folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İTÜ-Maçka Kampüsünde Sağ-Sol Çatışması...

İTÜ-Maçka Kampüsünde Sağ-Sol Çatışması...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

İsmi dün , sağ-sol olan çatışma bugün ilerici-gerici diye devam ediyor, yarın ise daha başka bir isimle çıkacak karşımıza.

Çıkacak diyorum çünkü, kimse ortak hareket etmekten yana değil. Bir kısım uzlaşma yanlıları ise ya iki yüzlü, ya da yeni çıkar hesapları peşinde.

En büyük eksikliklerden bir tanesi samimiyet. Hâlâ süren buna benzer kamplaşmaların, bizi dün getirmediği gibi bugün ve yarın da iyi yerlere getirmeyeceği artık hepimizin bildiği bir şey. Biliyoruz ama bir şeyleri değiştirmek için çabalamıyoruz. Çünkü işin kolayını bulmuşuz.

“Her dudakta aynı rezil şikayet: yaşanmaz bu memlekette! Neden? Efendilerimizi rahatsız eden bu toz bulutu, bu lağım kokusu, bu insan ve makine uğultusu mu? Hayır. Onlar Türkiye’nin insanından şikayetçi. İnsanından, yani kendilerinden.

Aynaya tahammülleri yok.

yıkılma sakın !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

Bende çok dergi sattım ve yaklaşık olarak 17-18 yaşından beri boş gezdiğim çok nadirdir. (Çok düşmanım var) Şimdi ben dergi satarken ( yasal olarak hiçbir suç arz etmemekte ) biri (tek kişi) bana satamazsın derse tartışmadan sonra adam eğer ısrarcı ise kavga çıkar dayakta yesem dövsemde o dergileri satarım. Ama birileri gelip bana satamazsın falan filan derse ve kavga çıkarsa kendimi korumak için emaneti çıkarır içlerinden en kralının götüne baldırına bacaklarına sokarım.Üç beş tane zibidi yasal olan bir dergiyi satmamda bana engel olamaz.  

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    RevengeX bunu yazdı:
    -----------------------------
    Desiqner bunu yazdı:
    RevengeX bunu yazdı:

BunLar iyice azıttı o dağıtcakLarı dergiyide aLıp üstüne otursunLar bi rahat yok arkadaş adam gibi üni'nizi okuyun sonra ne haLiniz varsa görün..

Birisi kömür dağıtır diğeri aLışveriş çeki dağıtır biri gider dergi dağıtır bi rahat durun amk adam oLun..

bir solcular iyi değilmi :)

Ne oLdu zorunamı gitti gerçekLer :)

Hem ben bir soLcuLar iyi demedim yukarıda yazdıkLarım yanLış davranışLar ve bunLarı yapanLarın asLında sağ-soL diye ayrım yapmak istemiyorum bu zamanda ama dediğim gibi yapanLarın hangi tarafta oLduğunu biLmeyen yoktur =)

Sevgili hocam;

Dergi dağıtmanın illegal bir iş olmadığını biliyoruz.Solcu gruplarda zaten adet günlerindeler çok agresif arkadaşlar :) Zaten millet kavgaya yer arıyor.Hiç olmasaydı keşke ama.Burada sağcı grup kendini savunmakta sonuna kadar haklı.

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Lan bende bizim fakültede "Sağcıyım ulaann! Bıjı Tayyip!" desem beni linç ederler xD
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    Lan bende bizim fakültede "Sağcıyım ulaann! Bıjı Tayyip!" desem beni linç ederler xD
     Hocam bıjı dediğin zaman Pkk'lı sanarLar.Alayı sana girer üniversitenin :D

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    RevengeX bunu yazdı:

pit10din bunu yazdı:
    solcular eskiden böyle değildi şimdilerde cinsel arzularını bayan üyelerden alıyolarmış :F

Eee gayet normaL ?? Neden yoksa sağcıLar şimdiLerde erkek üyeLerden mi aLıyorLar ?

Eğer böyLeyse evet size göre gayet anormaL bir durum ama sonuçta cinseL özgürLük diye birşey var bu yüzden sağcıLarı dışLamıyacaz..

Sonuçta herkesin kendi seçimi =)

nerde lem o zaman sizin özgürlük savaşınız :) karı kıza yazılmaktan öteye geçemeyen bi topluluk oldu solcu oluşum :D

kafa göz yaran cihad militanlarına sewgilerimi iletiyorum :P

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yiyin birbirinizi :)=

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek
    Desiqner bunu yazdı:
    RevengeX bunu yazdı:
    Desiqner bunu yazdı:
    RevengeX bunu yazdı:

BunLar iyice azıttı o dağıtcakLarı dergiyide aLıp üstüne otursunLar bi rahat yok arkadaş adam gibi üni'nizi okuyun sonra ne haLiniz varsa görün..

Birisi kömür dağıtır diğeri aLışveriş çeki dağıtır biri gider dergi dağıtır bi rahat durun amk adam oLun..

bir solcular iyi değilmi :)

Ne oLdu zorunamı gitti gerçekLer :)

Hem ben bir soLcuLar iyi demedim yukarıda yazdıkLarım yanLış davranışLar ve bunLarı yapanLarın asLında sağ-soL diye ayrım yapmak istemiyorum bu zamanda ama dediğim gibi yapanLarın hangi tarafta oLduğunu biLmeyen yoktur =)

Sevgili hocam;

Dergi dağıtmanın illegal bir iş olmadığını biliyoruz.Solcu gruplarda zaten adet günlerindeler çok agresif arkadaşlar :) Zaten millet kavgaya yer arıyor.Hiç olmasaydı keşke ama.Burada sağcı grup kendini savunmakta sonuna kadar haklı.

Ne demek dergi dağıtımı iLLegaL oLmadığını biLiyoruz :) Benim biLdiğim kadarıyLa Siyasi oLan herşey tamamiyLe yasak.

Bu zamanda Ücretsiz dağıtıLan birşey varsa kesin bi b.kLuk vardır ki işin içinde sağcıLarda oLduğuna göre kesin bi b.kLuk vardır :) Hem bir oLayınız bu değiLki hoca iLLa biryerde birşeyLeri provake edeceksiniz.

BunLarın yaptığı mhp Binası önünde Tayyip'in kömürLerinin dağıtıLması gibi birşey.Hayır anLamadığım her yaptığınız eyLem başarısız oLuyor Örn;Şu Mhp'nin aLnına kıLıç çizdirip(güya aLeviLeri kötüLeyecek :) ) bi eLemanı üni Önünde sağa soLa ateş ettirmesi..

SağcıLar iLk başta kabuL etmedi sonra araştırıLınca Mhp'nin maaşLı eLemanı çıktı,şimdi bu dergiden neLer çıkar biLemiyorum sonuçta orda dağıtıLan ders için veya güLüp eğLenmek için dağıtıLan bi mizah dergisi değiL tamamen siyasidir bunu hepimiz biLiyoruz :)

Hadi bizim kızLar RegL döneminde agresif sizin erkekLere ne oLuyor? Genetik bi bozukLukmu yoksa içgüdüseL bi cinsiyet eksikLiğimi ? :)

AsLında bu Sorunun cevabınıda vermiştim arkadaş akıLLanmayıp birdaha bişeyLer yazmaya çaLışmış aLtımda.. tekrar edeyim bari aşşağıda.. :)

EkLeme

pit10din bunu yazdı:
    solcular eskiden böyle değildi şimdilerde cinsel arzularını bayan üyelerden alıyolarmış :F

Eee gayet normaL ?? Neden yoksa sağcıLar şimdiLerde erkek üyeLerden mi aLıyorLar ?

Eğer böyLeyse evet size göre gayet anormaL bir durum ama sonuçta cinseL özgürLük diye birşey var bu yüzden sağcıLarı dışLamıyacaz..

Sonuçta herkesin kendi seçimi =)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

RevengeX bunu yazdı:

Sen solcumusun..

Ne oldu demokratik haklara. dtpliler şenlik adı altında pkk propagandası yaparken sesiniz niye çıkmıyor. Gidin onlarada çökün hadi.

Biz onlara saldırınca faşist oluruz.

Siz bize saldırınca biz azıtmış oluyoruz.

Bu nasıl solculuk. Senin solculuğun buysa sen de kalsın kimseye anlatma

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tekuna
    tekuna's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    yiyin birbirinizi :)=

Aynen devam.....

Türk Genci; Devrimlerin ve Cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir....
Toplam Hit: 8699 Toplam Mesaj: 67