yok daha .

senin yerinde olsam arar direk tüketici haklarına başvuracağım değişim yapmazzsanız derim .sonuç alamazzsan ver tüketici haklarına gerekli dilekçeleri.

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

İstanbul bilişimden uzak durun.Telefon alcaktım baktım fiyatları iyi alsammı dşye düşündüm sonra bi araştırdım almadım.

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Adamların veritabanı Google'ın çöplük kısmı gibi. Maşallah yok yok. Ama arayıp ürünü sorduğun zaman ortada ürün de yok.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

hocalar hep söylüyorum hepte söylerim paralel ithalatçılardan ürün alınmaz

İSTANBUL BİLİŞİM (çete liderleri-ele başları)

GOLD

BİMEKS 

VATAN (bazı ürünler distribütör)

SATÜRN (bazı ürünler distribütör)

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Geçen telefonla aradım bir ürün sorgulattım, stokta var dediler, acil almam gerektiği için online alıp beklemeyeyim de merkezlerine gidip elden alayım dedim. İşi gücü bırakıp onca yolu gittikten sonra bana oradaki yetkili ürünün stokta olmadığını söyledi..

Ben de küfür dağarcıklarına bir miktar katkı yapıp çıktım.

Eskiden uygun fiyatlı diye herkese tavsiye ettiğim bir yerdi ama artık asla, bu ne ciddiyetsizlik amk!

Ehl-i Byte
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

vatandan aldıgım telefon klonlanmıs cıktı  haken heyetıne verecem telefonu acarız dıyolar eee tek sım kullanırsınız oldu aq  verecem onları

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

zamanında telefon alırken 2 saat telefonda beklediğimi hatırlıyorum da. geri dönmeyişleri de var tabi... ilginç şirket

Toplam Hit: 2749 Toplam Mesaj: 21