folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İTÜ-Maçka Kampüsünde Sağ-Sol Çatışması...

İTÜ-Maçka Kampüsünde Sağ-Sol Çatışması...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Sevgili tbt müridleri konu açıldıysa çok özür dilerim tam olarak bakmadım bi sinirle yazıyorum işte...

Bugun yanlış bilgi verilmediyse 8 adet sağcı itü ye gelmiş.Sağcı bir dergiyi dagıtmak istemişler ögrencilere, sanırım bu ögrenciler İstanbul Üniversitesi ndenmiş. Neyse İTÜ de de aktif olan solcu kulüpler izin vermemiş bu dagıtıma... her ne olduysa ondan sonra bi kavga patlak verdi bizde burdan sonrasını anlayabildik o sırada desteydik, kavgayı gören arkadaşım çöp kovalarının masaların havada uçuştugunu söylüyor ve ambulans ambulans seslerinin çıktıgını söylüyordu . daha sonra olay bitmiş bu 8 arkadaş elini kolunu sallayarak kampüsten çıkmış. 4 kişi yaralanmış 3ü bıçakla. Birinin kalbine sokmuşlar bıçagı en son yogunbakımdaydı... Bilmiyorum polis yakalamış mı yakalamamış mı ama bu nedir yani? ders almadılar mı geçmişten? o gencecik 18 19 yaşındaki gençleri öldürmek senin partine görüşüne + bişey mi kazandırıyor? keşke bunlar yaşanmasaydı gerçekten çok sinirim bozuldu kavgayı kim çıkarırsa çıkarsın bıçaklamak adam öldürmek olayına anlam veremiyorum yani... Allah'tan korkularıda mı yok? neyse uzar da uzar bu konudaki yorumlarınızı merak ediyorum....

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    iki tarafda haksız ne denir ki.. hiçbir zaman kavgayı seven birisi değilimdir:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    geçen sene de olmuştu aynı olaylar dewamı sanırsam ...

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    mallar ya :D millet ii kullanıo üni örencilerini :D 2  tarafada ynı şeyleri söyleip gazlıolar:D

www.yesilgrow.com - Growshop
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    79adam
    79adam's avatar
    Erkek

dergi felan yalan amaç belli anladığım kadarıyla göz dağı kavga gürültü. hani hiçbişe sölemek istemezdim bu konuda ama dünyadaki bütün milliyetçi düşünceler şiddet içerir ırkçı yaklaşımlar baska siyasi düşüncelere ilkel insanlar gibi karsılık verir fakat daha kötü olansa bu davranısları sergileyen insanların bu olaylardan prim kazanması zaten biraz milliyetçi duyguları olan insanların bu olaylara pozitif yaklasması işte en kabasından haketmişlerdir oh ii olmus beter olsun yaklasımları ne siyasetten ne anladıklarının açıkça kanıtıdır. ama bu bütün ülkelerdede böle olmustur ırkçı olan taraf zülmedendir zaten
    ben bir gün dünya halklarının kardeşçe yaşayabileceği umudunu içimde taşıyorum fakat bi  o kadarda tc de yasanan bu ayrımcılığın çok kötü sonuclar doğuracağı kanaatindeyimde aynı zamanda herzaman bi atatürk çıkar diye kendinizi kandırmayın arkadaşlar

takılınsın
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    iki tarafta geçmişe özenmiş başka birşey değil.sağcıların dergi dağıtması ve tekbir eşliğinde saldırıya geçmesi, solcularında hep bir ağızdan gündoğdu'yu söyleyerek kameralara şov yapmasının başka bir açıklaması olamaz.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

BunLar iyice azıttı o dağıtcakLarı dergiyide aLıp üstüne otursunLar bi rahat yok arkadaş adam gibi üni'nizi okuyun sonra ne haLiniz varsa görün..

Birisi kömür dağıtır diğeri aLışveriş çeki dağıtır biri gider dergi dağıtır bi rahat durun amk adam oLun..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    RevengeX bunu yazdı:
    -----------------------------

BunLar iyice azıttı o dağıtcakLarı dergiyide aLıp üstüne otursunLar bi rahat yok arkadaş adam gibi üni'nizi okuyun sonra ne haLiniz varsa görün..

Birisi kömür dağıtır diğeri aLışveriş çeki dağıtır biri gider dergi dağıtır bi rahat durun amk adam oLun..

bir solcular iyi değilmi :)

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek
    Desiqner bunu yazdı:
    RevengeX bunu yazdı:

bir solcular iyi değilmi :)

Ne oLdu zorunamı gitti gerçekLer :)

Hem ben bir soLcuLar iyi demedim yukarıda yazdıkLarım yanLış davranışLar ve bunLarı yapanLarın asLında sağ-soL diye ayrım yapmak istemiyorum bu zamanda ama dediğim gibi yapanLarın hangi tarafta oLduğunu biLmeyen yoktur =)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

mademki o kadar ülkeyi kurtarmak istiyorlar okusunlar adam olsunlar başımıza gelsinler öyle kurtarsınlar her iki taraf içinde geçerli adam olsunlar adam gibi davransınlar,

kalem kılıçtan keskindir.

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

neden dergi dağıtan birilerine saldırırlar ki??

bu mu insanlık..ayrıca bıçak vs gibi kesici delici aletin kullanımı tabiki yanlış birşey ama bir yerdede nefsi müdafaa var.

ben biliyorum hacettepede bildiri dağıtan sol gurupların bildirisini okumadan attığı için hastahanelik edilen arkadaşımı.solcular otobüs yakıp binaları taşlayarak eylem yapınca normal  değil mi?  

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
Toplam Hit: 8751 Toplam Mesaj: 67