İstanbul Bilişim Rezaleti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Zamanında hpden aldığım 6915 cep bilgisayarı vardı, aynı boku yediler,

hiç firmayla iletişim kurmayacaksın, direk tüketici haklarına cakacaksın durumu, %1000 lehine sonuçlanır zatenç

aynen hiç kasma pazartesi günü kaymakamlığa tüketici heyetine gidiver hocam, itle köpekle muhatap olma. İşin içine para girince müşteri memnuniyeti diye bi olgu kalmıyo

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

bu şirketten iyi bahseden duymadım şimdiye kadar zaten :D nasıl iş yapıyolar bunlar ya :D

hala batmamış olmaları ilginç

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı

bu şirketten iyi bahseden duymadım şimdiye kadar zaten :D nasıl iş yapıyolar bunlar ya :D

hala batmamış olmaları ilginç

hocam şimdi durum şu, satışlarının toplam %10-15 inde sıkıntı yaşasa bunların ancak ve ancak %3-5 ü hakkını arama-sesini çıkarma gereksinimi duyuyo sesini çıkaranlarda bi süre sonra si*erler ya kim uraşıcak diyip bırakıyo vs ..

edit1 : sıkıntı yaşamayanlarda sağa sola bişi yazmadığından hep firmanın olumsuzluklarını duyuyoruz hali ilede :) Yani adamlar bu kadar satış yapıyor demekki var iyi bişileri ,söverken o yönüde düşünmek lazım :) Nihayetinde bizdeki genel olgu 1lira ucuz olsun benim olsun ( bu teknoloji-garanti anlamında işten anlayan kesim dışı için tabi müridler kızmasın :) ) 

edit2 : adamlar paralel ithalat olarak piyasaya göre uygun fiyat verdiği gibi ,distirübitör garantisindede diğer teknoloji firmalarına göre (küçük esnaflar-online mağazacılık yapan çoğumuzun 'beyler bu site güvenilir mi?' dediği siteler hariç) gayet uygun fiyat veriyor.

bknz: 

lg g2 16gb lg garantili    teknosa            1600tl

istanbul bilişim  1470tl

piradomim tarafından 22/Ara/13 18:55 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

sikayetim vara kayit ac donus yaparlar sik kafalilar cok onemsiyor sikayetim vari

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Ben çok alışveriş yaptım bir sıkıntı yaşamadım bu güne kadar.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

benide bir kere 1 hafta oyalamışlardı. bende mail attım hakkınızda karalama kampanyası yaparım diye. 3 sayfa falan yapacaklarımdan bahsettim. sonraki gün kendileri aradılar

www.yesilgrow.com - Growshop
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

hocalar hep söylüyorum hepte söylerim paralel ithalatçılardan ürün alınmaz

İSTANBUL BİLİŞİM (çete liderleri-ele başları)

GOLD

BİMEKS 

VATAN (bazı ürünler distribütör)

SATÜRN (bazı ürünler distribütör)

diğerleri hakkında birşey diyemiycem ama golddan hiçbirşey alınmaz, bayramda bedava şeker dağıtsalar bile almam bundan sonra..

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı

hocalar hep söylüyorum hepte söylerim paralel ithalatçılardan ürün alınmaz

İSTANBUL BİLİŞİM (çete liderleri-ele başları)

GOLD

BİMEKS 

VATAN (bazı ürünler distribütör)

SATÜRN (bazı ürünler distribütör)

diğerleri hakkında birşey diyemiycem ama golddan hiçbirşey alınmaz, bayramda bedava şeker dağıtsalar bile almam bundan sonra..

:D benim dilim yandı hocam uzagım yani bu firmalara

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Ben çok alışveriş yaptım bir sıkıntı yaşamadım bu güne kadar.

+

12 tane laptop, 4 tane iphone 5, 3 tane brother 8370 yazıcı, 2 tane iphone 4s, 1 tane LG 106 ekran led TV aldım bi sorun yaşamadım.

laptop lardan birisi sorun çıkardı, yolladım yenisini yolladılar.

Tabi bu alışverişlerimden dolayı istanbul bilişimi koruma gibi bir davranışım olamaz..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstraker
    mstraker's avatar
    Erkek

problem çıkmadığı sürece zaten sıkıntı yok, ben de daha önce laptop ve birkaç parça birşeyler aldım hiçbir problem yaşamamıştım. birinde sıkıntı çıktı değiştirdiler.

bu defa gıcığıma gitti değişim değil de iadesini istedim. sıkıntı tam olarak burada başladı. 

neyse sonuç olarak aradım ve dedim ki bunun "ya bugün iadesini alırsınız sonuçlandırırsınız ya da bugün tüketici heyetine şikayette bulunuyorum ayrıca ticaret odası nereye başvuruluyorsa mağduriyetim için elimden geleni ardıma koymayacağım". o gün içerisinde beni aradılar ve iade sürecinin başladığını söylediler.

what makes you think i am not?
Toplam Hit: 2767 Toplam Mesaj: 21