folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte Yurtdışındaki Türk Okulları

İşte Yurtdışındaki Türk Okulları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cep_telefonu
    cep_telefonu's avatar
    Erkek
    SpinozA bunu yazdı:
    -----------------------------

Bide şu war ingilizler sömürmüş diyosun....E ordaki türk okullarının yaptıgı ne peki? orda o zenci cocuklarının kültürlerini sömürmüyorlarmı? Hem Madem yardım Etmek İstiyorlar onların Dilinde Yapsınlar neden Türkçe? O zman türkiyenin amerikadan farkı ne olurki?

kendi dillerindede eğitim veriliyor +ingilizce+türkçe dersleri weriliyor bi tanıdğmızdan ve ayna programından biliyorum olaya sömürmek gibi bakmamak lazım ordaki türk okullarının tabiki diğerlerinden farklı var ingilizler oraya gidince direk çatısında haç+klise çanı olan okullar dikiyorlar yani misyonerlik yapıyorlar türk okulları çağdaş eğitimin yanında din eğtimi weriyor fakat diğerleri din eğitimi çewresinde diğer dersleri weriyorlar...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    m.k ne gülüon gargamel :D herif in söledii bunlar ben sadece onun dediklerini ilettim git ukraynadaki okullarına görürsün amk :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulascan90
    ulascan90's avatar
    Erkek
    vehbi55 bunu yazdı:

Neden olaylara güzel bir şekilde bakıp güzel düşünmüyorsunuz domuz eti veya isa heykeli bigib şeyler olduğuna inanmıyorum. videoları izlerseniz daha iyi anlarsınız.

hemde bence bir bakın araştırın öyle yorum yapın. Oraya giden öğretmenler anadolunu bağrından kopup gelen türk sevadalısı milliyetçi ruhlu insanlar izlediğiniz zaman daha iyi idrak edersiniz

Hem Amerikadan ve İngltereden farkı kan akıtmamaları ve altınlarını paralarını sömürmemeleri

Sadece sende bir türk olarak istemezmisin kendi kültürünü ve dinini o insanlara anlatıp uhrevi hayatlarını kurtarmalarını bunda ne kötülük görüyorsunuz

şunu anlamıyorum nie amerikalılar dünyayı kurtaran adam rolü üstlenio biz de onları taklit etmeye çalışıoruz? adamlar kendilerini kurtaramıcak kadar aciz mi nie hiç bi şans verilmemiş onlara? beyler, milletler kendilerini başkalarının kurtarmasını beklemezler, başkalrı da onları kurtarmaz zaten sömürür. milletler hazır olduklarında zaten kendilerini kurtaracak gücü bulurlar kendilerinde

bi de bu türk okulları fetonundur söyliim oralarda fetonun dolandıını biliorm yurtdışına giden birçok tanıdıktan duyduum kadarıyla (hepsi öğretmen kaynak sağlam yani) her neyse ben şahsen fetonun türk kültürünü yansıttıını hiç mi hiç düşünmüyorum devlete girişi yasaklı bir kişi feto daha nesinden şüphe edersiniz onu da anlayabilmiş değilim onu yasaklayanlar da ipsiz sapsız birkaç çapulcu da değil hani öyle olsa anlıcam şüphenizi

bakır (II) sülfat çözeltisi mavisi gökyüzü
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seffah
    seffah's avatar
    Erkek
    bakın kardeşler  öncelikle başka  hiçbi guruba nasıl küfretmiyosak buna da etmeyin şimdi işin başka bi boyutuda siyasi amaçlıdır  SSCB dağıldığında  sayın TUGUT ÖZAL türkiyeyi dış dünya  entegre etmek ve yeni dağılan türki cumhuriyetleri kendine bağlamaktı  bu amaçla  bi çok iş adamının yanında sayın hoca efendide  bu ülkelere okullar açtırarrak bağlantı sağladı lütfen  bilgimiz olmayan konularda yorum yapmayalım...

hayat ölümle kumar oynama sanatıdır..ebn bu snatı icra edebiliyorum ya siz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek

Bu denli saygısız konuşmalardan çıkardığım bu okulların başarısını çekemediklerindeden dolayı

İşte asıl milliyetçilik budur bu okullar dışarıdaki ülkelerde türkiyeyi temsil ediyor türkiyeyi tanıtıyor.

Hemde anadolu insanına türkiyenin sırtına yük olmadan istihdam sağlıyor.

Lütfen mantıklı düşünün ve mantıklı cevap verin TARTIŞMA OLMADAN

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    turgut ayrı bi i.ne : )
    amerikanın ırakta çekiç gücü sayesinde bölgedeki kürtleri kollamasına destek olan o,annem kürttü rahmetli kürtçe konuşamadan gitti diyen başbakan o,pkklılr için bi avuç çapulcu  diyip problemin büyümesini İstekli biçimde sağlayan o.
    bu arada emremisin nesin merak etme biliyorum fettoş denen homonun da tayfasının yaptıklarını merak etme.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulascan90
    ulascan90's avatar
    Erkek
    seffah bunu yazdı:
    bakın kardeşler  öncelikle başka  hiçbi guruba nasıl küfretmiyosak buna da etmeyin şimdi işin başka bi boyutuda siyasi amaçlıdır  SSCB dağıldığında  sayın TUGUT ÖZAL türkiyeyi dış dünya  entegre etmek ve yeni dağılan türki cumhuriyetleri kendine bağlamaktı  bu amaçla  bi çok iş adamının yanında sayın hoca efendide  bu ülkelere okullar açtırarrak bağlantı sağladı lütfen  bilgimiz olmayan konularda yorum yapmayalım...
    hatırladıım kadarıyla atatürkün bir sözü şeyhlerin, şıhların, hacı hocaların eline milletin bırakılmaması gerektiğini anlatıyordu tam sözü bulursam onu da aktaracam buraya o turgut özal da ülkeyi batırmak için elinden geleni yapmış popülist bir politika izleyip milleti parıltılarla kandıormıştır zaten ayrıca eer dediğin doğruysa bir başka enver paşaymış arkadaş üstelik pantürkizmi benimsiyorsa ki yine hatırladıım kadarıyla atatürkün karşı çıktığı düşüncelerden biridir bu da

bakır (II) sülfat çözeltisi mavisi gökyüzü
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    amerikanın ırakta çekiç gücü sayesinde bölgedeki kürtleri kollamasına destek olan o,annem kürttü rahmetli kürtçe konuşamadan gitti diyen başbakan o,pkklılr için bi avuç çapulcu  diyip problemin büyümesini İstekli biçimde sağlayan o.
    bu arada emremisin nesin merak etme biliyorum fettoş denen homonun da tayfasının yaptıklarını merak etme.

öss canını yakmış anlaşılan.sakin olsan biraz.bütün millet uçkurunun önünde değil ;)

All I need is a possibility.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seffah
    seffah's avatar
    Erkek
    abilerin evlerine gidenler gitmiş olanlar bulunanlar muhtemelen  bilirler şahsen ben uzun süre gittim için biliyorum bi çok cd izledim  bu ülkeye  emeği geçmiş bi çok devlet adamı hoca efendiyi yüceltir bulabilirseniz izleyin ve görün o okullardaki eğitimi ve başarıyı başka bişey demiyorum...

hayat ölümle kumar oynama sanatıdır..ebn bu snatı icra edebiliyorum ya siz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

mizahi bunu yazdı:
    AntiOksidan bunu yazdı:

öss canını yakmış anlaşılan.sakin olsan biraz.bütün millet uçkurunun önünde değil ;)

ÖSSye bu sene giricem ,ÖSS maratonu össye hazırlık babında.

Toplam Hit: 7999 Toplam Mesaj: 81