folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İster Ev Sahibi Olun, İster Kiracı! Konut Sigortası Kampanyası

İster Ev Sahibi Olun, İster Kiracı! Konut Sigortası Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

50.000 TL eşya teminatlı 500 TL cam kırılması teminatlı poliçe

Sigorta Bedeli: 100-130 TL / 10 Taksit

Güvence Kapsamımız

Yangın

Kaynağı nerede olursa olsun çıkabilecek bir yangında alevlerin, duman ve isin “yuvanız”da meydana getireceği zararlar.

Yıldırım

Yangın çıksın ya da çıkmasın, yıldırım düşmesi sonucu “yuvanız”ın uğrayacağı direkt zararlar.

İnfilak

Doğalgaz veya ısı tesisatının, her türlü gaz tüplerinin, kazanlarının vb. infilakı sonucu “yuvanız”da meydana gelebilecek zararlar.

Su Teminatları (Sel ve Su Baskını)

Olağanüstü yağışlar nedeniyle oluşacak sellerin, taşan nehir ve ırmakların “yuvanız”a verebileceği zararlar.

Su Teminatları (Dahili Su)

Bina içindeki temiz veya pis su tesisatınızın, kalorifer kazanı ya da radyatörlerinizin ve açık unutulan muslukların “yuvanız”a vereceği zararlar.

Fırtına

Fırtına sonrasında “yuvanız”da oluşan zararlar ve dolu nedeniyle, binanın dış cephesinde, dış camlarında ve çatıda meydana gelebilecek zararlar.

Yer Kayması

Tabii afet olarak, toprak kaymaları ve çökmeleri nedeniyle “yuvanız”da meydana gelebilecek zararlar.

Duman

Bacaya bağlı ısıtma ve pişirme cihazlarının kusurlu bir şekilde çalışması nedeniyle çıkan duman sonucu “yuvanız”da oluşacak zararlar.

Kar Ağırlığı

Çatı üzerinde biriken karın ağırlığı etkisiyle “yuvanız”da doğrudan meydana gelebilecek zararlar.

Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler, Terörizm

Yasal düzenlemelerle tanımlanan yukarıdaki eylem ve olaylar sonucunda “yuvanız”da meydana gelebilecek zararlar.

Hırsızlık

Zorlama veya şiddet kullanma yoluyla evinize girilerek eşyalarınızın çalınması veya hırsızlık sırasında “yuvanız”da meydana gelebilecek zararlar.

Kara Taşıtları Çarpması

Karayollarında hareket halindeki araçların “yuvanız”a çarparak meydana getireceği zararlar.

Hava Taşıtları Çarpması

Uçak ve diğer hava taşıtlarının düşmesi, çarpması veya bu taşıtlardan parça düşmesiyle “yuvanız”da oluşabilecek zararlar.

Enkaz Kaldırma

Yukarıda belirtilen rizikoların gerçekleşmesi sonucu “yuvanız”da oluşan yıkıntıların temizlenmesi masrafları.

Mali Sorumluluk

Yangın, infilak, dahili su, duman ve GLKHHKNHT rizikolarının “yuvanız”da gerçekleşmesi sonucu, komşularınıza veya kiracı iseniz ev sahibinize karşı doğabilecek, bina ve mallar ile ilgili sorumluluğunuz.

Cam Kırılması (*)

“Yuvanız”da bulunan vitrin, kapı, pencere, sehpa ve masa camları ile aynaların kırılması sonucu oluşan zararlar.

Ekstra Yuvam Avantajlarımız

• Kuru temizlemeye, terziye ve ütüye verilen eşyalarınızın “yuvam” poliçesi teminat kapsamına giren hasarlarının ödenmesi.
    • Evde kullanılan elektrik, elektronik, optik eşyalarınızın tamir edildiği yetkili bir serviste, “yuvam” poliçesi teminat kapsamına giren hasarlarının ödenmesi.
    • Evinizdeki misafirlerinize ait eşyaların, “Yuvam” sigortası teminat kapsamına giren hasarlarının ödenmesi
    • Evinizdeki kedi, köpek, kuş, gibi evcil hayvanlarınızın komşularınıza veya misafirlerinize verebileceği zararların karşılanması.
    • Evinizde meydana gelen bir olay nedeniyle komşularınızın veya misafirlerinizin maruz kalabileceği maddi veya bedeni zararların karşılanması.
    • Akvaryum camlarının kırılması sonucu akvaryum camına, bina ve eşyaya verilen zararların karşılanması
    • Elektronik cihazlara (televizyon, ses ve görüntü sistemleri, bilgisayar ve kamera) hasar anında, yeni değeri ile ödeme yapılması.
    • Aile fertleri için, kaza sonucu ölüm ve sürekli sakatlık risklerine karşı, “Bireysel Kaza” teminatı

•  

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

hacı birşey sorucamşimdi bunları biraz yüzeysel yazmışsın ben mesela şeyi merakediyorum hırsızlıkta misal evdeki altınları götürdü adam onu karşılıyormu? buşekildede açıklayabilirmisin

THE BeYaZ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

BeYaZZZ bunu yazdı:
    -----------------------------

hacı birşey sorucamşimdi bunları biraz yüzeysel yazmışsın ben mesela şeyi merakediyorum hırsızlıkta misal evdeki altınları götürdü adam onu karşılıyormu? buşekildede açıklayabilirmisin

Kasa dışında bulunan mücevherler, ziynet eşyası,kulplu ve kulpsuz cumhuriyet, reşat altınları, ata liralar ve beher değeri 5.000,00 TL. üzeri saatlerin toplamı, toplam eşya sigorta bedelinin % 5'i ve her halükârda 5.000,00 TL. limitle teminat kapsamındadır. Bu limiti aşan mücevherler, altın liralar ve saatlerin poliçe ekinde verilen özel şartlar kitapçığında belirtilen özelliklerde bir kasada kilitli olarak bulundurulması şarttır. Kasa içerisinde muhafaza edilen mücevher meblağı toplam eşya sigorta sigorta bedelinin %25 i ile sınırlıdır.

Türkçesi kasa dışı kilitsiz biryerde tutarsan 2500 TL ye kadar

Güvenli kilitli ortamda tutarsan 12500 TL ye kadar altın müceferlerin kapsam içinde

haziranda evleniyorum haftaya eşyalar konacak eve kiracıyım ben kendime yapacam hemde 1. kat a.q :) komple risk

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

edit

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek

hasar ödeme hızı nedir acaba ?

Fak yu!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

BeYaZZZ bunu yazdı:

Kasa dışında bulunan mücevherler, ziynet eşyası,kulplu ve kulpsuz cumhuriyet, reşat altınları, ata liralar ve beher değeri 5.000,00 TL. üzeri saatlerin toplamı, toplam eşya sigorta bedelinin % 5'i ve her halükârda 5.000,00 TL. limitle teminat kapsamındadır. Bu limiti aşan mücevherler, altın liralar ve saatlerin poliçe ekinde verilen özel şartlar kitapçığında belirtilen özelliklerde bir kasada kilitli olarak bulundurulması şarttır. Kasa içerisinde muhafaza edilen mücevher meblağı toplam eşya sigorta sigorta bedelinin %25 i ile sınırlıdır.

Türkçesi kasa dışı kilitsiz biryerde tutarsan 2500 TL ye kadar

Güvenli kilitli ortamda tutarsan 12500 TL ye kadar altın müceferlerin kapsam içinde

haziranda evleniyorum haftaya eşyalar konacak eve kiracıyım ben kendime yapacam hemde 1. kat a.q :) komple risk

senen iyisievde değilde bankada kasaya koy hacı :D

THE BeYaZ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ArkiYaN bunu yazdı:

hasar ödeme hızı nedir acaba ?

sıkıntı yaratmaz hocam Koç var arkasında :) Sorun olursa ben birebir ilgilenirim. Burdaki Müridler benim sigortacılığımı bilirler

Sİgorta Bedeli Yıllıktır.

Normal Şartlarda Sigorta Bedeli 240-350 Arası ay SOnuna kadar kampanya var

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

basit gibi görünsede çok önemli bir konu.yaptırmak lazım.Geçen istanbulda bir fırtınada arkadaşın evinin çatısı uçtu bu tarz bir sigortası vardır karşıladı

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Üstat  çalınan eşyanın değerini nasıl belirleniyor mesela adamın 55 ekran tv si çalınsa adam polis tutanağına led tv vardı 102 ekran derse ne olacak,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

Üstat  çalınan eşyanın değerini nasıl belirleniyor mesela adamın 55 ekran tv si çalınsa adam polis tutanağına led tv vardı 102 ekran derse ne olacak,

fatura :)

yazmayı unutmuşum

Biz, evinize daha geniş açıdan yardım edelim.

Evinizin su veya elektrik tesisatları mesela...
    Evinize giremediğinizde çilingir...
    Ya da cam kırıldığında camcı...

Tahribata 100 TL ye yaparım dışarısı 120 TL poliçe Gönderim bedelleri bana ait

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

inidirimli kiralık araç temini , ilk 3 gün 4 yıldızlı otelde ücretsiz konaklama hizmeti evinizdeki işyaların başına 48 saat bekçi tahsis edilmesi felan uzayıp gidiyor

ciddi arkadaşlar varsa genelşartlar klozunun linkini gönderem

Toplam Hit: 3524 Toplam Mesaj: 32