folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul Üniv. Okuyan Var Mı

İstanbul Üniv. Okuyan Var Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

Frosttear

hocam en cok senın yazdıgın ılgımı cektı hanı su dandırı boktan sıtelerdekı gıbı rap map olayı burada da olsa kesın verırdım sana :D ya guzel ıı de bakalım hele ıstedıgım ısın acıkcası benden beklentıler buyuk o yuzden adı olan bır unı. we unıve gıdıp esek gıbı (tabırı caızse) calısmak degıl rahatlamak ıstıyorum su lısenın stresını atayım bırazda egleneyım ıstıyorum ıste buna uygun meslek ve unıv olursa ıı olur sımdılık arastırıyorum bakalım ne cıkacak

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek

hocam öss genclıgıne saygım sonsuz,benım en ekstrem günlerim o zamanlar oldugu icin elimden gelen her yardımı yapmaya calısıorum,bizim yanımızda kimse yoktu şöyle şöyle iyi olur, bak bu yol güvenlidir dien,eksikliğini başkası hissetmesin istiorum,tercih yaparken ekşisözlükten başka kaynagım yoktu:)acı bir durum..."hassiktir yaptık puanıda ne seccez şimdi..." dedigimi hatırlarım hala, kuzenle aynı bölümü sectim biraz onun gazı oldu...yine 4 ayak üstüne düştüm...sen ne zaman istersen yardımcı olmaya calısırım,sınav öncesi bol şanslar sana...sınavdan sonra uzun uzun konusurz bu konuları;)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    nakamura2 bunu yazdı:
    -----------------------------

Bahçeşehir nası beyler?okunacak bi yer mi?

-----------------------------

arkadasım orada okuyor. Çocuk bu seneyi bitirdi dgs ye girdi ya kazanırım yada okulu bırakırım orada okunmaz diyor. Hocalar tikkhylere gıcık bizler paralı okuduğumuz için hepimize aynı muameleyi yapıyorlar diyor. Aklı olan okumaz diyor... 

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

burslu okuyanlara durum nasılmış abi?

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maqara
    maqara's avatar
    Erkek

bizim ülkede biri kerane açsa iii işlese etrafına 100 tane daha kerane açılır, kimse burdan çıkan cenabetler yıkanır bende para kazanırım die hamam açmaz. meslek seçimide böle oldu her meslekten mantar gibi türedi sen iiice araştır. ülkede hangi mesleğe daha çok ihtiyaç var.

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Burslu olanları hocalar bildiğinden sıkıntı çıkmaz. Ama başka bir okul bak hocam. İst da yeditepede okumak güzeldir, onu dene derim...

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

EmirReis hocam ya yazılım yada mekatronik düşünüyorum da işte bi bahçeşehirde var istanbulda:L seve seve diil züke züke:)   yeditepe çok şık cidden gittim gezdim flnda istedim bölüm yok ben bidaha gözden geçiriym ama isteklerimi burslu gitsem çekilir gibimiymiş bahçeşehir?

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Hocam sen öncelikle anadolu yakasında oturuyorsan kocaeli unv mekatronik var. Pendikten arkadasımda her gün gidip geliyor izmite. Ve bölümüde pek tavsiye etmiyor. Hayal kırıklığına uğramıs, yazılım daha iyi olabilir.

.
Toplam Hit: 1966 Toplam Mesaj: 19