İzmir'de İş İmkanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    can498 bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Grafiker olarak sesleniyorum.

1- bilgi adama 5000 yada 7000 verdikten sonra çok pişman olacaksın. O paraya değmeyecek.

Yerinde olsam halk eğitim, valilik kurslarinda arardım. İzmir büyük.  bir semte yoksa diğerinde vardır. Yada yakın illerde. Ücretsiz oluyorlar. 1 tl vermiyorsun. Ve  benzer kalite ders aliyorsun.

Niye bilge adam sebebi nedir? 

Buradan il il bakabilirsin. Üye ol. Devlete ait

https://e-yaygin.meb.gov.tr/Login.aspx

Elinde kalan 5000 ile güzel bir laptop al.

Eğer izmirde yok ise, yakın bir ile git. 

Grafik bölümü çok zevkli olmakla beraber öyle güzel şartlarda çalışabileceğin bir meslek değil. Yani birinin yanında dünyadan kopuk birşeyler yapmaya çalıştıracaklar. Parada zaten çok mutlu etmez seni. Kurs sadece teknik bilgisayar prog. Öğretecek. Ama işe girdiğinde gönderdiğin tasarımın aynı kalitede gelmesini beklerler.....

Ama ben çok seviyorum tavsiye​ ederim.

Eğer kendi işini yaparsan daha mutlu olursun. Daha çok para kazanırsın.

Bahsettiğin adrese üye olayım dedim. ama üyeymişim(hatırlamıyordum) şifre hatırlamıyorum dedim. bilgilerimi girdim. ama adresime gelen bilgiler için yanlış diyor. ne kadar saçma bi sistem.

Bu devlet sitelerini yapan aramızda mı ya.

Hic sorma. Halk eğitimden gidip yardim alabilirsin. Mırın kırın ederler. Sen inatla iste. Düzelir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

bilge adamın o eski kalitesi yok diye biliyorum ama ? o paraya değer mi çok iyi bir makına alıp sermaye yapabilirsin o paraya.

genelde işini en iyi yapanlar kendi öğrenenler , internetteki online eğitimleri takip et. (bence:)

Sermaye derken neyden bahsediyorsun mesela hocam?

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Zodiac bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

bilge adamın o eski kalitesi yok diye biliyorum ama ? o paraya değer mi çok iyi bir makına alıp sermaye yapabilirsin o paraya.

genelde işini en iyi yapanlar kendi öğrenenler , internetteki online eğitimleri takip et. (bence:)

kendıne yatırım demek ıstıyor.

bu arada yasında bırsey yok :) ben senı benden buyuk sanıyordum sana da demıstım bunu msn de 

elemanonline a baksana net ıslerı fılan oluyor oradan yapabılırsın. 

ama acıkcası bılge adamı onerme sana bısı katmaz.

cizgi-tagem katıl kurslara ogren kendını gelıstır .

neler yapabılırsın konuya yazarsan ona gore aklımızda olsun .

grafıker olarak yetkın bı grafıker olark 2 fılan verırler pıyasada ama bunu catır catır herseyı bılen ınsanlara verıyorlar 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    Zodiac bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

bu arada yasında bırsey yok :) ben senı benden buyuk sanıyordum sana da demıstım bunu msn de 

grafıker olarak yetkın bı grafıker olark 2 fılan verırler pıyasada ama bunu catır catır herseyı bılen ınsanlara verıyorlar 

Dostum senle en son konuştuğumuzda msnin en parlak zamanlarıydı yanılmıyorsam 2009-10 falan :) yanlışta hatırlıyo olabilirim ama keşke o günlerde olsaydım daha hiç bir şeye başlamamışken özellikle açık kaynak diller (php/mysql) deki hevesim vardı kendimi geliştirmeyle ilgili şimdi hiçbirşeyde yok ve o günler geride kaldı, Az önce eleman.netten bir yere başvurdum mesaj gelmiş muhtemelen gene çağrı merkezi diye çağırıp saçma sapan ürün sattıracak pezevenkler 2 sene önce olduğu gibi,

"neler yapabılırsın konuya yazarsan ona gore aklımızda olsun"

şuan için dediğim gibi en az bir sene çokta absürt olmucak enayi yerine koyulmucak işler için herşeye açığım para biriktirmem lazım çünkü, kalan zamanımın tümündede evde grafik tasarım konusunda özellikle UI alanında kendimi geliştirmek hedefim, Ama tasarım konusunda şuan kendimi genede sıfır kabul edip temelden başlamak istiyorum, bilgeadam olayı o yüzden birazda örgün eğitim tarzı bi sistemle biyerden başlamak isteyişim.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Zodiac bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    Zodiac bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Dostum senle en son konuştuğumuzda msnin en parlak zamanlarıydı yanılmıyorsam 2009-10 falan :) yanlışta hatırlıyo olabilirim ama keşke o günlerde olsaydım daha hiç bir şeye başlamamışken özellikle açık kaynak diller (php/mysql) deki hevesim vardı kendimi geliştirmeyle ilgili şimdi hiçbirşeyde yok ve o günler geride kaldı, Az önce eleman.netten bir yere başvurdum mesaj gelmiş muhtemelen gene çağrı merkezi diye çağırıp saçma sapan ürün sattıracak pezevenkler 2 sene önce olduğu gibi,

"neler yapabılırsın konuya yazarsan ona gore aklımızda olsun"

şuan için dediğim gibi en az bir sene çokta absürt olmucak enayi yerine koyulmucak işler için herşeye açığım para biriktirmem lazım çünkü, kalan zamanımın tümündede evde grafik tasarım konusunda özellikle UI alanında kendimi geliştirmek hedefim, Ama tasarım konusunda şuan kendimi genede sıfır kabul edip temelden başlamak istiyorum, bilgeadam olayı o yüzden birazda örgün eğitim tarzı bi sistemle biyerden başlamak isteyişim.

bılge adama verecegın para çöp olacak . 

internet elının altında zılyon tane kaynak var en basıdı 

gıt çizgi-tagem e katıl kursa ogren herseyı gır webtasarımı grafık tasarım bıtır aynısını uygula aynı anda 

sonra yetmezse gıdersın bılgeadama.

ızmırde adam sıkecek yer arayan cok  işkura bak eleman onlıne a bak 

yuzden yaşı gec cok ornek verırım cok sey yazardımda da konu acık bırsey yazmak ıstemıyorum o yüzden

hipokondriyak tarafından 13/Mar/17 21:19 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Ya bilip bilmeden bok atıp durmayın.

Bilge adam söyle böyle sen pm le kayıt olacağın zaman bana.

Toplam Hit: 2542 Toplam Mesaj: 17
izmir işsizlik izmir iş