folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul Üniv. Okuyan Var Mı

İstanbul Üniv. Okuyan Var Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    arkadaşlar malum öss vakti geldi allah a şükür iyi kotu bır durumumuz var tercıh etmek ıstedıgım yer hakkında kararsızım eczacılık fakultesıne gıtmeyı dusunuyorum en ıdeal olarak istanbul üniv.i övdüler kaliteli yermiş falan...... orada okuyanlar msn adreslerını falan bırakabılırse guzel olur bıraz bılgı almak ii olacaktır meslek secımı konusundada yardımlarınızı beklıyorum tıp dısında guzel meslekler ii olur ...........

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yok galiba :D

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    öyle büyük umutlarla gelme istanbul üniversitesi şu dünyada cehenneme en yakın mekandır. Tıp filan okuyacaksen eyvalla da zor günler geçireceksin.

ftw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    hoca kemalin çiftliği orası.tıp dışında övünülecek tarafı yok.gerçi eşeği bağlasan 6 senede mezun olur diyolar tıpından diye ama bilmiyorum.

neyse ne laannn....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Hoca ya ODTÜ de okuyacaksın ya hacettepe... Macera arıyosan gazi üniversitesinde. Ama İlla istanbulda olucam diyorsan Boğaziçinde okuyacaksın. Ama tabii okumak için önceden g*tünün bayağı bi açılması gerekiyor :)

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Bahçeşehir nası beyler?okunacak bi yer mi?

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    bence istanbul üni.ye gitceine (eerki illa ist.te okucam demiosan) ege üni.yi yaz tıp,eczacılık vs konusunda ist üniden daha iidir aynı zamanda daha merkezi biyerdedir aynı zamanda kampüsü daha güzeldir ve aynı zamanda garı gız :P

Amphetamine Logic.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Bence marmara üniye git

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesut589
    mesut589's avatar
    Erkek
    herkesden bi ses yok odtü yok marmara yok bogazici falan filan.... arkadasım eger istanbulda ikamet ediyorsan teker teker gez unileri ankarada ediyosan oranınkileride gez!artık sınavdan once mi gezersin sınavdan sonra mı bilmem bu işler forumlarda bakılacak işler deil herkesin kendine gore dusuncesi vardır. git mezun olmus kişiler yada ogrencilere sor eczacılık mı istiyorsan gir bir eczaneye sor adama cekinme! unutma herkesin kendine gore bi dusuncesi vardır ve herkes sana laf eder ama onemli olan sensin!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek

ne istedigine karar ver once

nerde okumak istedigine daha sonra...

istanbulda bir ünide okursan sosyal ortamın cok fazla olur...kafa arkadaşın olmaz yada sen arkadaş ortamını sevmezsen yapabilecegin tonla şey olur istte

kücük şehirlerde bir üni okursanda daha az ortam olur ama kafa arkadaşında olursa güzel bir ortam olur...cünkü yapabilecek ekstrem bir şeyiniz olmadıgı icin birbirinize kalırsınız ve daha cok şey paylaşırsınız...(tecrübeyle sabit)...

inanılmaz geniş bir sosyal ortama giriorsun mutlaka kafana göre 2-3 adam bulursun bu konuda endişen olmasın kücük şehir büyük şehir die...

bazı ünilerin kral bölümleri vardır...hatta ve hatta üniyi bu bölümler taşır...örn=kocaeli mekatronik-elektronik-haberleşme...bilkent bilgisayar...boğazici işletme gibi...bu bolumleri bir araştır sor eşe dosta en iyi bölüm hangisi okulunuzda die..cunku bu bolumler cok aktif olur üstünüze düşerler...

secicegin bölümü iyi sec...sevdigin bölüm olsun...ben bilgisayar ve fizik severim...elektronik haberleşme okuyorum kocaelide...ama agzımıza mıcıor hocalar...sevdıgın ders olsa bile bunalıcaksın derslerden bide sevmedigin derslerden bir bolume gidersen senın ıcın unı cekılmez olur...bizim sınıfta okulu bırakan adam bile mevcut...

mesut589 un dedigi gbi herkesin fikrini al ama kararını kendin ver...

karizma icin üni secme;)...sevmedigin bir bölümde cok sağlam ünide okuyucagına...sevdigin bir bölümde normal bir ünide okuman senın yararına olur...bu işin gelecegide var cünkü, artık hangi ünide deil hangi sertifikalara sahip olduguna bakılıor...masterını nerede yaptıgına bakılıor..

hava atmak gibi bir derdin yoksa ve eğitim 4 duvar deildir tek taşta olsa ben o eğitimi alırım diorsan birşeyleri atlatmışın demektir(bence)...kendimden örnek vereyim itü inşaat mı kocaeli elektronik-haberleşmemi die düşündüm...kocaelide okuorum şu an...millet soruor nerdesin die kocaeli mi hmmm diolar...başlarda takardım biras ama şimdi zikimde mi deil:)...4 sene sonra mezun olunca yapacagım şeyler var kalitenin a.q yacagım vakti gelince ve en kral 2-3 arkadaşımlada ünide tanıştımki tüm ömrüme bedel onnar...

cok ciddi bir puan yaparsan secim yelpazen artacaktır...ozaman tekrar bir ugra buraya...elimden geleni yaparım...sen bir hayırlısı ile cıkta su sınavdan gerisi kolay hoca...tereyagından ceker gbi gelicektir gerisi...aman ananın babanın gazına gelme şurayı yaz burayı yaz die:)...ciddi bir adım atıorsun...hadi kal sağlıcakla... 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    istanbul türkiyenin en büyük şehridir. burada olanağın diğer şehirlere göre 10 kat daha fazladır. o yüzden istanbulda oku bence.

ftw
Toplam Hit: 1976 Toplam Mesaj: 19