İzmir'de İş İmkanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forum/izmirde-is-ariyorum-208449

Merhaba müritler yukardaki linkteki konunun son postunu atmama rağmen aktif konularda gözükmeyişi sebebiyle yeni başlık açmak zorunda kaldım konuya gelince;

bahsettiğim 2 sene önceki başlığı açtığımda
    bulamamıştım ve son çare olarak askerlik aradan çıksın deyip askere gittim suriye sınırına ve geleli 4.5 ay olmak üzere,

Başlığı ilk açtığımdaki alıntıyı tekrar yapıp üstüne eklemek istiyorum ("bilgeadam için peşin 5bin küsür taksitli iste 7bin civarı bir para gerekiyor bu parayı bir senede çıkarmam gerek o yüzden şuan izmirde asgari ücretli bile olsa hangi olursa yapabileceğimde bir varsa yaparım önerdiğiniz veya bildiğiniz yerleri ve alanları yazmanızı istiyorum")

kariyer.net, eleman.net yeniasır ilanları vs bakıp duruyorum ama artık cidden benim için çok can sıkıcı bir hal almaya başladı işsizlik problemi, sadece bir sene bile idare edeceğim ve bir müridinde referansı olabilecek herhangi bi pozisyonunda (çokta absürt olmamak şartıyla) izmirde bir arıyorum çevrelerinde personel çi vs ne varsa alım olan  izmirli müritlerden yardım istiyorum.

Zodiac tarafından 09/Mar/17 16:23 tarihinde düzenlenmiştir

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Hayırlısı ile bulursun umarım. Bende aynı durumdan muzdaribim. ALLAH yardımcımız olsun. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

selam.

Ustam hangi konuda gidiceksin bilgeadama?

birde ben facebookları kapattım özelden yaz bana bi senin asıl alan neydi unuttum 

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

selam.

Ustam hangi konuda gidiceksin bilgeadama?

birde ben facebookları kapattım özelden yaz bana bi senin asıl alan neydi unuttum 

Şu saatten sonra alan malan yok dostum köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyicez yoksa ne olursa bakıyorum işte,

Web tasarım grafik sertifikasyonu için,

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Bilgeadama vereceğin para çöp olacak onu söyleyeyim hocam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

Bilgeadama vereceğin para çöp olacak onu söyleyeyim hocam.

hocam bilgeadamın vereceği eğitimin az çok sanal ortamda edineceğim kaynaklar ve sıkı bi disiplinle kendiminde geliştirme imkanımın olduğunun farkındayım benim oraya gitmek istememin sebebi başka,

ancak ne olursa olsun dediğim gibi şuan için her boş durduğum vakit benim için kayıp telafisi zor olmaya başlıyor yaş oldu 25, 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

uplayayım görmeyen müritler için

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

ben bir senedir işsizim artı askerliği de yapmadım, hoş yapmayı da düşünmüyorum ya neyse. kariyer nette de zart ta da zort ta da her yerde artık sadece torpil işliyor ki artık o bile bir halta yaramıyor doygunluğu dolalı çok olduğu için. çıkıp gezeceksin genel geçer arıyorsan kafe garsonluk vs için. 

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Grafiker olarak sesleniyorum.

1- bilgi adama 5000 yada 7000 verdikten sonra çok pişman olacaksın. O paraya değmeyecek.

Yerinde olsam halk eğitim, valilik kurslarinda arardım. İzmir büyük.  bir semte yoksa diğerinde vardır. Yada yakın illerde. Ücretsiz oluyorlar. 1 tl vermiyorsun. Ve  benzer kalite ders aliyorsun.

Niye bilge adam sebebi nedir? 

Buradan il il bakabilirsin. Üye ol. Devlete ait

https://e-yaygin.meb.gov.tr/Login.aspx

Elinde kalan 5000 ile güzel bir laptop al.

Eğer izmirde yok ise, yakın bir ile git. 

Grafik bölümü çok zevkli olmakla beraber öyle güzel şartlarda çalışabileceğin bir meslek değil. Yani birinin yanında dünyadan kopuk birşeyler yapmaya çalıştıracaklar. Parada zaten çok mutlu etmez seni. Kurs sadece teknik bilgisayar prog. Öğretecek. Ama işe girdiğinde gönderdiğin tasarımın aynı kalitede gelmesini beklerler.....

Ama ben çok seviyorum tavsiye​ ederim.

Eğer kendi işini yaparsan daha mutlu olursun. Daha çok para kazanırsın.

futurist tarafından 12/Mar/17 08:02 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bilge adamın o eski kalitesi yok diye biliyorum ama ? o paraya değer mi çok iyi bir makına alıp sermaye yapabilirsin o paraya.

genelde işini en iyi yapanlar kendi öğrenenler , internetteki online eğitimleri takip et. (bence:)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Grafiker olarak sesleniyorum.

1- bilgi adama 5000 yada 7000 verdikten sonra çok pişman olacaksın. O paraya değmeyecek.

Yerinde olsam halk eğitim, valilik kurslarinda arardım. İzmir büyük.  bir semte yoksa diğerinde vardır. Yada yakın illerde. Ücretsiz oluyorlar. 1 tl vermiyorsun. Ve  benzer kalite ders aliyorsun.

Niye bilge adam sebebi nedir? 

Buradan il il bakabilirsin. Üye ol. Devlete ait

https://e-yaygin.meb.gov.tr/Login.aspx

Elinde kalan 5000 ile güzel bir laptop al.

Eğer izmirde yok ise, yakın bir ile git. 

Grafik bölümü çok zevkli olmakla beraber öyle güzel şartlarda çalışabileceğin bir meslek değil. Yani birinin yanında dünyadan kopuk birşeyler yapmaya çalıştıracaklar. Parada zaten çok mutlu etmez seni. Kurs sadece teknik bilgisayar prog. Öğretecek. Ama işe girdiğinde gönderdiğin tasarımın aynı kalitede gelmesini beklerler.....

Ama ben çok seviyorum tavsiye​ ederim.

Eğer kendi işini yaparsan daha mutlu olursun. Daha çok para kazanırsın.

Bahsettiğin adrese üye olayım dedim. ama üyeymişim(hatırlamıyordum) şifre hatırlamıyorum dedim. bilgilerimi girdim. ama adresime gelen bilgiler için yanlış diyor. ne kadar saçma bi sistem.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
Toplam Hit: 2539 Toplam Mesaj: 17
izmir işsizlik izmir iş