folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte Ben Kaçış.Nasıl Olacak

İşte Ben Kaçış.Nasıl Olacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

hacı bence ilk bi fizibilite çalışması yap sen,git bi dağa tepeye yerleş kamp kur bakalım ne kadar yaşıyabiliyon

medeniyetten,anandan babandan,sevdiklerinden uzak.eğer yapabiliyosan o zaman gidecek yer bulunur elbet.

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    Senin ilacın köy hayatı hocam.  Herkesin yaşadığı bir hayattan şikayet edecek bir yapın varsa kimsenin yaşayamayacağı yerde kimbilir  naparsın? Osirisin dediği gibi hiçte kolay değil oralarda tek başına yaşamak. Tom hanks in bi filmi vardı cast away diye  onu izle bir gitmeden önce. Eminim fikrin değişecektir. Eğer anadoluda bi akraban buyuk baban vs varsa onların yanına git. Ekin ekersin bahçe yaparsın. İstediğin zaman insanlardan uzaklaşırsın. Balık tututarsın. Bide kırmızı yanaklı köy kızıyla evlenirsin. Güzel bi hayatın olur geçinir gidersin. Şehirede sende bir kere gezmeye gelirsin  anca.

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ordan tbt ye nasi gircen dusundunmu ??
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    sen sanırım görmedigimiz cenneti arıyosun bence yaşancak yerden önce bi kültür arayışı icine gir sanırım sen Türk Kültürünü benimsemiş degilsin yani bu dedigin özgürlügü kıbrıs yada ege de ki adalarda yaşayabilirsin tabi y.dışı yapıcam dersen o ayrı ama dedigim gibi bence kültürünü aradıgın yerde böyle bi araştırma yap

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    jannissary bunu yazdı:
    -----------------------------

hacı bence ilk bi fizibilite çalışması yap sen,git bi dağa tepeye yerleş kamp kur bakalım ne kadar yaşıyabiliyon

medeniyetten,anandan babandan,sevdiklerinden uzak.eğer yapabiliyosan o zaman gidecek yer bulunur elbet.

evet,ben yanlız başıma yaşayamadım geri gidiyorum eski hayatım daha iyiydi diyeceğimi düşünerek iyi bi cavp yazmışsın.döndüğüm zaman daha iyi olacağımı sanmıyorum.iyi bi işim yok,arayanım yok soranım yok.ne biçim bi iştir anlamadımki,ben kimseye bi zarar vermiyorum.yüz ifademdemi bi terslik var, davranışlarımdamı bi terslik var,bilmiyorum.şehir bile değiştirdim tanıdımadığım insanların arasında daha rahat ederim diye.

andidit.köyde falan tanıdığım yok.varsada kim olduklarını bile bilmem.hem gittim diyelim,şimdi sen ne iş yaparsın, niye geldin,sende piskopatlık var,ruh sağlığın yerinde deyil gibi şeylerle kalacam.ya ben istermiyim ruh sağlığımın bozuk olmasını.ne biliyim niye geldim.

fivestar:cennet aramıyorum,cehennemde. dışarda bunları konuşabileceğim insanlar yok.ben gidecem desem ya sen delisin.deyip geçerler insanlar artık tahammülsüz olmuş,kimse kimseyi dinlemiyor.bana kültürsüz diyorsun.cahilim evet.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

hacım banada oldu bu dalga bi ara ben ada felan değilde,başka il felan düşündüm ama olmadı tabi yaş 20 daha nereye

gidem demi. ama sora bazı uğraşlara yöneldim kurtuldum,bu bunalım tarzı bişey monoton hayatından uzaklaş yeni bişeler

yap bakam belki daha iyi gelir.

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    nickimyok bunu yazdı:
    ordan tbt ye nasi gircen dusundunmu ??
    bilmiyorum bi seçim yapmam lazım sanırım ;) ya zaten kendimi rahat hissettiğim yer burası yalansız dolansız bişeyler paylaşılan biyer.kendimi bu mekanda iyi hissediyorum,

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

jannissary:h evet işimi falan değiştirmem gerekiyor sanırım.geçen hafta traktör şöförü aranıyor diye bi ilan gördüm.adamı aradım.bahçe işlerine falan da yardım edilecekmiş...iyi dedim aradım aldık dedi başkasını.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

hoca yılan tarafından sokulup ölürüm kurtulurum diosun, anlaşılan hayattan bezmişsin herşeyden uzaklaşmak ve/veya ölmek istiosun..

hayatını böle bi boka yaramıcak şekilde bitirme derim.. ama bitirme demiyorum :) bu şekilde bitirme.. hayatını gözden çıkarmış birinden daha tehlikelisi yoktur die bi laf duymuşsundur belki.. al eline bi uzi,mp5 ya da hafif bi makinalı,git ırağa,dal b i peşmerge karakoluna,ya da pkk kampına,ya da amerikan üssüne :) saydır katlet hepsini.. hem bi işe yaramış olarak ölürsün,belki sevaba da girersin :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

Irak'a git canın sıkıldıkça coni avlarsın...

not: Ciddiyim.

yıkılma sakın !
Toplam Hit: 3743 Toplam Mesaj: 35