folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İstanbul Güngörende Patlama... ( Neler Oluyor )

İstanbul Güngörende Patlama... ( Neler Oluyor )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

ATV'nin Açılımı Malumunuz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

theimpossible bunu yazdı:
    -----------------------------
    ulan ibrahim tatlıses in programına bak göbek atıyorlar.tüm tv kanalları yayını durdurdu bunlar ne yapıyor :S

----------------------------

hocam bunlar bu vatanın evladı değil onun bunun evladı bunlar  bu kesinleşti artık rezilliğe bak amk ya.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek
    YaSevYaTerket_CoM bunu yazdı:

ATV'nin Açılımı Malumunuz.

nedir? 

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Pkk varlıgını kişilere korku ve gözdagı vererek sürdüren bir örgüt yapılanmasındandır.Amacları da bu özellikle kesişir.Korku ve gözdagınıda kişilere medya yolu ile isim yaparak varmeye çalısır.Kişiler ben,sen,o,biz,siz onlar kısaca halktır.Halk tabiki istisnalar hariç bir genel olarak konusuyoruz,akıl yürütmez düz mantık işler.Bu gün kamoyunda ergenekon vardır.Halk için ergenekon genel olarak terör örgütü,bomba,eylem gibi belli aslı kelimler arasındadır.Bu yüzden yapılan hertürlü eylem dolaylı yoldan ergenekona çıkar.Buda pkknın işine gelmez.Bu işin altında pkknın oldugunu sanmıyorum ama ergenekonunda olduguna ihtimal vermiyorum.Çünkü yapılacak hertürli eylem yine ergenekona çıkacagı için hiç kimsenin işine gelmez bu olay.Bu işin içinde baskaları var.Birileri çıkıp üstlensede altında baskasının güdümü oldugu açık.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

bunun hesabını kim vericek şimdi ne suçu var bu çocuğun..bunu yapan bizzat devletin kendisidir kim ne derse desin..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    dtp ankaranın göbeğinde gövde gösterisi yapsın. aponun karayılanın bacılarını şeref konuğu alsınlar. zana ve diğer dtp yöneticileri pkk bizi savunuyo desinler. pkk nın apo nun açıkça savunuculuğunu yapsınlar. üniversitelerimiz pkk lıdan geçilmez hale gelsin ve biz bön bön bakalım. olacak budur başka bişey değil. kürtler kardeşimizdir bizdendirler. ama pkk cı bölücü orospu çocukları düşmanımızdır kanlımızdır. artık bişeyler yapmalıyız. pkk lıların yaşadığı köyler kim pkk lı kim değil hepsi bilinen şeyler. bu piçlerin bu vatanda yaşamaya hakkı var mı? bizle aynı havayı solumayup bizle aynı ekmeği yiyip sonra annemizi abimizi kardeşimizi haince bombayla mayınla öldürmelerine daha ne kadar göz yumacağız. kimin ne olduğu gayet açıktır. kıbrıs harekatından önce istanbuldaki rumları nasıl siktir ettiysek bu vatandan elbirliğiyle bu piçleri de siktir edelim. bu vatanda yaşamayı haketmiyorlar. pkk yı lanetlemek bu vatanın evlatlarının ölmesini önleyemiyor. bu orospu çocukları yaşamayı bile haketmiyor. bi an önce hepsini sürelim toptan kurtulmamız lazım bu beladan başka bir yol 100 lerce yıldır bulunamadı bulunamayacak. hepsinin kökünü kazımak tek çözüm!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

BAAL bunu yazdı:
    Pkk varlıgını kişilere korku ve gözdagı vererek sürdüren bir örgüt yapılanmasındandır.Amacları da bu özellikle kesişir.Korku ve gözdagınıda kişilere medya yolu ile isim yaparak varmeye çalısır.Kişiler ben,sen,o,biz,siz onlar kısaca halktır.Halk tabiki istisnalar hariç bir genel olarak konusuyoruz,akıl yürütmez düz mantık işler.Bu gün kamoyunda ergenekon vardır.Halk için ergenekon genel olarak terör örgütü,bomba,eylem gibi belli aslı kelimler arasındadır.Bu yüzden yapılan hertürlü eylem dolaylı yoldan ergenekona çıkar.Buda pkknın işine gelmez.Bu işin altında pkknın oldugunu sanmıyorum ama ergenekonunda olduguna ihtimal vermiyorum.Çünkü yapılacak hertürli eylem yine ergenekona çıkacagı için hiç kimsenin işine gelmez bu olay.Bu işin içinde baskaları var.Birileri çıkıp üstlensede altında baskasının güdümü oldugu açık.

hocam haklısın, bu ortamda masum köylümün direk ergenekon demesi çok normal. bu işlerin ergenekonla yada pkk ile alaksı oldğunu düşünmüyorum bir ihtimal pkk mantıklı ama amacı ne olabilir ki klasik terör saldırısı değil bence. daha derin mevzular bilmiyorum en azından beni aşıyor daha fazla konuşmayayım ben

edit: ya lütfen resim koymayın içim gidiyor :( ağlıyacağım nerdeyse

We can be more, we can be much more.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek
    YAPANIN SEBEP OLANIN ANASINI BACISINI KARISINI KIZINI KUNDAKDAKI BEBEGINI Sİ...

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek
    Bu ülkenin tapu sicil belgesi Türklüğün elindedir. Bedeli şehit ve gazi kanları ile ödenmiştir. Bu belge üzerinde oynamak isteyenler bedel ödemeye hazır olsunlar. Bu bedel çok ağır olacaktır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Şunu Söyleyim.. 1 ci Bomba patlamış.. be kardesım gitsene evıne ak oto boka orda durup bakıcan.. millet merak ettı durdu bı 10 dk sonrada.. canlarından oldular..yaralandılar..bu arada ınsanın basına ya meraktan yada y*r*ktan bişey gelirmiş.. bu tv kanallarda resmen can atıyor yayınlamak ıcın.. pkkyı daha da gostermek ıcın.. adamlar boylece kendılerını gostermek ıstıyorlar . 20 - 30 sanıyelık reklamlara.. kaç milyarlar vs milyonlar verılıyor.. tv kanallarımız ıse.. pkk denılen pıslıgı gostermek ıcın can atıyor. saldırıyı yapanın ak`ım .. milletimizin başı saolsun dıyelım.
Toplam Hit: 16027 Toplam Mesaj: 132