folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte Yurtdışındaki Türk Okulları

İşte Yurtdışındaki Türk Okulları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek

http://www.turkokullari.net/index.php reklam olmasını istemedim.

Google dan bişeler ararken rastladım. Makedonyadan Tanzanyaya 100 lerce okul bu okulları nasıl açmışlar. Ve okullarda türkçe öğretiliyor. Okulda okuyan öğrenciler türk sempatizanı oluyor.

Peki düşünüyorum biraz siteyi gezdiğimde yabancı çocukların türkçe konuştuğunu gördüm. Gerçekten duygulandım.

Birde Siyah zenci çocuklar var. İngilizler sömürmüş onları ama anadoludan gören türkler sevgi ve şevkat gösteriyor.

Şöyle bir düşündüğümde avrupalıların buraya açtığı robert vb.. kolejlerden hep bizi yöneten başbakan ve üst düzey yöneticileri bile avrupalıların okullarıdan mezun olmuş. mesela mesut yılmaz da bir örnektir.

Türkiyede de bu okullar mevcut ama yurtdışına baktığımız zaman daha fazla okul var. Dünyayı türk okulları kuşatmış bundan onur duymak lazım bence

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    fethullah gülen sayesinde:)

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    lan gene ortalığı karıştırcaksınız.ne de meraklısınız tartışmaya

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    fetoşşş :P:P adamın dershneleride güzel yaw ama benle ilgilenmiyorlar :W

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

oğlu bir süre o okullardan birine gitmiş bi adamdan dinledim;

yemekhanelerde domuz eti servis ediliyor ve okulda birçok yerde isa heykelleri vb mevcut.. feto nun açtığı okullar, ayrıca oralara genelde bölgenin türkleri gidio türk okulu die, onları da yozlaştırıolar amaç bu yani..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    -----------------------------

yemekhanelerde domuz eti servis ediliyor ve okulda birçok yerde isa heykelleri vb mevcut.. feto nun açtığı okullar, ayrıca oralara genelde bölgenin türkleri gidio türk okulu die, onları da yozlaştırıolar amaç bu yani..

anasının herekesi yuh alkflaskdlasf

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Fettoş adlı topu da ,bi nevi hocası olan nursiyi de ,açtığı okulları da ....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpinozA
    SpinozA's avatar
    Erkek

Bide şu war ingilizler sömürmüş diyosun....E ordaki türk okullarının yaptıgı ne peki? orda o zenci cocuklarının kültürlerini sömürmüyorlarmı? Hem Madem yardım Etmek İstiyorlar onların Dilinde Yapsınlar neden Türkçe? O zman türkiyenin amerikadan farkı ne olurki?

HAk Bellediğin Yolda Yanlız Gideceksin.Kırında Olsa Kırıl Fakat Eğilme Sakın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek

Neden olaylara güzel bir şekilde bakıp güzel düşünmüyorsunuz domuz eti veya isa heykeli bigib şeyler olduğuna inanmıyorum. videoları izlerseniz daha iyi anlarsınız.

hemde bence bir bakın araştırın öyle yorum yapın. Oraya giden öğretmenler anadolunu bağrından kopup gelen türk sevadalısı milliyetçi ruhlu insanlar izlediğiniz zaman daha iyi idrak edersiniz

Hem Amerikadan ve İngltereden farkı kan akıtmamaları ve altınlarını paralarını sömürmemeleri

Sadece sende bir türk olarak istemezmisin kendi kültürünü ve dinini o insanlara anlatıp uhrevi hayatlarını kurtarmalarını bunda ne kötülük görüyorsunuz

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:

asdasdasdadf

sadece güldüm okurken:D

çocuktum,büyüdüm
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre1095
    emre1095's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    Fettoş adlı topu da ,bi nevi hocası olan nursiyi de ,açtığı okulları da ....
    Adını ağzına aldığın insanların ve kuruluşların herhangi biri hakkında en ufak bir bilgin bile olmadığı çok belli.Eğer varsa bile kulaktan dolma,bağnaz ve bir ideolojiye ait fikirler.Burda bir hizmet yada bir ideoloji yansıtılmamış TÜRK okulları denilmiş konuyu saptırmayalım..
Toplam Hit: 7976 Toplam Mesaj: 81