folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Işte O Danimarkalı(!)Ların Karikatürü

Işte O Danimarkalı(!)Ların Karikatürü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    Aceleyle Ve Sinirle Yaptım Kusura Bakmayın..

BAN
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    ya bunlar tam bi o.ç a.q evlatları arkadaşım sen kariatür çüzüyüm diyosun ama yapma onların bize yaptığını biz onlara yapmayalım
    :@ bunlar tam bi o.ç
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bunlar tam ipne özgürlükmüş neresi özgürlük lan bunun a.q bunların

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek

LÜTFEN BU KONUYU SİLİN

bu resmin böyle yayınlanmasının kimseye yararı yok. resmi yayınlayarak onlara destek oluyorsunuz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipopotanus
    hipopotanus's avatar
    Erkek
    bunlar tam o.cocukları arkadaslar Allah ıcın boyle seylerı cıkaran sıteleri hacklememız gerekıyor
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    Bu ne biçim karikatür  a.q'dumun evlatları bnlardn bikaçını sallandrcaksn bak bi daha  götleri yiyomu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    anlamıyormusunuz olay karikatur değil millet arası bir çatışma cıkaracaklar amaçları bu! yayınlanan resimin karikature benzer bir hali yok! Resmen küfür edilmiş! Bu durumda yapılacak en iyi şey sessiz kalmak elimizden bir şey gelmiyor, konsolosluk yakmakla bir yere varılmaz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    safkan
    safkan's avatar
    Erkek
    bu karikatur bence farkllı inanmıyorum bunu onların yaptıgına tamam o şerefsizlerde yaptı ama farklı birşey  ... bunu  yapan kesin bir türkdür ilgi çekmek içinde yapmış ola bilir yapanın anasını  en öne koyacan ordaki koyun yerine arkadasına  apo yu koyacan onun arkasınada  benimkini koyacam zuhahahaha

yaradana isyan olan yerde yaradılmışa itaat yoktur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    ABİ BEN SİKMEZMİYİM ŞİMDİ BU  OROSPU ÇOCUKLARININ ANASINI BEN BU KARİKATÜR İŞİNİ BASİT BİŞEY SANIYODUM,AMINA KOYİM BUNDAN SAVAŞ BİLE ÇIKAR.HADİ BİZİM PEYGAMBERİMİZE İNANMIYOLAR ANLADIM DA ALLAHA DA MI İNANMIYOLARDA BU OROSPU ÇOCUKLARI ALLAHI BİLE BU HALDE YAYINLAMIŞ.DANİMARKANIN TA AMINA KOYİM ŞİMDİ O SİTELERİ SİKMEZMİYİM BEN.HADİ BEYLER BU SİTELERİN HEPBERABER AMINA KOYALIM.BEN BAŞLIYORUM

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

walla beyler ben gece 02:20 ile 03:30 arası siteye denyo launch,yamultucu,ping attack la saldırdım sonra bidaha sayfa açılmadı.adres www.drawmohammed.com işte bu yazı çıktı

Coppermine critical error:
    Unable to connect to database !

MySQL said: Host 'angst.shacknet.nu' is blocked because of many connection errors. Unblock with 'mysqladmin flush-hosts'

anladığım kadarıyla site bloke oldu walla ben bu kadar anlıyom bu kadar yapabildim

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 5796 Toplam Mesaj: 35